Şimdi Ara

Tropico 3™ (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
1
Favori
33.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben tropico 3 oynadım ama karışık olduğu için fazla uğraşmadım.
  • beyler oyunda save problemi yaşıyorum save edince oyundan atıyor bikaç tane ilaç denedim ama olmadı.. oyunu sorunsuz oynayanlar sağlam bi ilaç upload edebilirler mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tulû

quote:

Orijinalden alıntı: Burak032

Arkadaşlar bende oyunu açmak için serial bulamadım,bi kaç yerde var fakat denedim olmadı.Biri PM den yardımcı olabilirmi rica etsem.

Windows Firewall ile Tropico 3 'ü bloke ediniz , internetininizi kesmenize gerek yok.

bu nasıl yapılıyor anlatabilir misiniz arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Breaker

arkadaşlar şehrim hiç göç almıyor işçiler falan gelmiyor nüfusu arttırmak için ne yapmalıyım..??

adını tam hatırlamıyorum ama immegstration office gibi bişey var diplomatic officenin yanında sol başta... onu kur sanırım onu kurunca gelenler artıyor open doors modunda bırak
  • bende binalar gözükmüyo
  • Valla beyler oyun çok zor değil aslında nasıl para kazandığımı anlamasamda strateji oyunlarından baya anlarım o yüzden 1964'deyim sanırım 50 bin dolar param var.Bu oyunda gereksiz yatırım sakına yapmayın örneğin gidip 24bin dolarlık bir şeyi elinizde olmasına rağmen şekil olsun diye yapmayın yazık olur evler yapın insanların yaşaması için fabrikalar kurun güzel iş imkanları sağlayın insanlarınıza onlar zaten kendiliğinden çalışmaya başlar hızlı bir şekilde gelişmeye çalışmayın yavaş yavaş ben yaklaşık 14 senede ufacık bir yere binalar kurdum çok yavaş gelişiyorum ve şehirden gayet memnunum
  • ben bina falan yapamıyom
  • Of mükemmel oyun nasıl oynayanı olmaz.2 gündür oynuyorum hayran kaldım.
  • Oyuna yeni başladım bir sorum olacak.

İlk bölümde mısır,papaya falan ektim.

Sonra uygun yere 2 tane tütüm tarlası,yanıma bir teamstter(?) bir de garaj kurdum.Bazen siyah poşet çıkıyor ama şimdilik iyi gidiyor.

Sorum şu;gemiler geliyor göçmen bırakıyor ve 5.000-6.000 değerinde ihracat yaptık yazıyor ama bana para gelmiyor,bu paralar yıl sonunda falan mı ekleniyor hazineye?

Bir de ne kadar ihracat yaptığımızı gösteren bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anakhrapat
    Oyuna yeni başladım bir sorum olacak.
    İlk bölümde mısır,papaya falan ektim.
    Sonra uygun yere 2 tane tütüm tarlası,yanıma bir teamstter(?) bir de garaj kurdum.Bazen siyah poşet çıkıyor ama şimdilik iyi gidiyor.
    Sorum şu;gemiler geliyor göçmen bırakıyor ve 5.000-6.000 değerinde ihracat yaptık yazıyor ama bana para gelmiyor,bu paralar yıl sonunda falan mı ekleniyor hazineye?
    Bir de ne kadar ihracat yaptığımızı gösteren bir yer var mı?

O yazıdan yaklaşık 10 saniye önce ekleniyor gelen para. Gemi ufukta göründüğünde dikkatle izle.

Sol tarafta haritanın üzerinde çizelge sekmesi var. Ona tıkla , maliye durumunu inceleyebilirsin.

• eski bir tropico paradise müptelası olarak tropico 3 e başlamak istiyorum. tropico 3: vitality nedir normal tropico 3 ile farkı var mı ?
  • tropico 3: vitality? en sonra absolute power çıkmıştı T3 için. Ancak vitality, bir crack grubunun ismi. Zaten malum ortamlarda oyunun ismi de bu, onlar kırdığı için.
  • absolute power hakkında araştırma yaparken "vitality" etiketini çok gördüğüm için farklı bir sürüm/yama sanmıştım :)
  • oyun güzel fakat senaryoları oynarken hepsinde sil başan aynı şeyleri yaptığınız için bir süre sonra sıkıyor.. en azından benim için öyle
  • nüfus kontrolü ciddi sorun bir yerden sonra. müzikleri tropico 1'i çok aratıyor. yine ilk oyundaki prrrrresidente diyen o dış sesi aradım.
  • fakat skilled workers yada love it or leave it falan seçersen akın olmuyor içeri.
  • ama tabii senin marx misali sadece tüketeceğini üretiyorsan iş bambaşka :) o zaman skilled workers seçeneği bile fazla kaçar adaya :D
    şakası bir yana, düşündüm de; temeli oturttuktan sonra love it or leave it mantıklı. vatandaş dağa çıkacağı ve senin askeri harcamalarını arttıracağı yerde, anasını da alsın gitsin, dmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

quote:

Orjinalden alıntı: umiitt

rts ne yaw

oyunun konusu ve oynanışı hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz?

RTS= Real Time Strategy yaaani Gerçek zamanlı Strateji demek.

Konu hakkında bir bilgi verilmemiş fakat önceki Tropicolarda tropik bir adada koloni kurma üzerineydi oyun. Bu oyunda günümüze uyarlanmış hali olacak. Oynanış olarak Grand Ages'e benzeyecektir büyük ihtimalle.

Konu ile ilgili daha acıklayıcı detaylar öğrenme şansımız var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: marxx

nüfus kontrolü ciddi sorun bir yerden sonra. müzikleri tropico 1'i çok aratıyor. yine ilk oyundaki prrrrresidente diyen o dış sesi aradım.

bende valla aramadım değil hani
  • Demosunu indirdim, hoşuma gitti. Simcity'den daha ayrıntılı, değişik geldi, şimdi tam sürümünü alacağım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.