Şimdi Ara

Tropico 3™ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
1
Favori
33.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Beklediğim bir oyundu bakalım nasıl birşey olmuş.
  • Biz demo derken tam sürümü çıktı hemde 20 gün öncesinden Hayırdır inşallah
  • Demo olmasın bu, boyutuda az geldi bana ama sanmıyorum neyse akşama belli olur başladık bakalım sınırsızımla.Lafım Ozan kardeşe
  • Başla bakalım Eren kardeş kolay gelsin Demo değildir merak etme rar lıdır o açılır biraz daha. Zaten Grand Ages'te böyle ufak gelmişti...
  • Hiç daha önce bu tür oynamadım.Şimdi Tropicoyu indirip oynasam anlar mıyım ?
  • Anlaşılmacak bir tarafı yok,sen indir, hep beraber takılırız zaten bu gece, beraber çözeriz takıldığın yerleri...
  • Tamam indiriyorum.
  • oynadıktan sora yorumları eksik etmeyin beyler

bana daha çok böle simulasyon gibi göründü ve daha hoşuma gitti oyun böle alıcaz bi adayı yerleştirecez koruyacaz sonra

tek yol devrim
  • Ben yüklüyorum şimdi bakalım
  • ben kurdum ama biri gelip anlatması lazım ne yapmamız gerekiyor.Ben hazır adalardan rastgele seçtim.bir kaç birsey yaptım.market vs.kendi adamımı yapıyorum özelliklerinde military vs seçenekler var.hiç birşey anlamadım.
  • benim daha indirmem bitmedi gece anca biter,bakarız elbet çaresine.Çok mu karışık arayüzler? Oynanış nasıl?
  • Sorunu driver güncelleyerek çözdüm.

Arkadaşlar bende bir sorun var. Deniz olması gereken yerde değil. Su yok gibi birşey yani. Ss'e dikkat ederseniz harita dışındaki gibi görülmesi gereken su hiç yok gibi görülüyor. Ayrıca bazı ayarlarda ekranda grafiksel bozulmalar var. Demoyu oynuyorum. Oyunun kendi forumunda da grafik hataları belirtilmiş ama benimkine pek benzemiyor sorun.

Tropico 3™

Tropico 3™

Sorunu driver güncelleyerek çözdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychomantis -- 23 Eylül 2009; 21:57:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erenulasdurlu

benim daha indirmem bitmedi gece anca biter,bakarız elbet çaresine.Çok mu karışık arayüzler? Oynanış nasıl?
    hocam belkide çok kolaydır birşey diycemicem daha önceki rropico yu ilk defa oynuyorum.Sandbox tan oynadım biraz.sonra vote yazdı sanırım seçimler ve ben seçimleri kaybettim beni adadan çıkarttı başka adadan devam et gibi birşey oldu.okadar da yol market falan yapmıştım :D gitti
  • Oda iyiymiş,Sıfırdan başla hocam sende.Sabırsızlanıyorum valla 2 saat kaldı tahminen anca biter benim.Bu konu yarın patlama yapar ben diyim
  • quote:

Oda iyiymiş,Sıfırdan başla hocam sende.Sabırsızlanıyorum valla 2 saat kaldı tahminen anca biter benim.Bu konu yarın patlama yapar ben diyim

daha önceden hiç türkçe yama yapıldımı bu oyunun 2. veya 1. sine.Buna yapsalar çok güzel olur aslında.
  • Valla içeriği görmeden birşey söylemek çok zor.Text fazla ise oyun içerisinde onunla uğraşacak birisinin olacağını sanmıyorum kaldı ki çok tutulması gereken bir oyun olmasıda gerek tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

quote:

Orjinalden alıntı: mrbezgin

Bu tür oyunlara en azından Türkçe alt yazı ekleseler iyi olur.

Oldu bunu bi düşünelim Hocam akıl var mantık var Türkçe eklenebilmesi için oyunların ülkemizde belli bir oranda orijinal satılması lazım. Ayrıca Türkçe bir İspanyolca, İtalyanca, İngilizce gibi dünya dili değilki...

italyanca, ispanyolca ne zaman dünya dili oldu? dünyada italyanlardan ve ispanyollardan başka bu dilleri konuşan kimdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyseneya -- 24 Eylül 2009; 0:27:53 >

• İtalyanca için birşey diyemem ama İspanyolca dünya'da en çok konuşulan diller arasındadır,bilginize...
  • Oyuna kavuştum en sonunda ama beklediğim gibi çıkmadı.Serinin önceki oyunlarını oynamadığımdan olsa gerek biraz hayal kırıklığı yarattı ama olsun.Oyunun grafikleri çok çok iyi olmamasına karşın haritadan olsa gerek kalabalık yerlerde kasıyor,takılmalar oluyor bazen.Oyun çok karışık geldi bana ne yapcam ne etcem baka kaldım ekranda.Sandbox a girdim hemen.Oyunun zorluk ayarlarını yaraladıktan sonra avatar seçme ekranı geldi.İstediğimiz özelliklere uygun liderimizi seçiyoruz.İstersek kendimizde avatar oluşturabiliyoruz. Gayet çeşitli seçenekler mevcut ama hepsi ne işe yarıyor denemek lazım.Avatarı seçtikten sonra oyuna dalıyoruz.1940-2000 yılları arasında geçiyor zaman dilimi.Oyun çok karışık,yavaş yavaş çözeceğiz heralde.Ozan nerdesin?

Tropico 3™

Tropico 3™

Halka seslenirken

Tropico 3™

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenulasdurlu -- 24 Eylül 2009; 2:16:16 >

• quote:

İtalyanca için birşey diyemem ama İspanyolca dünya'da en çok konuşulan diller arasındadır,bilginize...

ispanyolca bir çok ulkede konusulur bu doğru. ama dunya dili seviyesinde konusulmaz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.