Şimdi Ara

Gainer ve Protein tozu birlikte kullanılır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar spora başlayalı 2 hafta oldu. 1.78 boyunda ve 64 kilodayım. Kilo alma amaçlı Gainer aldım gittiğim spor salonundan. Protein oranı epey yetersiz geldi bana , 10 gram protein bulunuyor bir porsiyonunda. Günlük protein ihtiyacımın 120 gram olduğunu düşünerek ekstradan Hardline Whey 3Matrix alsam mı diye düşündüm ama uygun olur mu sizce ? Öğrenci evinde olduğum için her zaman tavuk vs yiyemiyorum. Düşündüğüm üründe 37 gram protein bulunuyor. 2sini birden almamın zararı ve faydaları neler olacaktır beni bilgilendirebilecek biri olursa çok sevinirim

• Prospektüsünde yazar.

A bi dakka, prospektüsü yok bunların. Çünkü ilaç değil besin takviyesi bunlar ve birlikte alındığında kontrendeksiyona yol açacak kimyasal maddeler içermiyorlar.
  • Bu soruyu bende sormayı düşünüyordum ki bir arkadaş sormuş , hangi gainer kullanıyorsun.Ben şöle yapmayı düşünüyorum 50 gram gainerde 4 gram protein var , bende whey var yarım ölçekte ona atıp karıştırsam 16.5 gram protein olur yatmadan önce fena değil bence.
  • gainer kadar gereksiz bir şey yok ya hani proteini almak karbonhidrata göre biraz daha zor protein tozunu anlıyorum da ye işte bulguru bundan güzel bir şeymi var soruna gelirsek kullanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eISgood

gainer kadar gereksiz bir şey yok ya hani proteini almak karbonhidrata göre biraz daha zor protein tozunu anlıyorum da ye işte bulguru bundan güzel bir şeymi var soruna gelirsek kullanılır.

Az yiyebilen insanlar için bence mantıklı 300-400 gram tavuk tek seferde yeniliyor ama 300-400 gram bulgur pilavı tek seferde yenmez . Hem baya iyi oluyor zayıf arkadaşlar için bende kullanıyorum faydası oluyor + dediğini yapıyorum günde 1-2 pilav ekliyorum üzerine daha iyi oluyor :)
  • Gainer çok saçma suplemenet o parayla git kendine makarnanı, pirincini, bulgurunu vs vs al. Azar azar yersin öğün içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihylc

quote:

gainer kadar gereksiz bir şey yok ya hani proteini almak karbonhidrata göre biraz daha zor protein tozunu anlıyorum da ye işte bulguru bundan güzel bir şeymi var soruna gelirsek kullanılır.

Az yiyebilen insanlar için bence mantıklı 300-400 gram tavuk tek seferde yeniliyor ama 300-400 gram bulgur pilavı tek seferde yenmez . Hem baya iyi oluyor zayıf arkadaşlar için bende kullanıyorum faydası oluyor + dediğini yapıyorum günde 1-2 pilav ekliyorum üzerine daha iyi oluyor :)

asıl tam tersi bulgur rahat yeniyor tavuk zor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: semihylc

quote:

asıl tam tersi bulgur rahat yeniyor tavuk zor

Pişmemiş 300 gram tavuk bonfile pişince zaten baya boyut olarak ufalıyor , iki gündür evde 300-300 götürdüm yanında pilavda var çok aç olsam max yiyebiliceğim 100 gram bugur veya pirinç 350-400 gramda tavuk bunlar pişmemiş gramları .Zaten pilav eğer pirinç ise baldo 3x oluyor 100 gramsa su çekiyor 300 oluyor . Üzerinede gainer tam yağlı sütle of anam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.