Şimdi Ara

TROPHY-TÜRKÇE AÇIKLAMALI LİSTE!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
4
Favori
7.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amma saçma trophyler konulmuş oyuna. platinum alamıcam kasmıycam fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

amma saçma trophyler konulmuş oyuna. platinum alamıcam kasmıycam fazla.

aynen yüzde 51 de 3-4 tane daha alabileceğim var ama alamıyorum ya
  • Penniless Trophy

bunu nasıl alacağız şimdi. milyonlarca kredimiz oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: route666

Penniless Trophy

bunu nasıl alacağız şimdi. milyonlarca kredimiz oldu

aynen ya aslında çok kalayda küsüratlar olmuyo olmuyo ya param 3.565.875 ya olmuyor kafayı yicm

• Save i yedekleyin save i silin yeni oyun yaratın yapın

bu kadar basit :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Save i yedekleyin save i silin yeni oyun yaratın yapın

bu kadar basit :D:D

çok saol ya düşünemedim eywalah peki arch rivals,dream race,human stopwatch trophylerini yaptınmı yaptıysan hangi yarış modu pist vb araçlarla yaptın?
  • @BERK*

- Human stopwatch: 3 tur zamanı derecesinin 0.2 sn birbirine yakın olması gerek, mesela 10 turluk indy pistinde herhangi bir arabayla 45.033, 45.095, 45.125 yapınca trophy verir

- Arch rivals: split screen modunda impreza ve evo seçip yarış bitirmek gerek, tek gamepad varsa önce ilk arabayı seçip sonra gamepad ayarını 2 yaparak diğer araba seçilebilir

- Dream race: Şu 3 araçtan biriyle yarış kazanmak gerekiyor Ford Mark IV Race Car, Ferrari 330 P4 Race Car, Jaguar XJ13 Race Car, sanırım yarışta diğer araçlarında olması gerek, ben tarihi yarış bölümünde kazanmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

@BERK*

- Human stopwatch: 3 tur zamanı derecesinin 0.2 sn birbirine yakın olması gerek, mesela 10 turluk indy pistinde herhangi bir arabayla 45.033, 45.095, 45.125 yapınca trophy verir

- Arch rivals: split screen modunda impreza ve evo seçip yarış bitirmek gerek, tek gamepad varsa önce ilk arabayı seçip sonra gamepad ayarını 2 yaparak diğer araba seçilebilir

- Dream race: Şu 3 araçtan biriyle yarış kazanmak gerekiyor Ford Mark IV Race Car, Ferrari 330 P4 Race Car, Jaguar XJ13 Race Car, sanırım yarışta diğer araçlarında olması gerek, ben tarihi yarış bölümünde kazanmıştım

çok saol hocam şimdi deniyecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

http://www.ps3trophies.org/game/gran-turismo-5/guide/#

Platin kupa için gerekli süre: 600+ saat
    Platin kupa zorluk derecesi: 9.5/10
    Kolay gelsin arkadaşlar.

tam şimdi bunun konusunu aççaktım valla iyi olmuş yazdığın.
    arkadaş 600 saat nedir yaa çüş. 90 gün boyunca her gün 6-7 saat oynamak anlamına geliyor. inanılmaz zor trophyler var. bana göre şu an dünyanın en zor platinum'u.

http://www.ps3trophies.org/forum/platinum-clubs-l/78724-gran-turismo-5-platinum-club.html

Şuraya bak dünyanın en büyük trophy forumunda bile platinum alan 1 kişi var sadece. o da nasıl aldı bilmiyorum.

• Human stopwatch i şans eseri yaptım

Go-Kart yarışlarında yapmışım haberim yok yarış bitti kupa kazandım :D

Valla zor kupalar var plat . alana helal olsun

Her lisansı her özel etkinliği her yarışı nasıl Altın yapabilmiş acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Human stopwatch i şans eseri yaptım

Go-Kart yarışlarında yapmışım haberim yok yarış bitti kupa kazandım :D

Valla zor kupalar var plat . alana helal olsun

Her lisansı her özel etkinliği her yarışı nasıl Altın yapabilmiş acaba ?

altın yapılır çalışırsın, oyunu iyi bilirsin yaparsın da daha zor trophylerde var haftalarını vermen gerekiyor. dediğin gibi alana helal olsun
  • evt gizli trophylerde dayanıklılık seriside var ancak 3-4 kişi yapılır özel etkinliklerde özellikle bana göre Amg serisi zor

Lisanslarda her altın yapılır mı bilmem ama ben kasmadım hiç
  • Bazı arkadaşlar binayı bulmakta güçlük çekebilir benim gibi.Ben daha demin güçlükle buldum.Size yardımcı olayım.Düzlükte solda zemin katta bir dükkan var.Düzlüğün ortalarına doğru fakat.Camında "Life New Debut" Yazıyor.Onun onunde resım cekıceksınız.
  • Baktımda göremedim konuda.
    Arabanın resmini çekip arkadaşlarla paylaşınca trophy veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_34 -- 17 Şubat 2011; 22:04:31 >
  • Dedigin Tropy araba resmi degildir. Çektigin bi fotoyu arkadaşlarla paylaşma trophy sıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demirci24

Dedigin Tropy araba resmi degildir. Çektigin bi fotoyu arkadaşlarla paylaşma trophy sıdır.

Aynen öyle. :)
  • slm arkadaşlar şu gt offical recodda nissan gtryle 7.01.923 yaptım 3kere sırayla 7.02 snvb yaptım trophy gelmedi neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERK*

slm arkadaşlar şu gt offical recodda nissan gtryle 7.01.923 yaptım 3kere sırayla 7.02 snvb yaptım trophy gelmedi neden?

Hızlı oyun modundaki time trialda yapman gerekıyor. Sen antremandamı yaptın
  • quote:

quote:

slm arkadaşlar şu gt offical recodda nissan gtryle 7.01.923 yaptım 3kere sırayla 7.02 snvb yaptım trophy gelmedi neden?

Ayrıca spor sert lastik kullanmak gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

quote:

quote:

Ayrıca spor sert lastik kullanmak gerekiyor

saolun deniycm şimdi bnde hızlı oyunda yaptım ama yarış yumuşak lastikleriyle demmekki ondanmış saolun:)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.