Şimdi Ara

Trendyol Seni Özledik Kuponu 75/150(Kişiye Özel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
6
Favori
3.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 25 Haziran 2023; 15:13:14 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Verinin tarihi yok. Listede Gittigidiyor da var. Bir sene önce kapanmıştı. Geçen yazdan beri Hepsiburada agresif reklam ve indirim kampanyaları yapıyor. Evet, özellikle kadınlarda Trendyol ilk sırada geliyor ama Hepsiburada'dan geçen yazdan beri sürdürdüğü kampanyalar sebebiyle Trendyol ile Hepsiburada arasında şu an bu kadar fark olduğunu düşünmüyorum.

• bize yine haydar baş

• Beni özlememiş 😒

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bizi özlesen şaşarım bre trend olmayan yol

• Yaşıyor muymus? İyi bilirdik eskiden, çok eskiden.

• 100/40 gelmiş

• Millet Trendyol'u öyle bir unutmuş, kupon vermesinden o kadar umudu kesmiş ki saatler önce açılan başlığa birkaç cevap ancak yazılmış. Hepsiburada aldı başını gitti, bunlar ancak Cumhuriyet Gazetesiyle 'duygusal' ilişki kursunlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son kullanım tarihi ne zaman

• Bize yine bu;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Bu ne hocam borek mi

• hesapta kaç sipariş vardı hocam en son sipariş ne zaman verilmişti

• ÇEK SATIŞTA KİMSENİN TRENDYOL ÇEKİ SATMAMASI İLGİNÇ

atı alan üsküdar'ı geçti h.burada çekleriyle.

yahu arkadaş eyvallah güzel de haber için tşkr fakat çek yüklenen hesaptaki alışveriş tarihini yazsanız ,yapılan alışveriş çekli mi çeksiz mi? tek alış veriş mi? yoksa çok alışverişli mi? iki ,üç senelik eski hesap mı yeni hesap mı? millet uğraşmasa hangi hesapta çek var diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 26 Haziran 2023; 11:5:45 >
  • Ben yazayım, 5 kişilik aileden bir bana çek gelmiş. En son ocakta bir siparişim olmuş, ondan önce ise geçen ağustosta var, o zamana kadar geçen yıl sık kullanmışım. Ailedekilerin son siparişler ise benimkilerden de eski, demek ki onlardan ümidi hepten kesmişler...

• Kargo ücreti, piyasaya göre genelde pahalı ürün satılıyor olması gibi sebeplerden ötürü çok nadir alışveriş yapıyorum. Bu tip kuponlar bana da gelmiyor. Trendyol kargo işini çözecek bir adım atmazsa işi zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt

İlk defa sana çek gelmediğini görüyorum. Bu çok daha ilginç

• Müdür42 kullanıcısına yanıt
    Hesap aktif ancak bayadır sipariş vermemiştim en son şubatmış, öncesi 2022 kasım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bana gelmiş kek kalıbı lazımdı onu aldım

• çek satışta yoksa, çok az kupon tanımlanmış demektir.

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    illaki gelmistir.fakat ihtimal dahilinde olan 5-10 hesaba baktim. onlara da gelmemiş. h.burada çekleriyle butun ihtiyaclar giderildi diyebilirim. fazla ugraşmadim

• Artık kupon filan vermediği gibi. Acayip mağdur ediyor.

10 gün kargom çıkış şubesinde bekletildi. Bu gün aradığımda ise iptal edilecek dediler, sadece. Ne kupon var ne mağduriyet gidermeye çabalamak.

şikayetvara bir baktım . Trendyoll o kadar çok şikayet almış. Ve çözümlendirmek için hiç çaba harcamamış.

Bir tek ben miyim mağdur derken her gün yüzlerce mağdur var. Nerede eski hizmet anlayışı. Mağduriyetin sonrasında kupon vermek bile yok.

Trendyol Seni Özledik Kuponu 75/150(Kişiye Özel)www.sikayetvar.com
    Trendyol - 7/350 - Şikayetvar
    https://www.sikayetvar.com/trendyol?page=7
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.