Şimdi Ara

Trendyol Visa 40₺ İndirim (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
10
Favori
31.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağol hocam bende konuyu aktif görünce devam ediyor sandım.
  • Bana ve arkadasa yüklenmedi hala.
  • İki hesabım vardı.Birine kartı kendim kaydetmiştim.İkinci hesapla da alışveriş yaptım.O hesaba da trendyol kafasına göre kendisi kaydetmiş.Şu an iki hesapta da aynı kart kayıtlı görünüyor ve indirim çeki falan gelmedi.
  • Birkaç hesaptan alışveriş yapmıştım karti kaydetmistim. ama hala kupon gelmedi. Neden acaba. Ne yapabiliriz?
  • Bana da gelmedi, ilk canlı yardıma sorduğumda 16-31 Aralık 2019 tarihleri arasında yüklenecek, ikinci kez sorduğumda ise gün içinde yüklenecek cevabını aldım. Benim anlamadığım yüklenmeyene neden yüklenmiyor, yüklenene neden yükleniyor?
  • bana yüklenmis ama ceyrek alamiyorum bununla... bakacagiz artik ne alinabilir...
  • Kuponu yüklenen varmı benimki hala yüklenmedi yüklenmeyen başka varmı?
  • hala yüklenmedi...
  • 1 adet yüklendi hesabıma diğer 4 hesabımda henüz yok. aynı kartı diğer hesaplarada ekledim ondan mı acaba :))
  • Bana bir şey yok sıfır
  • kuponu yüklenmemiş olup da sonradan yüklenen var mı arkadaşlar ?
  • Yuklemeyeceklerse silelim kartları boşa durmasın 😁
  • Banada yüklenmedi
  • Bana da yüklenmemiş.
  • Boşuna oyalayıp duruyorlar net cevap verselerde silsek mh ninde birşey bildiği yok
  • 1 tane ihtiyacım vardı ama hiçbir hesaba gelmedi. sanırım gelmez artık.
  • Dün sabah gelmediyse bir daha gelmez. Benim dekesin beklediğim ama gelmeyen hesaplarım var. Sanırım aynı kart kaç hesaba eklenirse eklensin sadece 1 tane hesaba kupon verdiler bu sefer. Önceden aynı kartla istediğin kadar hesaba eklerdin ve kupon gelirdi.
  • Gelmedi hala dahada gelmez sildim ben kartı
  • aynı kartı birkaç hesaba ekleyip kaydettim 1 tane geldi. fakat; farklı kart eklememe rağmen o hesabada yüklenmedi. belki IP numarasına göre sınırlamışlardır. bu arada; trendyol birçok kampanyayı sepet indirimli yapıyor ve sepet indirimsiz birçok üründe çek geçmiyor. yani 40 lik çek için işe yarar bir şey bulmak zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 17 Aralık 2019; 22:7:0 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.