Şimdi Ara

Tribes: Ascend - Oyun Başlıyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
6.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun adı bu Tribes: Ascend. Şimdiye kadar oynadığınız bütün MMOFPS leri unutun! Devrim zamanı.
    Detaylı bilgim yok bende bugün başladım. Unreal Tournament in değişik hatta gelişmiş MMOFPS versiyonu diyebiliriz. Nick: FatalX - London(EU) da takılıyorum bilginize.

OYUN İÇİN TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatalGeneral -- 3 Nisan 2012; 19:08:36 >

• Açıkçası çok fazla zamandır oynamıyorum ben de, henüz 11 level'ım. Ama oyun çok zevkli diyebilirim, özellikle stüdyo çok yardımcı oldu bana. VIP account almak biraz hızlı unlock sağlıyor orası öyle, ancak oyunun training modunda açmadan önce herşeyi deneyebilir, buna göre XP ile tercih yapabilirsiniz.

Oyun aşırı keyifli ve tribes'ı önceden oynamış olan varsa bence seriye güzel bir ekleme.

Ayrıca, arkadaşlarınızı üye yaparak XP ve Gold kazanabilir hatta çok fazla üye yaparsanız oyundaki herşeyi sonsuza kadar açabilirsiniz. :)

---

Gameplay olaraksa, açıkçası çok fazla oyun yok böyle adamı havada tutturunca çok güzel bir haz aldığınız. Alışmak biraz süre alıyor ancak 5-6 level'dan sonra seri seri kasmaya ve iyice öğrenmeye başlarsınız. (6 level sonrasında yeni başlayanlarla eşleştirmeye çalışmıyor oyun sizi, 30 level adamlar gelebilir yani takımınıza/karşınıza. -Öyle gözünüz korkmasın, baya keyifli oluyor öyle oynamak da.-)

Benim altımdan üye olmak isteyen çıkar ise diye link veriyim, biraz self-promotion olsun;https://account.hirezstudios.com/tribesascend/?referral=1613493

Bu arada, başka birinin altından üyelik açarak 6 level olursanız medal tarzı bir şey veriyor diyodu patch notlarında, pek emin değilim ama an itibariyle en son patch notlarını okuyarak kontrol edebilirsiniz. ^^

• oyun tam sürüm çıkışını bir kaç gün önce yaptı ve son 2 yılın bence en sağlam online fps oyunu. f2p deyip yabana atmayın, şu anda popülerlikten XxX_420MLGquickscope_Xxx nickli ergenlerle dolu olan cod ve bf oyunlarından çok daha köklü bir seridir tribes..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 14 Nisan 2012; 22:46:21 >
  • eurogamer'dan 10 üzerinden 10 not almış, gurur duydum aslanım oyunumla

http://www.eurogamer.net/articles/2012-04-16-tribes-ascend-review
  • Oyuna dün başladım, bıraktığımda saat gece 4:30'du. Şu an ofiste yarı baygın bir haldeyim ama sorun yok.

Oyun harika olmuş, ciddi anlamda yetenek ve hız gerektiriyor. Eski Tribes'dan geri kalır yanı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Oyuna dün başladım, bıraktığımda saat gece 4:30'du. Şu an ofiste yarı baygın bir haldeyim ama sorun yok.

Oyun harika olmuş, ciddi anlamda yetenek ve hız gerektiriyor. Eski Tribes'dan geri kalır yanı yok.

fps'den anlayan adamın hali başka oluyor, yarasın yiğidime

bu arada oyunun anlam ve önemi için bir kaç gif paylaşacağım

/>

/>

favorim bu, ski anında hızla giderken düşmanla göz göze gelme vardır, hız o kadar yüksektir ki hiçbir şey yapamazsınız rayda devam ederken arkanıza bakarsınız

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 18 Nisan 2012; 15:42:53 >

• Gif'ler efsaneymiş.
  • bu arada bir 10 üzerinden 10 da avustralyalılar vermiş

http://www.ausgamers.com/games/tribes-ascend/review/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 18 Nisan 2012; 18:53:52 >
  • Arkdaşlar bende oyunu birtürlü indirmiyor. Sağ üstte "server are unknown(connecting)" yazıyor. Uzunca bir süre bekledim geçmedi. port felanmı açmak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

Arkdaşlar bende oyunu birtürlü indirmiyor. Sağ üstte "server are unknown(connecting)" yazıyor. Uzunca bir süre bekledim geçmedi. port felanmı açmak gerekiyor?

bu launcher'ın tepede zincir gibi bir şey var (şu kapatma ve simge durumuna küçültme zamazingolarının yanında) ona bas sonra açılan ekranda technical support altında troubleshooting and diagnostics var ona bas ardına bekle.. zaten servers are unknown dese de indiriyor ama orayı bir defa açıp geri dönmem lazım ilerlemeyi görmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 4 Mayıs 2012; 5:44:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Arkdaşlar bende oyunu birtürlü indirmiyor. Sağ üstte "server are unknown(connecting)" yazıyor. Uzunca bir süre bekledim geçmedi. port felanmı açmak gerekiyor?

bu launcher'ın tepede zincir gibi bir şey var (şu kapatma ve simge durumuna küçültme zamazingolarının yanında) ona bas sonra açılan ekranda technical support altında troubleshooting and diagnostics var ona bas ardına bekle.. zaten servers are unknown dese de indiriyor ama orayı bir defa açıp geri dönmem lazım ilerlemeyi görmek için

Dostum çok teşekkür ederim. Nette çok araştırdım ama sonuç bulamadım. Söylemesen mümkün değil bulamazdım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Dostum çok teşekkür ederim. Nette çok araştırdım ama sonuç bulamadım. Söylemesen mümkün değil bulamazdım.

rica ederim. oyunu betadan beridir oynuyorum, o zamanlar bir yama sonrası türkiye'den oyuna erişim tamamen kalkmıştı (yapımcıların suçu da denemez keza sertifika problemi veriyordu hi-rez launcher) işte en son o zamanlar servers are unknown deyip kalıyor, ne yükleme yapıyor ne de oyuna giriyordu deli oluyordum oyun acayip bağımlılık yapmıştı. sonra launcher'ın o diagnostic bölümündeki çıkan sorunu yazıp mailledip supporta ve anında teşekkür edip 1 saat içinde ufak bir patcher yayınladılar da düzeldi şükür, yoksa kafayı yerdim oynayamasam

• detaylı grafik ayarı yok galiba
    böyle de iyi gibi aslında neyse
    oyun çok zevkli
    az level kasayım arenadan çıkmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haien

detaylı grafik ayarı yok galiba
    böyle de iyi gibi aslında neyse
    oyun çok zevkli
    az level kasayım arenadan çıkmam

arena çok keyifli. özellikle raider'ın plasma gun'ını unlock etmek için level kas, onu açınca arena'da öttürürsün milleti, midair'leri yedirirsin blue plate special'lar etrafa dağılır
  • doom ve brute açtım pek sarmadılar.
    doom savunma içinmiş onu anladım.
    class açmakla uğraşıyorum daha
    silahlar çok xp istiyor
    juggernaut la oynuyorum bu ara.
    kill almaya en yatkın class diyebilirim.
    raider açacaktım bundan sonra dediğin iyi oldu
  • Fazla XP istemesinin en büyük sebebi, herşeyin ayrıca gerçek parayla da satın alınabilmesi. Birçok silah vs. çok çok fazla XP istiyor. Birini açsan diğerini açman iyice zorlaşıyor.

Oyun F2P ama bu şekilde paralı oyuna dönmüş oluyor (diğer birçok F2P oyun gibi).
  • brute'a yeni yama geldi tam karakteriyle özdeşleşti ve hayvani iç ortam adamı oldu. staying alive pack ile +1 belt item (fractal grenade gibisi yok), 2800 health ve %20 hız geldi. yeni silahlar ise gladiator ile plasma cannon..

ben gold alıp 30 günlük xp boost almıştım ve şu an 26. leveldeyim, 100k'lık silahların hepsi dahil çoğu şeyi açmış durumdayım. son brute updateleri ile gelen silahları da birikmiş xp ile açtım, bugün silahların upgradeleri için xp kasarım biraz.

@Haien

juggerfat benim favori sınıfımdır. ama öyle kill almak için oynama, gir ctf moduna ve çık tepelere mortarı flagstand savunmacılarının kafasına kafasına indir. bayrak savunmacılarının dikkatlerini dağıt, kurdukları defansif ekipmanları yok et, jug olarak asıl görev doombringerın dikkatini dağıtmaktır.. yoksa dmb'ye çarpan takım arkadaşı pth'ler pat diye öleceklerdir oraya.. ayrıca juggernaut için spinfusor disks var belt itemı, grenadenin yerine geçen.. o diskleri de mutlaka açmaya çalış juggy seviyorsan keza aşırı kullanışlı..

Doombringer da çok iyi sınıftır ama hakikaten sabır ister, öyle ölmeden rampage relentless alan felan pek yoktur keza öncelikli hedefsin (hof diyorlar, heavy on flag ve tabi bunun için super heavy perkini kullanman gerek) juggy mortarları tepene yağacak, infiltratorlar arkandan stick yapıştıracak, soldierlar thumper tependen geçecek, brutelar fractal grenade ile flagstand'ı disko ortamına çevirecek ama sen ne olursa olsun (ölmen haricinde) o bayrak standını terk etmeyeceksin, gözün sadece pathfinderlarda olacak.. hakikaten sabır istiyor.. DMB için belt item'ı upgrade etmenizi, mayınları açmanızı tavsiye ederim. perk olarak da looter ile safety third tavsiye ederim çünkü inventory station'a bile gitmemeniz gerekiyor, fıçımız o bayrağa ait yani..

pth olup 290km hızla bayrak kapmanın keyfi hiçbir şeyde yok tabi, gotta go fast.. pth oynayacaklara da reach ile egocentric tavsiye perklerimdir. thrust pack ise harika bir hız artışı verir ama çoğu kişi energy packi seçiyor tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 23 Mayıs 2012; 14:13:02 >

• bende 4-5 gündür bu oyuna sardım oldukça eğlenceli hatta bugün 20dolar harcadım oyuna raider'ın silah paketini aldım.Raider'ın silahlarına alışmam biraz zaman alsada alıştım.Oyundaki nick'im KHALCANKUT eklerseniz beraber oynayabiliriz
  • @cankut90

eğer silah paketini aldıktan sonra gold kaldıysa xp booster al. ben 2 günde 100.000xp yapıyorum boost ile ve son 2-3 haftada açmadığım silah kalmadı özel mesajda da dediğim gibi grenade launcher'ı mutlaka al, iç mekanlarda tam bir tecavüz makinası, tam öleceğin zaman da 2 cluster grenade atarsın rastgele boom triple kill, quadra kill, aftermath

ayrıca ekledim seni. beni de eklemek isteyen olursa oyun içi ismim Scorpius

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 24 Mayıs 2012; 3:11:16 >
  • 3 günlük xp booster aldım.Finallerim bitsin 3 aylık almayı düşünüyorum oyunu çok beğendim en çok xp hangi oyun modunda alınır?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.