Şimdi Ara

TRIMAX Divx Player...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bu cihazı kullananlar veya bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum.

• Dostum bahsettiğin Trimax BS-6220 ise bazı arkadaşların yaptığı firmware dosyaları ile mükemmele yakın bir cihaz diyebilirim. Yok yok bu cihazda, bir forumda bu cihaz hakkında bir topic var, tüm ayrıntıları oradan öğrenebilir firmware dosyalarını yükleyebilirsin. Ama burada üyelikli forum linki vermek yasak heralde, onun için turkeyforum a bak, dvd-divx bölümüne...
  • ok sağol.
  • Trimax cihazların divx okuyucularında nero,qpel,ogg okuyor diye biliyorum.
  • Ben kullanıyorum, gayet problemsiz. Tavsiye ederim
  • Bende trimax bs-6220 almak isrtiyorum ama bir türlü bulamadım. Varsa bildiğiniz yer bana web adresini veya tel numarasını yazarsanız sevinirim...Saygılarımla...
  • Google dan araştır bulursun.
  • Haklısın arkadaşım ama ben mi bulamıyorum onu bilmiyorum. Bakıyorum ama satışı yapılan bir site vs. yok. Migroslarda var ama Ben bs-6220 almaya çalışıyorum (6600 diğer adı ) Stoklarda gözüken Tr 6600//8800 yazıyor. Bu 6600 (6220) kendisimi yoksa 8800 de yazdığı için değişik bir model mi bilemiyorum. Eğer o 6220 ise kargoya vermelerini isteyecektim migrostan... Bilen varmı migroslarda gözüken Trimax tr 6600//8800 (89,90 ytl ) olan aletin bs-6220 olduğu...Varsa yazarsa sevinirim... Saygılarımla...
  • Ben de bu cihazı Ankara'da araya araya bir hal oldum. Migroslarda yok, Carrefour'da yok... Dahası, 6220 veya 6600 modeli hakkındawww.trimax.com.tr adresinde bile bilgi yok.
  • Sitesi güncel değil galiba
  • Trimax 6220 arayan arkadaşlar.Ankarada iseniz

Konya Sok Ömerzade işhanı 3/A Ulus/ANKARA

Tl:0 312 3123836

HAKAN ELEKTRONİK

elinde 5-6 tane var peşin para 100YTL ye satıyor .Biz 2 tane aldık .Yeni sidekick in 3.2 firmware ni attık canavar gibi.

Selamlar
  • Arkadaşım dediğin yerde 130 ytl olmus son doların çıkmasıyla (ne alaka ise) Aradığımda ellerinde olduğu ve bu fiyattan aşşağı olmayacağını söylediler. Giresunda olduğumu havale ve kargo parası da vereceğimi söyledim yinede indirim yapmadı. Bende sen bilirsin diyip vaz geçtim. Düşünün bi 130 dvd ye, en az 10 ytl havale parasına, + 10 ytl kargo parasına toplam 150 olur bana. Gidip de bu alete 150 ytl vermek yerine philips vs almak daha mantıklıdır.Hem taksit yaparlar hem elimde kalır korkusu olmaz. Durum bu yani. Sizce...

• 120 ye philips 3040 almaktansa niçin bu fiyatlara fason malları alıyorsunuz?
  • Aslında söyle,sadece araştırdım, almak denmez yani. Hem fena bir alette değildir ama 130 ytl olursa alan olur mu bilmem. Migroslarda 89 ytl iken almak istemiştim bulamadım. Philips in duruşu yetiyor zaten ama bazı modellerini bulmak zor. Hem 130 ytl hak edecek bir alet değil. Cazibesi 89 ytl ikendi. Artık philips vs bakacam ama ne zamana alırım bilmem. 1 hafta 1ay belli olmaz. Forumları araştırmam lazım. Buradan bu konuda yadım alırım... Bu arada benim için önemli olan 6 li anlog cıkışlarının olmasıydi, şimdi decoder de aldım analog cıkışa ihtiyacım kalmadı, optical, coax vs baglantı yapabilirim sisteme...
    Philips 3040 ve diğer modelleriyle Metepe gibi üstadlar yazılımları geliştiriyorlar. Zamanla daha iyi de olur. Merak ettiğim bir şey var, özelliklerinde de göremedim, bu 3040 modelinde decoder mevcutmu dd,ac3 gibi ? Bu önemli sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 1 Temmuz 2006; 14:57:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: virtue28

Aslında söyle,sadece araştırdım, almak denmez yani. Hem fena bir alette değildir ama 130 ytl olursa alan olur mu bilmem. Migroslarda 89 ytl iken almak istemiştim bulamadım. Philips in duruşu yetiyor zaten ama bazı modellerini bulmak zor. Hem 130 ytl hak edecek bir alet değil. Cazibesi 89 ytl ikendi. Artık philips vs bakacam ama ne zamana alırım bilmem. 1 hafta 1ay belli olmaz. Forumları araştırmam lazım. Buradan bu konuda yadım alırım... Bu arada benim için önemli olan 6 li anlog cıkışlarının olmasıydi, şimdi decoder de aldım analog cıkışa ihtiyacım kalmadı, optical, coax vs baglantı yapabilirim sisteme...
    Philips 3040 ve diğer modelleriyle Metepe gibi üstadlar yazılımları geliştiriyorlar. Zamanla daha iyi de olur. Merak ettiğim bir şey var, özelliklerinde de göremedim, bu 3040 modelinde decoder mevcutmu dd,ac3 gibi ? Bu önemli sanırım...

evet 3040ta dts dd ac3 decoderleri mevcut... sorunsuz bir cihaz...

• ya bizde dvd player almıştık ama şimdi divx lazım.Gidipte yenisini mi alalım ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.