Şimdi Ara

TRT'nin dijital içerik platformu Tabii kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
3.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TRT'nin dijital içerik platformu Tabii kullanıma sunuldu
    TRT’nin uluslararası çapta yayın yapacak dijital içerik platformu Tabii, kullanıma sunuldu. Türkiye’deki kullanıcılar Tabii’ye ücretsiz olarak kullanabiliyor.

TRT Tabii’ye tabii.com’dan ve App Store veya Google Play Store’dan indireceğiniz mobil uygulamalardan erişebilirsiniz. Yakın zamanda Android TV, Apple TV ve Akıllı TV uygulamaları yayınlanacak.

Ayrıca Bkz.Yılın beklenen bilim kurgu filmi Dune 2’den ilk fragman yayınlandı

Tabii ilk etapta 30 orijinal yapıma ev sahipliği yapacak. Mevlana Celaleddin-i Rumi, Dayton, Organizasyon Bizim İşimiz, Yardımcı Oyuncu, 1973 Biltmore Oteli Cinayeti, Küçük Dahi İbn-i Sina, Yangın Günleri gibi yeni içeriklerin ilk sezonu yayınlandı. Hür, Altay, Derin Mor, Kapı ve Mahsusa yapımları ise yakın zamanda yayınlanacak. Tabii’de yerli dizilerin yanı sıra yerli filmler, yabancı filmler, Yeşilçam filmleri, çizgi filmler ve belgeseller de yer alıyor.

Platformdaki içeriklerde şu an için sadece Türkçe dil seçeneği bulunuyor. İngilizce, İspanyolca, Urduca ve Arapça dillerinde dublaj ve altyazı seçenekleri de eklenecek. 2023’ün üçüncü çeyreğinde Orta Doğu, Latin Amerika ve Urduca konuşulan bölgeler başta olmak üzere yurt dışında yaygınlaşması hedefleniyor. Yurt dışındaki kullanıcılar YouTube Premium ve Roku üyelikleriyle Tabii içeriklerini seyredebilecek.

• Tabi efendim hemen üye olalım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Türk dizilerinin anlamsız derecede fazla izleyicisi var yurtdışında. Yurtdışında iş yapma potansiyeli hayli yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wenxaus -- 8 Mayıs 2023; 14:57:29 >
  • Ödediğim her kuruş haram zıkkım zehir olsun bunlara.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok fazla tarihi dizi, film var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bundan elde edilecek kârdan payımı isterim, benim vergilerimle yapılıyo ne de olsa.
    ha, pay vermeyeceklerse vergileri sıfırlasınlar

• Yeşil Deniz.

• Siteleri Microsoft Edge'yi desteklemiyor ilginç :)

• Hür başlamamış, bazı diziler sadece buraya ait. Ben beğendim. Altay ve Hür listemde. Şebekeye baktım izlenebilir duruyor.

Çocuk filmleri güzele bence arada izlemek lazım :))

• Fıtrata uygun lgbt içermeyen içeriklere ihtiyacı var dünyanın. Hristiyanlar Yahudiler de izler, sürükleyici dizi yapmak Türklerin uzmanlık alanı.

• Leyla ile Mecnun'a son verdiklerinden beri önlerinden geçmem!

• İzleyenlere para vermek için uygulama mı geliştirdiler:)

• benden para almadan yapsınlar benim paramla bana hava atmasınlar

• Hiç dizi izlemeyen ben bir zamanlar sadece Trt dizilerini zevk alarak izliyordum.Seksenler-Yeşil deniz-Baba Candır-Zengin kız fakir oğlan-Filinta.Şimdi hep aynı içi boş diziler yok uyanış yok barboros vs...

• fofer kullanıcısına yanıt

Aslında yıllarca sorunsuz devam eden diziydi hatta yapımcısı bile 100 bölümü geçtik artık yetmişti falan diyordu. Biraz diziyi bitirmek için bahane gibi oldu. Yinede trt'yi herşeye rağmen takdir ediyorum çünkü kamu kanalı olmasına rağmen güzel içerikler çıkarabiliyor. Belgeselleri bile iyi yani. Bu yaptıkları tabii platformuda çok önemli çünkü bu çağda netflix, prime gibi platformlar birer ulusal dışilişki aracı aynı zamanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe bir ad seçseler şaşırırdım açıkçası !

• Çok saçma bir isim çok saçma bir logo

• Bu kadar göçmenden sonra türkçeye gerek yok direk arapça.

Urduca ne alaka la!

• TRT uzun zamandır başarılı işlere imza atıyor ancak TRT izle den ne farkı olacak bunun tam olarak anlayamadım. Hali hazırda zaten bir platformu var.
    Bkz.
    https://www.trtizle.com/

• Devlet kurumu olan TRT zaten bandrollü satışlardan gelir sağlıyor.Streaming işi başka bir boyut.Talep görmez.TRT kendini BBC ile kıyaslıyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.