Şimdi Ara

Tribes: Ascend - Oyun Başlıyor! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
6.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kemal*

Arkadaşlar bende başladım oyuna. Bütün karakterleri denedim. En güzel oynayabildiğim Juggernaut oldu. Neler öneririsiniz bu karakter hakkında? Upgrade vs.?

mirv launcher alma, x1 lmg açabilirsen aç, el bombası yerine spinfusor diskleri mutlaka aç ve kullan. juggerşişko için tavsiye perklerim safety third ile survivalist (veya quick draw generator odası tecavüzünü seviyorsan) öncelikli hedefin elindeki fusion mortarı kullanmak için düşman bayrak savunmasını görebilecek tepelere çıkıp mortar ile havan atışı yaparak savunmaların belini bükmen.. yüksek tepeler senin dostun, ana görevin turretleri sensorları ve bayrak üzerinde bekleyen şişko doombringerları öldürmek (rahatsız etmek, dikkatlerini üzerine çekmek) ölürsen sorun değil bir tane grav bike alıp aracınla yerine tekrar gidip indir tepelerine mortar'ı.. iç mekan şişko oynayacaksan da plasma cannon açılmış brute'u tavsiye ederim, fractal bombasıyla en eğlenceli sınıftır..bol bol VGTG ve VGCA yapmayı da unutma

• quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Arkadaşlar bende başladım oyuna. Bütün karakterleri denedim. En güzel oynayabildiğim Juggernaut oldu. Neler öneririsiniz bu karakter hakkında? Upgrade vs.?

mirv launcher alma, x1 lmg açabilirsen aç, el bombası yerine spinfusor diskleri mutlaka aç ve kullan. juggerşişko için tavsiye perklerim safety third ile survivalist (veya quick draw generator odası tecavüzünü seviyorsan) öncelikli hedefin elindeki fusion mortarı kullanmak için düşman bayrak savunmasını görebilecek tepelere çıkıp mortar ile havan atışı yaparak savunmaların belini bükmen.. yüksek tepeler senin dostun, ana görevin turretleri sensorları ve bayrak üzerinde bekleyen şişko doombringerları öldürmek (rahatsız etmek, dikkatlerini üzerine çekmek) ölürsen sorun değil bir tane grav bike alıp aracınla yerine tekrar gidip indir tepelerine mortar'ı.. iç mekan şişko oynayacaksan da plasma cannon açılmış brute'u tavsiye ederim, fractal bombasıyla en eğlenceli sınıftır..bol bol VGTG ve VGCA yapmayı da unutma

Teşekkürler hocam bazılarını anlamasamda oynadıkça çözeceğimi sanıyorum. Birde şu yokuşları tırmanma işini halledemedim daha. İnerken hızlı iniyoruz da çıkamıyorum ben ya.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler hocam bazılarını anlamasamda oynadıkça çözeceğimi sanıyorum. Birde şu yokuşları tırmanma işini halledemedim daha. İnerken hızlı iniyoruz da çıkamıyorum ben ya.

yokuş tırmanmak için sağ mouse tuşuyla jetpack gerekiyor ki onun için de enerjini doğru kullanmalısın. pathfinder ve soldier gibi sınıfların enerjileri çok yüksektir özellikle yüksek uçuşları en iyi soldier yapar, şişman heavy karakterlerle tırmanamıyorum diye kafayı takma önemsiz zaten, sen tırmanırken elini space tuşundan çek yeter

• istek olursa hangi sınıfların nasıl oynanılması gerektiğine dair bir rehber hazırlayabilirim (sentinel hariç keza 90 pingle 300km hızla giden capperları sniper ile indirmek büyük işkence
  • quote:

istek olursa hangi sınıfların nasıl oynanılması gerektiğine dair bir rehber hazırlayabilirim (sentinel hariç keza 90 pingle 300km hızla giden capperları sniper ile indirmek büyük işkence

Çok iyi olur aslında.Tam da Doombringer mi Brute mü açsam diye kararsızdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemal* -- 19 Haziran 2012; 18:29:08 >
  • quote:

quote:

istek olursa hangi sınıfların nasıl oynanılması gerektiğine dair bir rehber hazırlayabilirim (sentinel hariç keza 90 pingle 300km hızla giden capperları sniper ile indirmek büyük işkence

Çok iyi olur aslında.Tam da Doombringer mi Brute mü açsam diye kararsızdım.

hazırlayayım o zaman bi ara. DMB veya BRT konusuna gelirsek training'de ikisini de deneyebilirsin. DMB tamamen defansiftir ve düşman bayrak taşıyıcılarına kabus gibi çöker. görevi bayrağın tam üstünde beklemek, mayınlar döşemek ve güç kalkanları kurmaktır. elindeki chain gun oyundaki en baba otomatik silahtır ve makineli silahlarla aran iyiyse ortalığın anasını ağlatırsın.. diğer taraftan herkes sana saldıracaktır çünkü bayrak koruyan yegane elemansın ve sana çarpan bayrak taşıyıcılar çat diye öleceklerdir (super heavy perkini equip etmen gerekir)

brute ise defansif ve ofansif olarak kullanılabilir. fractal bombası bırak tribes'ta, bir oyundaki gördüğüm en kral el bombasıdır. salarsın ortama, uzun süreli yeşil fractallar saçılır etrafa ve o ortamda kim varsa patır patır dökülürler (disco bombası da diyorlar) brute tamamen iç mekan karakteridir, generator odalarına tecavüz etmede üstüne yoktur, yine gidip düşman bayrak standına bir fractal bırakıp takımına büyük katkı sağlayabilirsin. ama işte oyunda her karakterin otomatik silahı olmasına rağmen brute'un yoktur, oto shotgun var ama uyduruk, birincil silahı heavy spinfusor'un splash alanı jugg, sld ve pathfinder'ın spinfusorlerine göre daha küçük ama vurduğu hasar 1000'in üstünde, zaten iç mekanda parti vereceğin için sorun olmaz, blue plate special'lar havada uçuşur

seçim senin. önce youtube'dan brute ile fatbringer videoları izlemeni tavsiye ederim ki tonla videoları var daha iyi fikir edinebilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 19 Haziran 2012; 21:55:26 >

• İm doom incarnate;

• quote:

Nezaman hazırlarsın hocam ona göre indircem
  • Doombringer'ı açtırdım fakat daha mayın alamadığımdan bayrağa yakın takılıyorum şimdilik. Şu hedefe kitlenen füzede acayip iş görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

quote:

2-3 güne hazırlarım. bu sıralar yoğunum bir kaç güne hazır ederim

• Beyler oyuncu sayısı bakımınan sıkıntı var mı?
    Betada oynamıştım ama pc kasıyordu. Yeni pc almışken deneyeyim diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyBlaster

Beyler oyuncu sayısı bakımınan sıkıntı var mı?
    Betada oynamıştım ama pc kasıyordu. Yeni pc almışken deneyeyim diyorum.

oyuncu sayısı yönünden hiçbir sıkıntı yok dalabilirsin
  • Forumdan oynayan kişiler adlarını pm atsınlar türkler hep birlikte oynarız ayrıca DH de birlikte olurz
  • Launcheri açıyorum bekliyorum bekliyorum play gelmiyor
    Ardından , unable to contact the patcher file server diyor play yerine fix yazıyor.
    Fixe tıklayıncada bu hatayı veriyor ,
    The system is unable to connect to the update serverhttps://patcher.hirezstudios.com/HiPatchDispatchRemotingServer.rem due to a SSL (secure sockets) error.
    Global agenda oynuyorum açıyorum launcheri play geliyor tribesde gelmiyor nedense ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 29 Haziran 2012; 13:27:29 >
  • quote:

quote:

quote:

Hani rehberr

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hani rehberr

geliyor biraz daha idare edin izin günüm geliyor

• 2-3gün yazdın 2 hafta olacak
  • quote:

2-3gün yazdın 2 hafta olacak

işte geçen hafta izin günümde özel bir işim çıktı yoksa hazırlayacaktım. normalde eve geliyorum 2 saat kadar tribes oynayıp yatıyorum ki detaylı bir rehber hazırlamayı düşünüyorum o yüzden daha fazla süremi alacaktır..
  • quote:

quote:

2-3gün yazdın 2 hafta olacak

işte geçen hafta izin günümde özel bir işim çıktı yoksa hazırlayacaktım. normalde eve geliyorum 2 saat kadar tribes oynayıp yatıyorum ki detaylı bir rehber hazırlamayı düşünüyorum o yüzden daha fazla süremi alacaktır..

Beklemedeyim. oyunu indiricem bugun yarın kota acılınca inş hemen gelir rehber

• Oyun Steama eklenmiş oradan rahatçanan çekebilir oynayabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.