Şimdi Ara

TROPHY-TÜRKÇE AÇIKLAMALI LİSTE!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
4
Favori
7.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thekartalask

quote:

Orijinalden alıntı: eMRe_Dmrc

Hızlı yarıştan Time Trialde Geçmen lazım. Zaten orada GT5 in verdigi araçlar var.

GT-R 07 den başka araçta trophyi vermez. Bide Spor/Sert lastik kullanman gerekiyordu sanırım.

Anladım tşk. açıklamalar için fakat son olarak askıda kalan bi konudaha çıktı ortaya. whiteangel206'nın dediği gibimi olcak önce verilen zamanı egale etcez snr mi altına incez. fakat egale etmek çok zor olsa gerek yani illa 7"29.03 dereceyi yapmamız lazım. ben bun derecenin altınıda, üstünüde yaparımda aynısını çok zor olsa gerek...

Hocam Spor/Sert lastik ile rekorun altına indiginde Trophy alırsın. Arcade Modda Time trialde sürmen lazım unutma bunu.

• Orijinalden alıntı: eMRe_Dmrc

Hızlı yarıştan Time Trialde Geçmen lazım. Zaten orada GT5 in verdigi araçlar var.

GT-R 07 den başka araçta trophyi vermez. Bide Spor/Sert lastik kullanman gerekiyordu sanırım.

Anladım tşk. açıklamalar için fakat son olarak askıda kalan bi konudaha çıktı ortaya. whiteangel206'nın dediği gibimi olcak önce verilen zamanı egale etcez snr mi altına incez. fakat egale etmek çok zor olsa gerek yani illa 7"29.03 dereceyi yapmamız lazım. ben bun derecenin altınıda, üstünüde yaparımda aynısını çok zor olsa gerek...

Hocam Spor/Sert lastik ile rekorun altına indiginde Trophy alırsın. Arcade Modda Time trialde sürmen lazım unutma bunu.
    Çaktım davayı eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thekartalask -- 30 Mayıs 2011; 13:35:20 >

• @arda @emre
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

@arda @emre

Tabiki sanada teşekkürler kardeşim...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

@arda @emre

Tabiki sanada teşekkürler kardeşim...

paylaşıldıkça güzel oluyor kardeşim bak bende öğrendim doğrusunu. zaten 7,25 yapmıştım. ama spor sertle denedim olmadı. bende fazla zorlamadım. sana kolay gelsin

• beyler human stopwatch ve dream race trophylerini alamadım bi yardım edin
  • Birbirini izleyen, en iyi tur zamanının 0.2 saniye içerisinde olan 3 tur zamanı yapın.

Bu trophyi özel etkinliklerdeki Go Kart yarışlarında kendiliginden alırsın.

Dream Race yarışındakı araçlardan 3 araç yazıyordu sanırsam. Onlardan 1i ile yarışı 1. bitirmen gerekiyor.
  • quote:

Birbirini izleyen, en iyi tur zamanının 0.2 saniye içerisinde olan 3 tur zamanı yapın.

Dream Race yarışındakı araçlardan 3 araç yazıyordu sanırsam. Onlardan 1i ile yarışı 1. bitirmen gerekiyor.

saol teşekkür ederim kardeşim peki hızlı oyun modunda oluyormu? dream race
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERK*

quote:

Birbirini izleyen, en iyi tur zamanının 0.2 saniye içerisinde olan 3 tur zamanı yapın.

saol teşekkür ederim kardeşim peki hızlı oyun modunda oluyormu? dream race

Olmuyordu sanırsam. Dream Care diye bi yarış var Tarihi araçlar katılıyor. Orada geçip alabilirsin. Ama orada yazan araçlardan biri ile geçmen lazım.
  • ya şu gtr offical recordu kırmak ne kadar zor tabi gamepadle bende direksiyon yok:s spor sert tekerlerde 7.45.676 yaptım ama yumuşakta 7.01 yaptım tekerle alakalı bişe
  • quote:

beyler human stopwatch ve dream race trophylerini alamadım bi yardım edin

human stopwatch :bunu almak için uğraşmadım ben. nascar yarışlarında tesadüfen geldi.
  • quote:

ya şu gtr offical recordu kırmak ne kadar zor tabi gamepadle bende direksiyon yok:s spor sert tekerlerde 7.45.676 yaptım ama yumuşakta 7.01 yaptım tekerle alakalı bişe

o günkü konuşmadan sonra denedim sertle 3-4 kasılmadan sonra 7,34 yaptım.. görüp göreceğim en iyi turdu sıfır hatayla oynadım. ama yinede yetmedi
  • dream race aldım teşekkürler beyler %65 deyim
  • Maşşallah imkansıza yakın birşey platin
  • bilgiler için teşekkürler güzel konu...
  • çok güzel konu bugün gt5 alcam bide bir sorum olcak mesaj nasıl yazılıyor bir türlü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ApMoMo_Tr

çok güzel konu bugün gt5 alcam bide bir sorum olcak mesaj nasıl yazılıyor bir türlü bulamadım

Eger GT de diyorsan topluluk bölümünden yazabilirsin.
  • arkadaslar a speech acemi butun pistleri bitırdim ama bana trophyi vrmedi kupa alarak mı tamamlamak lzm
  • gncl
  • quote:

Orijinalden alıntı: orknt
    arkadaslar a speech acemi butun pistleri bitırdim ama bana trophyi vrmedi kupa alarak mı tamamlamak lzm

yok mu bilen :) ilk defa bir oyunu oynarken bu kadar gerildim birinci gidiyosun en ufak hatada tak gitti birincilik isten gelince stres atalım derken daha cok strese giriyoruz! :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.