Şimdi Ara

Troll konu olmadığındanmı kimse bakmıyor ?Youtube'da anime videoları telif hakkı YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Youtube'da bir çok animenin; trailerı, açılış müzikleri, dövüş sahnelerinden kesitler, bilgilendirici içerikler olsun birçok video var
    bu videoların telif hakkı nedir, ne değildir ? ben anime videosu(kesitler olarak) yükleyebilirmiyim telif yermiyim ?

Çok aklımı kurcalayan bir konu, gerçekten bilgi sahibi olan arkadaşlarımın, abilerimin ve ablalarımın cevabını bekliyorum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeanWinchester. -- 25 Ocak 2020; 23:15:3 >

• Yukarı
  • Gerçekten kimsenin bilgisi yokmu yoksa diğer troll konular gibi olmadığındanmı yazmıyorsunu ?
  • Benim bildigim animenin studyosuna gore degisiyor. Bazilari birazcik bile gostersen copyright atiyor, bazilari direk bolumu koymadikca 25 dakikalik seyin 10 dakikasini falan gostermene bir sey demiyor.

Genelde gordugum acilis kapanis muziklerini kesiyor insanlar ve bazi sahnelerde sesi kapatiyorlar ya da dijital olarak arkadaki muzigi bastiriyorlar, o yuzden bazi soundtrackleri kullanmak direk yasak gibi dusunuyorum.
  • fair use diye birşey var. Onu araştırabilirsin
  • Amv formatında bir hikmet olduğunu düşünüyorum
  • Yirikalische

mrunseen

Zodion

Teşekkür ederim cevaplarınız için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.