Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi böyle bir hatayı nasıl yapmış cidden hiç anlamadım.Ya tek sezon da bitirirsin yada bir şekilde devam edersin çünkü matthew ve woody gibi iki iyi oyuncuyla böyle hype bir sezon çektikten sonra başka oyuncularla aynı başarıyı tekrar yakalamak cidden zor bir olay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. Sezon yavan başlasada 1.den güzel adamı çiviler son bölümleriyle 3. Sezon berbat izlemeyin

• glumerna G kullanıcısına yanıt
    3. sezon o kadar kötüyse hiç başlamayayım? Sırf 1'in hatrına 2'yi izledim zar zor sıkıla sıkıla bitirdim 3'ü dayanabilir miyim bilmiyorum.
  • 1 ile 2.sezonu izleyenlerdenim.

3.sezon herkes çok kötü diyince ertelemiştim.

Başladığım dizileri çok da ekstrem bir durum olmaz ise bırak(a)mama gibi kötü bir huyum var. :)

Ama 3.sezon o denli mi kötü arkadaşlar? Yani hiç izlemeye değmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

1 ile 2.sezonu izleyenlerdenim.

3.sezon herkes çok kötü diyince ertelemiştim.

Başladığım dizileri çok da ekstrem bir durum olmaz ise bırak(a)mama gibi kötü bir huyum var. :)

Ama 3.sezon o denli mi kötü arkadaşlar? Yani hiç izlemeye değmez mi?
    bugün bitirdim. öyle kötü bi durum yok. izlenir.
  • Bu dizinin 1.sezonunun true detective (1.sezon) şeklinde yeni bir konuya taşınması lazım.. diğer 2 sezonla aynı konuda kalmaması gerek.

şu karantina günlerinde hazır biraz olsun detayları unutmuşken tekrardan başladım. ulan ne diziymiş beee. rust cohle karakteri dizi aleminin mihenk taşı.
  • Arkadaşlar diziyi nerden izliyebilirim? Bein connect de vardı kaldırılmış sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Yıllardır dizi, film izlerim ancak aklımda kalan en başarılı oyunculuk bu adama ait, hatta oyunculuk demek ayıp olur yaşamış adam.

• Dizinin tüm sezonları BluTV'ye eklendi.
  • İzlenmesi gereken bir dizi.

• Uzun zaman sonra kaldığım yerden - 2.sezondan- devam ediyorum.Polisiye gerilim sevenler mutlaka izlemeli şuan blutv kütüphanesinde mevcut.

• seriyi sevenlere babylon berlin bununda üzerine koyan bir alman polisiye dizisi.
  • Yeni sezon için olumlu konuşmuş yetkili bir abi ama resmi onay yok ortada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ergen eğlencesi ilk sezondan sonra kadrosu ve realizmiyle ikinci sezon ilaç gibi gelmişti. Üçüncü sezondaki oyuncu performansları da çok iyiydi.

• 4.sezonda 2 kadın başrol olacak.True Detective (2014 - ) 

• Bayram tatili falan derken tüm sezonları bir daha izledim. İlk sezon tartışmasız GOAT fakat diğer sezonlara da fazlasıyla haksızlık yapıldığını düşünüyorum. 2 ve 3.sezonu ilk sezonla karşılaştırmadan izlediğinizde çok beğeneceğinize eminim. True Detective değil de farklı bi isimle çıksaydı bu 2 sezon eminim o dizilerin konularında da övgüler yağdırırdık. Matthew abim öyle bi oynamış ki ondan sonra gelen bütün oyunculara haksızlık etmiş resmen.

• 4. sezon kadrosuna Jodie Foster katılmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dizi sadece 1 sezondan ibaret harikaydı diğer sezonlar çöplük resmen wathem ve wody sayesinde zirveye çıktı ilk sezon bitmesini hiç istemedim sonra defalarca izledim ilk sezonu. Ama diğer sezonlar çok kötüydü.

• Bir ara Brad Pitt dedikodusu bile dönüyordu. Zaten gerçekçi değildi. True Detective (2014 - ) Jodie Foster'ta bu tarz yapımlarda iyidir. The Silence of the Lambs'te muhteşemdi. Zaten Oscar'ının tekini de oradan kapmıştı. :) Diğer oyuncu kim olacak acaba merak ettirdiler.

• 'TRUE Detective' Sezon 4, HBO tarafından resmi olarak onaylandı.

'TRUE Detective: NIGHT COUNTRY' başlıklı yeni dizide Jodie Foster ve Kali Reis rol alacak.

Issa López dizinin senaristliğini, yönetmenliğini, yapımcılığını ve yürütücülüğünü üstlenecek.

True Detective (2014 - )
    True Detective (2014 - )

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.