Şimdi Ara

Trendyol Visa 40₺ İndirim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
10
Favori
31.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece baktığımda yoktu şimdi gelmiş gözüküyor
    Trendyol Visa 40₺ İndirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana yattı arkadaşlar kontrol edin
  • GELDİ KUPONLAR YENİ GELDİ.
  • kuponlarını başlarına çarpsınlar.bayan bot, kod geçmiyor,bayan kazak geçmiyor.
  • Benim hesabıma yüklenmemiş, yüklenmeyen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Denediğim hiçbir üründe geçerli olmadı kupon. Güzel kampanya trendyolu tebrik etmeli

• yeni hesap daha önce kupon kazanılmış karta yapmıştım bana gelmedi .gelenler ilkdefamı kartı kaydetti
  • Gun içerisinde yuklenecek diyor canli

• Biseye yarayan ürün yok ki

• yüklense de alıp almayacağıma karar versem. trendyol kupon iade vb. olaylarda hep sorun yaşıyorum anlamadım :)
  • Benim hesabıma da eklenmiş kupon.
  • Bu kupon indirime açık butiklerde geçerlidir diyor.
    Genel bir indirim kopunu değil yani.
    Kartı sileyim bari şu lanet siteden.
  • jsad_minnesota J kullanıcısına yanıt
    Banada öyle dedi canlı hala aktif bi kupon görünmüyob

• indirime açık butiklerde geçiyor sadece.

bebek bezi molfix, temizlik malzemesi ihtiyacı olan varsa 'hayat kimya'da geçiyor.
  • Bana da geldi, ne alabiliriz önerileri paylaşalım + kargo ücretsiz 1-2 liralık ne buluruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi englishmannn -- 16 Aralık 2019; 15:1:43 >
  • Black Friday de xiaomi band alamadım, şimdi almaya çalıştığım da kuponu kabul etmiyor :(
  • saçma sapan iş, kupon indirimdeki ürünle birleşmiyor.

e her şey zaten 500 tl üzeri çizili 200 tl, yersen. neye yarıyor ki saçmalık.

o butikte olmaz bunda olmaz, çöp.
  • kaydettiğim visa kartımı silmişlerdi.hak kazanmama ragmen kupon yüklenmemiş.Kartı siteye kaydettiğime çok pişman oldum..terbiyesiz trendyol...
    Hayır, hiç sorun değil kuponu yükleyip yüklememen, zaten kupon hiç bir üründe geçmiyor.Ancak sildiğin kartı umarım gercekten silmişsindir trendyol zira günün birinde linkteki arkadaş gibi kartımdan yurtdışı alışveriş yapılmış haberini almak hiç istemem..https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141246219

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 16 Aralık 2019; 16:21:19 >
  • Arkadaşlar kartın son kullanım tarihi doluyor kaydetsem Sonra kartı değişsem olur mu?
  • emurat E kullanıcısına yanıt
    neden kaydediyorsunuz.kampanya bitti, boş yere kaydedipte kart bilgilerinizi tehlikeye atmayın
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.