Şimdi Ara

TROPHY-TÜRKÇE AÇIKLAMALI LİSTE!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
4
Favori
7.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gene denedim olmadı spor sert lastiklerle bişe sorcam bnim yrştığım araç kendi modifiyeli aracım gtr acaba stock gtrlamı yapmak lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERK*

arkadaşlar gene denedim olmadı spor sert lastiklerle bişe sorcam bnim yrştığım araç kendi modifiyeli aracım gtr acaba stock gtrlamı yapmak lazım?

Evet yazmayı unuttum İlk sayfada yazmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

quote:

arkadaşlar gene denedim olmadı spor sert lastiklerle bişe sorcam bnim yrştığım araç kendi modifiyeli aracım gtr acaba stock gtrlamı yapmak lazım?

Evet yazmayı unuttum İlk sayfada yazmıştım

eyw saol stock gtr la biraz zor ama deneyecez
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

http://www.ps3trophies.org/game/gran-turismo-5/guide/#

Platin kupa için gerekli süre: 600+ saat
    Platin kupa zorluk derecesi: 9.5/10
    Kolay gelsin arkadaşlar.

Sen bunu da platinyum yaparsın, kaçmaz, yapmaman şanına yakışmaz... Prestij meselesi

• Yaw bu GT-R ile hızlı oyun modu zamana karşı yarışında 7.29 un altına düştüm fakat trophy i vermedi. Kendi garajımdaki araçla yarıştım. Herhangi bir mod yok. Spor sert lastikler ile geliyor zaten araç. Acaba garaj aracıyla yarışmamak mı lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mtkp

Yaw bu GT-R ile hızlı oyun modu zamana karşı yarışında 7.29 un altına düştüm fakat trophy i vermedi. Kendi garajımdaki araçla yarıştım. Herhangi bir mod yok. Spor sert lastikler ile geliyor zaten araç. Acaba garaj aracıyla yarışmamak mı lazım ?

Kendi aracınla yarışmıcaksın oyunun verdıgi araç ile yarışıcaksın.
  • arkadaşlar "a star is born trophy" si için b specte 30. seviyeye gelirken illa tek bi sürücüyümü 30 getiricez yoksa genelde 30 geldiğimizde veriyomu. ona göre yarıştıracağım sürücüleri.
    biriyse sadece onun üstüne yükleniym.
    (zaten ekmek elden su gölden ssklı adam maaşı var yarışlara katılıyo oh ne güzel iş. bizim elimizede böyle bişey geçse )
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

arkadaşlar "a star is born trophy" si için b specte 30. seviyeye gelirken illa tek bi sürücüyümü 30 getiricez yoksa genelde 30 geldiğimizde veriyomu. ona göre yarıştıracağım sürücüleri.
    (zaten ekmek elden su gölden ssklı adam maaşı var yarışlara katılıyo oh ne güzel iş. bizim elimizede böyle bişey geçse )

Anlatmak istediğini anlamadım ama herhangi bir sürücüyü 30 seviye yapman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

arkadaşlar "a star is born trophy" si için b specte 30. seviyeye gelirken illa tek bi sürücüyümü 30 getiricez yoksa genelde 30 geldiğimizde veriyomu. ona göre yarıştıracağım sürücüleri.

Anlatmak istediğini anlamadım ama herhangi bir sürücüyü 30 seviye yapman gerekiyor.

sen şimdi herhangi bir sürücüyü 30 yapınca değince ben cevabımı aldım. teşekkür ederim.

bu arada senin, ardanın koleksiyonunu inceliyodum. gerçekten çok güzel. benimde var 110 tane. benimki koleksiyon değil de galericilik gibi bişey anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whiteangel206 -- 2 Mart 2011; 14:40:28 >

• Arkadaşlar The Air of Experience

Bir B-Spec sürücüsünü kariyerinin zirvesine ulaştırın.

Bu trophy nasıl alıcaz sürücüm 38. seviye oldu ama kariyeri hala yarıda. Yardımcı olurmsnz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eMRe_Dmrc

Arkadaşlar The Air of Experience

Bu trophy nasıl alıcaz sürücüm 38. seviye oldu ama kariyeri hala yarıda. Yardımcı olurmsnz

Ben de bunu soracaktım. Yardımcı olun lütfen. Nasıl alacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

quote:

Orijinalden alıntı: eMRe_Dmrc

Arkadaşlar The Air of Experience

Ben de bunu soracaktım. Yardımcı olun lütfen. Nasıl alacağız?

http://forum.donanimhaber.com/m_47186315/tm.htm

burayı incele ben çözdüm olayı yavaş yavaş artıyor ama olsun.

• Platinum trophyi aldım sonunda

TROPHY-TÜRKÇE AÇIKLAMALI LİSTE!!!
  • Oyun neden bitmemiş acaba %99 da kalmış
  • quote:

Oyun neden bitmemiş acaba %99 da kalmış

A-spec 24 saat yarışlarım duruyor, save olayını bekliyorum. B-spec de yapmak yetiyormuş platinum için.
  • quote:

quote:

A-spec 24 saat yarışlarım duruyor, save olayını bekliyorum. B-spec de yapmak yetiyormuş platinum için.

İyi bari b-spec 24 saatleri yaparız da redbull ile suzuka ve ring de altın yapmak zor olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda_tirmas -- 20 Mart 2011; 16:42:53 >
  • quote:

quote:

Bu çok iyi haber bende A-spec 24 leri nasıl yapıcam diye düşünüyordum. Bu A-pec dayanıklılık hepsi için mi geçerli?
  • arkadaşlar müzikle ilgili olan tropyh i nasıl kazanabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FBburakFB

arkadaşlar müzikle ilgili olan tropyh i nasıl kazanabilirim?

ps3ten kendi müziklerinden birini yükleyecen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FBburakFB

arkadaşlar müzikle ilgili olan tropyh i nasıl kazanabilirim?

ps3ten kendi müziklerinden birini yükleyecen

ok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.