Şimdi Ara

Triceps + Biceps Aynı gün çalışsam?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
23.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Triceps + Biceps Aynı gün çalışsam bi problem olurmu gelişim üzerine bi etkisi olurmu

• çoğu kişi öyle çalışıyor zaten hiç sorun olmaz bir süre sonra süperset te yaparsın mis gibi kol antrenmanı işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • myxella kullanıcısına yanıt
    ben çalışıyorum.güzel oluyo.
  • aşırı gereksiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

aşırı gereksiz

Sebep ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myxella

quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

aşırı gereksiz

Sebep ?

haftalık periyotta nasıl bir kombinasyon yaptıgını merak ederim bu durumda.
    kolun her iki parcasını aynı günde calıştıran adam gögüs ile sırtı da aynı gün calışıyordur büyük ihtimalle
  • ee ne farkeder ? arnold ansiklopedisinde mr.olympia'a hazırlanırken 1.gün gögüs-sırt 2.gün omuz-biceps-triceps çalıştığını söylüyor. sorun olmaz kısaca bende yakın zamanda deneyeceğim bu sistemi
  • Bicepsle triceps bir avuç kas. Spor salonuna gitmeye değermi acaba ? Ayrı bir günü ayırmaya ?

Göğüs antrenmanı sonrası 4-5 set triceps , sırt antrenmanı sonrası 4-5 set biceps. Ben kollarımı bu şekilde inşa ettim. Çoğu zaman tek bi hareket yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CONQUER.

ee ne farkeder ? arnold ansiklopedisinde mr.olympia'a hazırlanırken 1.gün gögüs-sırt 2.gün omuz-biceps-triceps çalıştığını söylüyor. sorun olmaz kısaca bende yakın zamanda deneyeceğim bu sistemi

cok şey yazacaktım aslında da gerek yok
    haklısınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CONQUER.

ee ne farkeder ? arnold ansiklopedisinde mr.olympia'a hazırlanırken 1.gün gögüs-sırt 2.gün omuz-biceps-triceps çalıştığını söylüyor. sorun olmaz kısaca bende yakın zamanda deneyeceğim bu sistemi

Mr.olympia ya mı hazırlanıyosunuz ? Arnold başlangıç seviyesindeyken (ki bize 100 takar) fullbody tarzı çalışırmış. Ansiklopedinin sonunu okuşumuşsunuz sanırım sadece.

En iyi döneminde yaptıklarını uygularsanız tamamiyle ters teper. Göğüs sırt bacak , omuz biceps triceps splitini haftada 3 er kez yapıyodu bu adam. Haftanın 6 günü triceps çalıştırıyodu yani bi bakıma. Seviyeyi hayal edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lentus -- 20 Ekim 2014; 21:12:17 >
  • Omuz sırt filan çalışmıyorum evde sadece biceps triceps barfiks bide şınav çalışıyorum
  • Lentus kullanıcısına yanıt
    Mr.olympia a hazirlanmak ile ne alakasi var ??? Ben anlamiyorum herkes klasik turk gogus-bi sirt-tri bacak-omuz calisanlari goruyoruz her alanda sampiyonlar cikariyor ulke!??? Benim mesajimda demek istedigim kurallari yikmak gogus le sirt calisilmaz mi hayirdir sebebi ne? Ne diyor broscience ? Push/pull/leg veya upper/lower calismaktan ne farki var gogus-sirt calismanin veya omuz-bi-tri calismanin???dedigim sekilde natural biri 2ser defa kaldirabilir haftada boyle bir calismayi. Uzerinde anabolik olanlar 3ude kaldirir arnold gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 20 Ekim 2014; 21:26:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lentus kullanıcısına yanıt
    Hayır daha denemedim. Biraz daha geçsin bakalım.
  • Konuyu hort yapıcam ama bende biceps tricepsin aynı gün süperset şeklinde çalışılması gerektiğini bi çok yerde okudum güzel sonuçlar için

benim programım şöyle

1. gün - biceps triceps bacak

2.gün omuz sırt

3.gün göğüs karın

4. gün - başa dön tekrar

Haftada 4 gün gidiyorum. Sİzce nasıl ?
  • ben bu şekilde çalışıyorum , zaten biri triceps itiş / biceps'de çekiş sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbeewah -- 28 Ocak 2016; 14:04:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

Konuyu hort yapıcam ama bende biceps tricepsin aynı gün süperset şeklinde çalışılması gerektiğini bi çok yerde okudum güzel sonuçlar için

benim programım şöyle

2.gün omuz sırt

3.gün göğüs karın

4. gün - başa dön tekrar

1. gün gereksiz zorlamışsın bro bacağı çıkart
  • quote:

quote:

Konuyu hort yapıcam ama bende biceps tricepsin aynı gün süperset şeklinde çalışılması gerektiğini bi çok yerde okudum güzel sonuçlar için

benim programım şöyle

2.gün omuz sırt

3.gün göğüs karın

4. gün - başa dön tekrar

değiştirdim zaten bende sonra. bacağı ayrı bi güne aldım. yeni programım şöle

1. gün - göğüs - sırt

2.gün bacak

3.gün omuz biceps triceps

4. gün - hit cardio - karın

5.gün off

6.gün - başa dön

Sence nasıl ?

edit: ilk gün göğüs ve sırt çalışırken biceps triceps bi nebze çalışıyor. o yüzden araya bacağı soktum. sonraki gün biceps - triceps yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eediz -- 6 Haziran 2016; 9:16:42 >

• quote:

quote:

quote:

benim programım şöyle

2.gün omuz sırt

3.gün göğüs karın

4. gün - başa dön tekrar

1. gün - göğüs - sırt

2.gün bacak

5.gün off

6.gün - başa dön

Sence nasıl ?

edit: ilk gün göğüs ve sırt çalışırken biceps triceps bi nebze çalışıyor. o yüzden araya bacağı soktum. sonraki gün biceps - triceps yapıyorum.

Hocam bana sorarsan 1 günde 3 kas grubu çalıştırmak fazla maximum 2 olmalı.
    1 günde omuz biceps triceps çalışırsan en son çalıştığın kas grubundan yeterince verim alamazsın buda gelişimini yavaşlatır.
    Ben böyle yapıyorum misal ;
    PTESI : Gögüs-Biceps
    SALI : Sırt-Triceps
    ÇARŞ : Rest
    PERŞ : Omuz-Bacak
    CUMA : Rest yapabilirsin fazla kiloların varsa kardiyo için gidebilirsin, ben crossfit yapıyorum ; torba dövme, muscle up tarzı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

benim programım şöyle

2.gün omuz sırt

3.gün göğüs karın

4. gün - başa dön tekrar

1. gün - göğüs - sırt

2.gün bacak

5.gün off

6.gün - başa dön

Sence nasıl ?

Hocam bana sorarsan 1 günde 3 kas grubu çalıştırmak fazla maximum 2 olmalı.
    1 günde omuz biceps triceps çalışırsan en son çalıştığın kas grubundan yeterince verim alamazsın buda gelişimini yavaşlatır.
    Ben böyle yapıyorum misal ;
    PTESI : Gögüs-Biceps
    SALI : Sırt-Triceps
    ÇARŞ : Rest
    PERŞ : Omuz-Bacak
    CUMA : Rest yapabilirsin fazla kiloların varsa kardiyo için gidebilirsin, ben crossfit yapıyorum ; torba dövme, muscle up tarzı.

banada fazla gelmişti başta ama yormuyor cidden. Zaten porgram savaş cebeci nin. O yüzden şimdilik 3 ay uygulucam memnun kalmazsam yine yazarım. savaş hocaya güveniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eediz -- 7 Haziran 2016; 10:21:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.