Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

The Wire bitirdikten sonra True Detective odağıma girmiş bulunmakta. Bir süredir takipteydim, IMDB puanı da çok iyi, beklentim yüksek.

Başlayalım bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Dostlar 2. sezon anladığım kadarıyla pek beğenilmemiş 2 yi izlemeden 3 ü izleyim diyorum direk ne dersiniz? Konu olarak bağlantısı var mı ?
    Ben 2.sezonu 4. bölümde falan bıraktım sıktığı için ama iyi diyenler de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. Sezon belki 1den güzeldir sıkılmadan zorlayın son 4 5 bölüm insanın unutamıyacağı bölümler
    3. Sezonu izlemeyin esas 1 sezon atlamayı düşünüyorsanız. Kötü değilde bu diziye yakışmıyor.

• Janti kullanıcısına yanıt
    1. Sezon efsanedir. Hatta seyrettikten sonra bana DVD'sini bile aldırmıştı. 2. ve 3. Sezonlar ise eh.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Ulan sen beğendin diye millet senin istediğini yazmak zorunda mı ?
    İsteyen istediğini der sanane.
    Facia olmasa da gayet kötü sezon.1'in yanında bok gibi hatta.
    4. bölümden sonra biraz açılmasa facianın ötesi olurdu hatta da neyseki biraz toparlamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -The Avengers- -- 9 Temmuz 2019; 3:41:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -The Avengers-

Ulan sen beğendin diye millet senin istediğini yazmak zorunda mı ?
    İsteyen istediğini der sanane.
    Facia olmasa da gayet kötü sezon.1'in yanında bok gibi hatta.
    4. bölümden sonra biraz açılmasa facianın ötesi olurdu hatta da neyseki biraz toparlamıştı.
    Anana küfretmişim gibi yazmasaydın belki cevap verirdim.

Blok.
  • Herkesin zevki farklıdır. O yüzden boşuna tartışmanıza, kalp kırmanıza gerek yok. Şahsi fikrim S01E04 "Who Goes There" bölümü tek başına dope diyorum başka da birşey demiyorum.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Bilmiş bilmiş yazıyorsun gıcık oluyorum senin gibilerine.
  • Cidden şoka uğrattı beni dizi.Geçen hafta başladım dehşet kaliteli bir ilk sezonu vardı , breaking bad'in 5.sezonu kadar güzeldi.Çok hoşuma gitti hatta bütün arkadaşlara falan anlattım ne kaliteli bir dizi diye , matthew mcconaughey ve woody harrelsonun olması zaten dizinin kalitesini 2-3 tık yukarı çıkarmış.İkinci sezonda ise şok geçirdim , böyle kaliteli muazzam bir sezon heba edilmiş cidden.Hani zaten dizinin hatası ilk sezonda matthew mcconaughey ve woody harrelsonla başlanması olmuş ilk sezona böyle kaliteli oyuncuları koyup daha sonra diğer sezonda onlar kadar kaliteli ve role yakışan adamlar getirmezsen zaten tepki çekersin.Gerçi getirsen bile pek fayda etmez çünkü ikisi ilk sezon çıtayı arşa çıkarmışlar oyunculukta.Ondan sonra ilk sezondaki o gizem,gerilim 2.sezonda neredeyse yok diziyi sıradan bir polisiye,aksiyon dizisine çevirmişler csı serisine dönmüş.Zaten ne yalan söyleyeyim 2.sezonun introsunda anladım dizinin kötü olduğunu.Çünkü dizinin ilk sezonuna başlarken introyu görünce ön yargılı bir şekilde bu introya sahip bir dizi kötü olamaz demiştim kendi kendime.

3.sezona başlamakta kararsızım , hayal kırıklığına uğrayabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Cidden şoka uğrattı beni dizi.Geçen hafta başladım dehşet kaliteli bir ilk sezonu vardı , breaking bad'in 5.sezonu kadar güzeldi.Çok hoşuma gitti hatta bütün arkadaşlara falan anlattım ne kaliteli bir dizi diye , matthew mcconaughey ve woody harrelsonun olması zaten dizinin kalitesini 2-3 tık yukarı çıkarmış.İkinci sezonda ise şok geçirdim , böyle kaliteli muazzam bir sezon heba edilmiş cidden.Hani zaten dizinin hatası ilk sezonda matthew mcconaughey ve woody harrelsonla başlanması olmuş ilk sezona böyle kaliteli oyuncuları koyup daha sonra diğer sezonda onlar kadar kaliteli ve role yakışan adamlar getirmezsen zaten tepki çekersin.Gerçi getirsen bile pek fayda etmez çünkü ikisi ilk sezon çıtayı arşa çıkarmışlar oyunculukta.Ondan sonra ilk sezondaki o gizem,gerilim 2.sezonda neredeyse yok diziyi sıradan bir polisiye,aksiyon dizisine çevirmişler csı serisine dönmüş.Zaten ne yalan söyleyeyim 2.sezonun introsunda anladım dizinin kötü olduğunu.Çünkü dizinin ilk sezonuna başlarken introyu görünce ön yargılı bir şekilde bu introya sahip bir dizi kötü olamaz demiştim kendi kendime.

3.sezona başlamakta kararsızım , hayal kırıklığına uğrayabilirim
    Naptın hocam izledin mi 3.sezonu ? Ben de ilk sezonu izleyip bıraktım.

• dsaewq D kullanıcısına yanıt
    İzledim.En azından 2.sezondan daha güzeldi

• 5 yıl sonra ilk sezonu tekrar izledim. Yıldızlar gözlerin rüzgar ellerim olacak. Yıllar sonra hapisten çıkıp ciğerime temiz hava çekmiş gibiyim.

• Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt

Ne güzel sezon, ne güzel şarkı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dizi bitti sanırım 4. Sezon olmayacak değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Dizi bitti sanırım 4. Sezon olmayacak değil mi ?
    olabilir de olmayabilir de. ucu açık hocam

ah ne var eski reisleri tekrar görsek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 19 Şubat 2020; 23:53:29 >
  • Hep izleyeceğim diyorum bir türlü başlayamıyorum
  • 3 sezonu dün bitirdim.
    Çok güzel başladı ilk birkaç bölüm ama ama sonra resmen b.ka sardı...
    İnanılmaz hayal kırıklığı oldu benim için :(
    Sadece flashbacklerden ibaret, dedektif ile karısının ilişkilerindeki çatışmaları izledik.
    Çok üzgünüm, böyle güzelim diziyi heba ettiler.

Edit: Aslında dedektif karakterleri çok iyi oturtmuşlar ama senaryo hayal kırıklığı oldu benim için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BackConnect -- 6 Mart 2020; 18:31:42 >
  • Dizi her sezon dahada boka sardı. İlk sezonun ekmeğini yedi. Adını koy true detective arka sokakları oynat yine izlenir, izlenmeye çalışılır çünkü ilk sezon dizi tarihi içinde efsane kendi türünde zirve. 9 puanı hakeden nadir dizilerdenç

İkinci sezon oyuncular fena değildi ama çok fazla yan karakter ve dağılmış bir hikaye vardı. Hikayesi, senaryosu bambaşkaydı. Kötü değildi farklı bir isimle çıksa bu kadar gömülmez ortalama üstü bir dizi denilip geçilirdi. 8 puan verilir.

üÇÜNCÜ SEZON ''KESİNLİKLE'' REZALET. Sıkıcı, hiçbir akılda kalan sahnesi, diyaloğu olmayan ''ture detective'' ismine hiç yakışmayan bir sezondu. Adı true detective olmasaydı 2. bölümden sonrasını kimse izlemez imdb puanı 6'yı geçmezdi.
  • 1.sezon hala aklımın bir köşesine kazılı. Mathew'ın oyunculuğu vs inanılmaz iyi bir sezondu. 2.sezona devam etmedim, öven görmedim

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.