Şimdi Ara

TRENDYOL SENİ ÖZLEDİK İNDİRİMİ YÜKLEMİŞ 100/40 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
8
Favori
14.579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • daddario_tel kullanıcısına yanıt
    Firma göz yumsa bile yapın demiyor yani 3 telefon hattın varsa 3 tane aç demiyor aksine çoklu üyelik ile manipülasyon vs.. yasak diye kural koyuyor. Ha evde 4 kişiyiz anneme babama kardeşime ve kendime birer hesap açsam hepimiz farklı bireyiz sonuçta ama evde benden başka e-ticaret yapan yok diye onu bile yapmadım.

Ben 50 tane hesap açıp çeklerle geçim sağlayan sözde uyanıkların yaptığını etik bulmadığımı söyledim. Üç kuruş eksik olsun vicdanım rahat olsun.

40/100 çok iyi bir promosyon bunu arasıra sadık üyelerine de sunmalı. Twitter den yazdım bakalım.

• AslanAvda kullanıcısına yanıt

Vardır muhtemelen ama çek senet mafyası izin vermez yayılmasına :))

• quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Haha güzel cecaptı. :)

Sürekli alışveriş yapılan hesaplarla bazen "sana özel indirim" adı altında alt limitsiz 25TL kuponu da gelebiliyor ama çok nadiren o da.

Son 2 haftadır bunlardan 10 tane kadar geldi. Kullandıkça yenisi geldi.

Yorum yapıyorum vs. diye mi geldi diye düşünüyordum ama hiçbir şey yapmadığım halde kuponu kullandıkça yenisi geldi hep.  

En son 2 gün önce kullandım daha da gelmedi. Bakalım devamı olacak mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

Firma göz yumsa bile yapın demiyor yani 3 telefon hattın varsa 3 tane aç demiyor aksine çoklu üyelik ile manipülasyon vs.. yasak diye kural koyuyor. Ha evde 4 kişiyiz anneme babama kardeşime ve kendime birer hesap açsam hepimiz farklı bireyiz sonuçta ama evde benden başka e-ticaret yapan yok diye onu bile yapmadım.

Ben 50 tane hesap açıp çeklerle geçim sağlayan sözde uyanıkların yaptığını etik bulmadığımı söyledim. Üç kuruş eksik olsun vicdanım rahat olsun.

40/100 çok iyi bir promosyon bunu arasıra sadık üyelerine de sunmalı. Twitter den yazdım bakalım.
    Hocam etik değil etik değil 1000 kere yazdılar peki firmanın yaptığı etik mi Türkiyede firmaların hepsi yeni kullanıcı açmaya teşvik ediyor eski kullanıcıyı salak yerine koyuyorlar onun için ülkemizde yüzlerce hesap açmak çok doğal ve etik yemeksepeti örneği binlerce liralık alışveriş yapıp 1 kupon görmeyen var ama yeni hesap açıp 2 ay bekleyince hop kupon yükleniyor firmalar düzgün olursa emin olun tüketicide ona göre hareket eder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt
    Üstat katılıyorum, sonuçta ortada bir kullanıcı sadakati varken indirim kuponu almamak pek mantıklı değil (üstte bir arkadaşın dediği gibi “iyi ki varsın” mesela güzel olabilirmiş)

Dikkat çektiğim nokta, oyunun kuralı belliyken aksi davranmak biz tüketicilerin faydasına değil. Yeni üyelik = indirim kuponu demek değil her zaman; ama madem bu platformdayız ve madem indirim kovalıyoruz, yeni alışverişleri yeni hesaplarla yapmak kupon şansını arttırıyor.

Bu gibi platformların kendi geliştirici ekipleri mevcut, isterlerse telefon kısıtı, IP, aynı cihaz vb noktalara dokunuşlar yaparak sistemin suistimal edildiğini düşünüyorlarsa suistimali büyük ölçüde rahatlıkla engellerler. Aksi durumda yaptıkları pazar penetrasyonu ve “şu kadar üyemiz var, şu kadarı aktif” gibi bir rasyoyla metrik ölçmekten başka bir şey değil.

TY yeni üyelikte mail onayı bile yapmıyorken çoklu hesap oluşturmak sistem suistimali demek değildir. Ama sırf alışveriş yapacağız diye 172747282847429 hesap açmak da bir o kadar mantıksız, katılıyorum.

• GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt

Ben de her zaman dürüstlükten yanayım sırf bu yüzden çek satın almam. Ama bu konuyu müşteri temsilcisine özellikle sordum. dedim ki yeni kullanıcı açıp başka hesaplarımdan alışveriş yaparsam yanlış bir şey yapmış olur muyum, yok dedi. Ben ısrarla sordum bakın dedim bu hesaplardan bazı hesaplarıma 100 e 40 yatmış bu kuponları kullanarak alışveriş yaparsam yaptığım yanlış mı dedim yok dedi. siz de sorun isterseniz. Benim de vicdanımı rahatsız ettiği için özellikle 3 defa sordum farklı şekillerde her seferinde sorun yok dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa1248 -- 11 Mayıs 2021; 10:33:26 >
  • geçen hafta 3 hesaptan alışveriş yapınca beni özlememişler

• Adamlar hiçbir sorun olmasa bile hesabı banlayıp yeni hesap aç kardeş o zaman diyor, biz burada ahlak tartışıyoruz. Firma söylüyor bunu size firma. Hani hakkın geçeceğini düşündüğünüz ve indirimini kullandığınız firma.

• Eskiden en azından tırıvırı kuponlar geliyordu, onların arasında ile yarar bir şey var mı diye bakıyordum. Şimdi onlar da yok. Direndyol beni sevmiyea.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargolar durmuş 17 mayıstan sonra gelir siparişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 11 Mayıs 2021; 13:25:47 >
  • bi tuvalet kagidi alacaz hic bi hesaba vermedi iğneler.

• Hesap satan varsa toplu alabilirim kuponlari

• quote:

Orijinalden alıntı: amentus

nasıl dağıtılıyor bu kuponlar çok merak ediyorum. bize neden gelmez ki.

trendyoldan alacağın her siparişi yeni hesap açarak al

• geçen aylarda alçı çimento gibi inşaat malzemeleri aldığım tüm trendyol hesapları

siparişlerim o zamanlar teslim edildiği halde banlanmış: bloke etmişler

sorunsuz hesaplardı ama trendyolda bu adetten geleneksel bir huyu oldu.

fakat neden alçı ve çimento siparişleri olan hesaplar ban ?

• Aktif hesabıma geldi kullandım. 10 gün sonra aynı hesaba yeniden 100/40 tanımladı lar. Garip bir durum.

• Mobil uygulamadan mı görünüyor? Webden görünüyor mu?

• Bana gelen giden yok

• Konu ile alakalı değil ama zamanında trendyolda çok kupon kullandım satın alıp vs. Dolap uygulamasında adres oluştur dediğimde kendi no ve tc mi yazdığım zaman kabul etmiyor. Sadece tc yazıyorum o da kabul değil aynı şekilde numara da da öyle. Trednyol hadi numaramı biliyor daha önceki siparişlerden ama tc den nasıl bloke kokuyor ??

Bir de bunun sebebi çok çek vs kullanmakla mı alakalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 12 Mayıs 2021; 4:33:0 >
  • gzegen kullanıcısına yanıt

Dolaptan alın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.