Şimdi Ara

Tronsmart Draco AW80 Meta Allwinner A80 Octa Core Android 4.4 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
3
Favori
8.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaslar uzun arastirmalarim sonucunda bende bu cihazda karar kildim ve az once 16 gb olani siparis verdim umarim doru bir karar vermisimdir cihaz benim baya bir icime sindi acikcasi urun elime ulasinca tekrar yazarim bu arada bu urunun bu konu altinda destek bolumude acilirsa orneyin guncel yazilimini yukleyen arkadaslar burdan paylasirsa bizde faydalaniriz simdiden herkeze kolay gelsin cok faydali ve yararli bir forum turkey forum iyiki varsin tesk .30 gun bekliycez simdi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modakaya -- 28 Şubat 2015; 15:38:41 >
  • 28 subat siparis verdim bugun ankara ptt gozukuyo gumruyede takilmamis. 11 gunde gelmesi sasirtdi acikcasi satici isini biliyomus

SIRA TARİH SAAT İŞLEM TÜRÜ AÇIKLAMA İŞLEMİ YAPAN
    PTT İŞYERİ/ŞUBE İLÇE İL
    1 05/03/2015 13:01:00 Gonderi musteriden alinmistir Receive item from customer (Otb) - - HONG KONG (Yurt Disi)
    2 07/03/2015 16:07:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - HONG KONG (Yurt Disi)
    3 08/03/2015 09:35:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - HONG KONG (Yurt Disi)
    4 09/03/2015 18:30:39 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - TURKEY
    5 09/03/2015 18:38:52 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAKIRKÖY İSTANBUL(AVR)
    6 09/03/2015 20:38:52 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - - TURKEY
    7 10/03/2015 03:48:37 PTT İşyerine Girdi Torbaya Eklendi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAKIRKÖY İSTANBUL(AVR)
    8 10/03/2015 05:51:21 Gönderi Yurt Içi Merkezine Sevk Edildi Send item to domestic location (Inb) - - TURKEY
    9 10/03/2015 14:13:35 Posta Teslim Bordrosu Kapatıldı ANKARA P.İ.M./ANKARA P.İ.M. YENİMAHALLE ANKARA
    10 10/03/2015 15:15:52 Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi ANKARA P.İ.M./ANKARA P.İ.M. YENİMAHALLE ANKARA

• modakaya M kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın eğer kullandıktan sonra yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.
  • Bu urune normal kablosuz klavye ve mouse takilirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

Evet

Tesekkur ederim.

• Bu cihazi geekbuyingden 199 dolara aldim ama saticiya 70 dolar olarak belirtin diyemedim ilk alisverisim sorun cikarmi gumrukte.

• selamlar dostlarım z906 ile bu cihazı nasıl dolby dts kalitesinde değerlendirebiliriz yardımcı olurmusunuz.

ben şu an led tv'den optik çıkışla z906'dan ses alıyorum draco aldığımda ne yapmam lazım acaba sadece hdmi üzerindenmi cihazı bağlayacağım yoksa hem optik hem hdml kablolarımı bağlı olacak.
  • yazık günah değil mi 199 usd vermişsin arkadaşım bu cihaza kesinlikle etmez..
  • herkes birşey diyor birinin övdüğünü diğeri yeriyor bizim gibi cahil kullanıcılar ne yapsın Arkadaşlar Allah aşkına
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

yazık günah değil mi 199 usd vermişsin arkadaşım bu cihaza kesinlikle etmez..

Neden okadar etmediyini aciklada bari bu cahil millet sayende aydınlansin yoksa bilmedenmi konusuyosun ?? Cihazi bende kullaniyorum gayet memnunum piyasada 50 tl ye almiş oldugun cihazlarla karistirma bu cihazi..
  • iyi hayırlı olsun ben anlamam bu işlerden albani var o çok iyi anlıyor bide ona sor için rahat etsin..
  • quote:

iyi hayırlı olsun ben anlamam bu işlerden albani var o çok iyi anlıyor bide ona sor için rahat etsin..

Anlamadığız konular hakkında yorun yapmayalım lutfen burda kimsenin şevkini kırmasak daha iyi olur diye düşünüyorum
    Adam okadar para verip almis siz anlamadiginiz konu hakkinda yorum yapip bu cihaza deymez gibi laf ediyosunuz lutfen biraz daha dikkat edelim..
  • şevkle alakası yok bu cihaza 520.-TL verilmez 15 senedir media player'ların hertürlüsünü kullandım şen işine bak kimsenin avukatlığını yapma almak isteyen diğer arkadaşları uyarıyorum..senin nasıl olsa uyarılmaya ihtiyacın yok..
  • quote:

şevkle alakası yok bu cihaza 520.-TL verilmez 15 senedir media player'ların hertürlüsünü kullandım şen işine bak kimsenin avukatlığını yapma almak isteyen diğer arkadaşları uyarıyorum..senin nasıl olsa uyarılmaya ihtiyacın yok..

Bukadarda kıvırmaz bir insan guluyom sadece bi ben anlamam bu işlerden dedin bir bu işlerden çok iyi anlarım diyosun sen bir
    Karar ver önce anlıyonmu anlamıyonmu neyse konuyu kapatıyorum. :))
  • Complete arkadasim cihaz donanim olarak oldukca yuksek cift isletim sistemi var yazilim olarakta destek goruyor.bu donanimda ve daha uygun fiyatlisi yok.

• quote:

yazık günah değil mi 199 usd vermişsin arkadaşım bu cihaza kesinlikle etmez..

Sizin şu anda kullandığınız cihazı merak ettim doğrusu complet bir cihaz olmalı herhalde
  • Arkadaslar bu cihaza tavsiye edebileceyiniz kaliteli bir air maus öneriniz varmı ben bunu buldum sizce nasil idare edermi
    http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Mele-F10-Pro-Fly-Air-Mouse-Keyboard-Remote-Control-Earphone-Microphone-Speaker-2-4GHz/977451207.html
    Bide kendi üretimi var
    http://www.aliexpress.com/store/product/Tronsmart-TSM-01-Air-Mouse-2-4GHz-Wireless-Keyboard-Gaming-Remote-Control-Game-Accessories-for-Laptop/806798_1541631685.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modakaya -- 12 Nisan 2015; 16:36:56 >

• Arkadaşlar üründe 3D özelliği var mı? Birde kumandayi ille cihaz doğru mu tutmak lazim yoksa her açıdan çekiyor mu? Peki bu cihaz nasil sizce Tronsmart Draco AW80 Telos Allwinner A80

• Bu alete windows kurulabiliyor mu? Bir de normal bir logitech kablosuz fare klavye takıp bilgisayar gibi kullanabiliyor muyuz? Android tabletlerde hep karakterler falan eşleşmiyor,

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.