Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.839
Cevap
55
Favori
116.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne taze ölüyü mezar.
    Ne de şeytan, bir günahı,
    Seni beklediğim kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bıraktım buraya,kaçıyorum.
    "True" True Detective
  • resme baktıkça cıgara yaktıran adam.
    O kadar iyiydiki,
    O baktan ikinci sezonu sonuna kadar,
    ha şimdi birşey olacak diye izletti bana.

• her şeyin açıklanma şekli benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. tek gözlü amca oturdu komple anlattı. o sahdene bütün heyecanım kaçtı cidden.

onun dışında sezon kötü değildi bence. sezonun konusu çok da iyi değildi ilk iki sezona göre. ali abimiz üç farklı zaman diliminde de çok iyi oyunculuk çıkarmış gerçekten.
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    az önce 3. sezonun finalini izledim ve youtube'a girip bunu dinledim. kendimi böyle avutabildim.
  • PomPom kullanıcısına yanıt
    Levent Yüksel in ilk albümü gibi
    Asla daha iyisi yapılamayacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Tartışmasız en iyi açılış jeneriği.
  • Üçüncü sezon nasıl? Birinci sezon ile kıyaslamayın ama, o sezonun üzerine çıkamazlar zaten.

İkinci sezondan iyiyse izleyeceğim. Mindhunter'a da başlayabilirim.
  • ben beğendim bence güzel sezondu
  • hocam 2. sezon kötüydu çünkü 1. sezona göre karşılaştirdik. ama 3. sezon ilk iki sezondan farklı olarak, izleyeni salak yerine koydu finalde. izleyin de diyemem, izlemeyin de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7. bölüme geldiğimde dedim herhalde dizi 13 bölüm falan hiç konuya giremediler.tabi kaliteli kadro çekim falan izlettiriyor diğer polisiyelerden hala daha iyidir
  • Çok kötü bir sezon finali oldu.
    O kadar insan boşu boşuna ölmüş çocuk kazayla kafasını kayaya çarptıgında bir şekilde gidip anlatılabilirmiş. Ayrıca adam olayı çözdü ama unuttu bu da çok kötü bir son

Sorum olacak
    Purple'ın yazar karısına ne olmuş hala tam olarak anlamadım ? Bir de kızı hayatta mı değil mi biraz muallak kaldı sanki
    ?
  • m-99 M kullanıcısına yanıt

karısı ölmüş yaşlılıktan herhalde tam nedeni geçmedi ya da ben fark etmedim

kızı da hayatta ama başka yere taşınmış şu an neresiydi onu da hatırlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Çok kötü bir sezon finali oldu.
    O kadar insan boşu boşuna ölmüş çocuk kazayla kafasını kayaya çarptıgında bir şekilde gidip anlatılabilirmiş. Ayrıca adam olayı çözdü ama unuttu bu da çok kötü bir son

Sorum olacak
    Purple'ın yazar karısına ne olmuş hala tam olarak anlamadım ? Bir de kızı hayatta mı değil mi biraz muallak kaldı sanki
    ?

olayı çözüp unuttuğunda gelen oğluyla kızı değilmiydi zaten

• sezon finali malesef çok basitti gerçekten dizinin kalitesine yakışmadı 1.sezonun yanına yaklaşamaz ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Çok kötü bir sezon finali oldu.

Sorum olacak
    ?

kızı son bölümde çıktı ortaya. hiçbir şey olmamış. anne de yaşlılıktan ölmüş. o kadar da gizem kattilar, meğerse hiçbir şey olmamış.

• Sanırım kızıyla vermek istedikleri mesaj; kızı Wayne'in unutkan haline çok üzüldüğü için, babasını o halde görmeye dayanamıyor. Arabadaki sahnede(Julie Purcell'in evinden kendi evlerine dönerkenki kısım) babasıyla konuşurkenki surat ifadesinden açıkça okunuyordu bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

Sanırım kızıyla vermek istedikleri mesaj; kızı Wayne'in unutkan haline çok üzüldüğü için, babasını o halde görmeye dayanamıyor. Arabadaki sahnede(Julie Purcell'in evinden kendi evlerine dönerkenki kısım) babasıyla konuşurkenki surat ifadesinden açıkça okunuyordu bu durum.
    hocam doğrudur ama bizim beklediğimiz bunlar değildi. gerçi final ne olursa olsun, o ödüller zenci ya da gay birine gidecek... bu aralar trend böyle

• 1. sezona atıfta bulundular(Rusty'i gösterdiler gazete haberi olarak) sonrasında 1. sezondakiyle bağdaşmayan bir final oldu benim için. Bağdaştırabilen var mı?
  • 3. sezon aslinda iyi baslamisti. Ama o kadar iyi devam edip bitmedi. Biraz aceleye gelmis gibi geldi bana. Roland ve Wayne karakterlerinin aktorleri iyi olmasa bu kadar bile tutmazdi bu sezon.

Bu arada kurallar mi degisti yoksa 1.sezon daha iyiydi gibi gorus belirten bir seyi bile spoiler olarak mi yazmamiz gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.