Şimdi Ara

Tribes: Ascend - Oyun Başlıyor! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
6.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

2-3gün yazdın 2 hafta olacak

işte geçen hafta izin günümde özel bir işim çıktı yoksa hazırlayacaktım. normalde eve geliyorum 2 saat kadar tribes oynayıp yatıyorum ki detaylı bir rehber hazırlamayı düşünüyorum o yüzden daha fazla süremi alacaktır..

Beklemedeyim. oyunu indiricem bugun yarın kota acılınca inş hemen gelir rehber

bir kaç kişi daha rehber istedi ben de hazırladım iş yerimde kötü laptoptan canım çıktı valla

ancak ana konu olarak fps bölümüne açtım keza buradaki konu benim değil be mesaj olarak yazsam buraya arada kaynar gider, buraya da ikinci bir konu açmak istemediğim için oraya koydum konuyu..

http://forum.donanimhaber.com/m_62693630/tm.htm

umarım yardımcı olur

• yaa launcher da takılı kalıyor dolmuyor neden olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: faati-puskevit

Oyun Steama eklenmiş oradan rahatçanan çekebilir oynayabilirsiniz.

oyunu steamdan indirdim ama update olmuyor yanda install pre reqs yazıyor tıklıyorum hiç bir hareket yok bir de faceden 250 altını nasıl alabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_skl

yaa launcher da takılı kalıyor dolmuyor neden olabilir

sorunuma cevap veren varmı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2-3gün yazdın 2 hafta olacak

işte geçen hafta izin günümde özel bir işim çıktı yoksa hazırlayacaktım. normalde eve geliyorum 2 saat kadar tribes oynayıp yatıyorum ki detaylı bir rehber hazırlamayı düşünüyorum o yüzden daha fazla süremi alacaktır..

Beklemedeyim. oyunu indiricem bugun yarın kota acılınca inş hemen gelir rehber

bir kaç kişi daha rehber istedi ben de hazırladım iş yerimde kötü laptoptan canım çıktı valla

ancak ana konu olarak fps bölümüne açtım keza buradaki konu benim değil be mesaj olarak yazsam buraya arada kaynar gider, buraya da ikinci bir konu açmak istemediğim için oraya koydum konuyu..

http://forum.donanimhaber.com/m_62693630/tm.htm

umarım yardımcı olur

hocam teşekkurler inceleyecegim bende konuyu ama suan indireyim dedim launcher öyle duruyor inmiyor yukardaki arkadaslarında yazdıgı gibi

• quote:

yukarda steam den cekip update olmadı yazan var baktınızmı ona acaba?
  • quote:

quote:

bu nasıl bir sorun yaaa

• launcher'ın sağ üst köşede kapatma tuşunun orada zincir gibi işaret var ona basıp diagnostic çalıştırın, launcher öyle donuk gibi duruyor ama aslında oyunu indiriyor telaş yapmanıza gerek yok.
  • ben lacunheri kapatip sildim steam den cekiom
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlock60

quote:

oyunu steamdan indirdim ama update olmuyor yanda install pre reqs yazıyor tıklıyorum hiç bir hareket yok bir de faceden 250 altını nasıl alabilirim ?

Steamdan indir tıkla oyuna açılsın bi ekran açılıcak updateler kontrol ediliyor dicek. Eğer değişiklik olmazsa sağ üstten ayar işareti var ona bas orda aşşağıda
    Tribes: Ascend(STEAM)<-- (Burası önemli steam yazması lazım) daha sonra çarpıya bas normal ekran gelicek(ilk gelen) sonra sana soru sorucak pre requip yani gerekli şeyleri kurimmi dicek evet dicen kurdurtcan hepsini sonra play yazısı çıkcak gircen ayar flan vs İyi oyunlar

• quote:

quote:

quote:

bu nasıl bir sorun yaaa

quote:

wildlove
    launcher'ın sağ üst köşede kapatma tuşunun orada zincir gibi işaret var ona basıp diagnostic çalıştırın, launcher öyle donuk gibi duruyor ama aslında oyunu indiriyor telaş yapmanıza gerek yok.

Arkadaşın dediğini yapın yada steamdan çekin oyun steamda var. Hem steam kalitelidir. Bu güne kadar aldığım 8 megabitlik internetin ilk defa 8 e yaklaştığını 780 filan olduğunu gördüm. Daha yeni bağlattım hatta biraz zayıf

• belyer faceden 250gold şifresi aldım ama bu şifreyi nereye gireceğimi bulamadım yardımcı olabilecek var mı
  • Birkaç ay önce IGN'in verdiği yüksek puana istinaden oyunu indirmeye kalktım; bir aydan fazla uğraşıp indiremeyince vazgeçmiştim. Neyse ki oyun Steam'e geldi de indirdim; ama bir tutorial oynayınca gözüm korktu. Oyun inanılmaz hızlı ve zor görünüyor; tabii her F2P oyunda olduğu gibi yapımcı firmanın size gerçek para harcatma sevdası da cabası. Şu an Blacklight Retribution'a takmış durumdayım, bir arkadaş da BF3 oyna diye ısrar ediyor; şimdilik Tribes Ascend'e ayıracak zamanım yok; ama ileride ne olur bilinmez. Oyunlar eskisi gibi değil ki birkaç oyunu bir arada oynayabileyim; artık bir oyunu oynayabilmeniz için ciddi çaba, zaman, yetenek ve uzmanlık gerekiyor; bir de üstüne o oyuna para harcayacaksınız; yani öyle kolay değil bir oyundan sıkılıp başka oyuna başlamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 12 Temmuz 2012; 11:52:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

Birkaç ay önce IGN'in verdiği yüksek puana istinaden oyunu indirmeye kalktım; bir aydan fazla uğraşıp indiremeyince vazgeçmiştim. Neyse ki oyun Steam'e geldi de indirdim; ama bir tutorial oynayınca gözüm korktu. Oyun inanılmaz hızlı ve zor görünüyor; tabii her F2P oyunda olduğu gibi yapımcı firmanın size gerçek para harcatma sevdası da cabası. Şu an Blacklight Retribution'a takmış durumdayım, bir arkadaş da BF3 oyna diye ısrar ediyor; şimdilik Tribes Ascend'e ayıracak zamanım yok; ama ileride ne olur bilinmez. Oyunlar eskisi gibi değil ki birkaç oyunu bir arada oynayabileyim; artık bir oyunu oynayabilmeniz için ciddi çaba, zaman, yetenek ve uzmanlık gerekiyor; bir de üstüne o oyuna para harcayacaksınız; yani öyle kolay değil bir oyundan sıkılıp başka oyuna başlamak.

Açıcası beleş olupta para harcatmaya en az yönelik oyun(benim gördüğüm) F2P ile Pre arasında bost hakkı var yani preler hızlı level atlıyor ve preler daha hızlı item alabiliyor. Çok fark yok.

• quote:

quote:

Birkaç ay önce IGN'in verdiği yüksek puana istinaden oyunu indirmeye kalktım; bir aydan fazla uğraşıp indiremeyince vazgeçmiştim. Neyse ki oyun Steam'e geldi de indirdim; ama bir tutorial oynayınca gözüm korktu. Oyun inanılmaz hızlı ve zor görünüyor; tabii her F2P oyunda olduğu gibi yapımcı firmanın size gerçek para harcatma sevdası da cabası. Şu an Blacklight Retribution'a takmış durumdayım, bir arkadaş da BF3 oyna diye ısrar ediyor; şimdilik Tribes Ascend'e ayıracak zamanım yok; ama ileride ne olur bilinmez. Oyunlar eskisi gibi değil ki birkaç oyunu bir arada oynayabileyim; artık bir oyunu oynayabilmeniz için ciddi çaba, zaman, yetenek ve uzmanlık gerekiyor; bir de üstüne o oyuna para harcayacaksınız; yani öyle kolay değil bir oyundan sıkılıp başka oyuna başlamak.

Açıcası beleş olupta para harcatmaya en az yönelik oyun(benim gördüğüm) F2P ile Pre arasında bost hakkı var yani preler hızlı level atlıyor ve preler daha hızlı item alabiliyor. Çok fark yok.

Türkçe çevirisini de yazar mısınız? Bost nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 12 Temmuz 2012; 16:35:51 >

• quote:

quote:

quote:

Türkçe çevirisini de yazar mısınız? Bost nedir?

Bir şeyi hızlandırmak için kullanılan şeydir. Nitro da bir bost dur diyebilirim. Bost Tribeste 2x 4x diye gidiyor. 2x bost alırsan o günkü kazandığın xpnin sürekli 2 katı gelir. 4x alırsan 4 katı 16x alırsan 16 katı gelir. vs vs. Level atlamak için.

• Hocam "Boost" olmasın o?
  • quote:

Hocam "Boost" olmasın o?

Olabilir hocam
  • Bende 2 gündür oluyor başlayalı. Baya zevkli. Hele hele flag'ı alınca koşuşturmaca çok iyi. Bu arada en sinir olduğum olay tam flag'ı alıp bizim flag'a götürürken çok yakınken bir sniper çıkıp vuruyor. Çok üzüyor bu olay beni.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.