Şimdi Ara

Trendyol Cüzdanım’da geçerli 50/100 TL indirim tanımlamış. (Kişiye özel olabilir)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
16.160
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az önce trendyol uygulamasından bildirim olarak geldi. Hesaba girip baktığımda ise kuponlarım kısmında tanımlı bulunmakta. Min 100₺’lik tutara 50₺ indirim yapan kupon eklenmiş.
    Kişiye özel olabilir sizler de kontrol edin

Trendyol Cüzdanım’da geçerli 50/100 TL indirim tanımlamış. (Kişiye özel olabilir)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha önce cüzdana para yüklemiş mıydın?

• Önceden cüzdan tanimlimiydi?
    Herkes aynı şeyi merak etmiş aynı anda sormuşuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordofrock84 -- 19 Mayıs 2020; 14:3:51 >
  • Cüzdana daha önce para yüklemiş miydiniz?

Aynen öyle olmuş hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 19 Mayıs 2020; 14:19:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Banada alt limitsiz 30 TL tanımladı 2 gün evvel kullandım

Bu arada ben hiç cuzdana para yuklememistim cüzdanı açtım 2 gün sonra indirim tanımladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiBeR10x -- 19 Mayıs 2020; 14:4:27 >
  • Sanırım 50/25 çek tanımlanan hesaplara yapmıyorlar

• lordofrock84 L kullanıcısına yanıt
    Yok hocam böyle bir cüzdan tanımlandığını duymuştum fakat hala telefon numaramı girerek aktif bile etmedim hiç yükleme de yapmamıştım
  • BiBeR10x kullanıcısına yanıt
    Hocam banada 30 yuklenmıs. Nasıl kullanıyoruz? Ne kadar yuklemek gerk cuzdana

• quote:

Orijinalden alıntı: gomez_10

Hocam banada 30 yuklenmıs. Nasıl kullanıyoruz? Ne kadar yuklemek gerk cuzdana
    Tarayıcıda Gözüküyor mu?

• Hazır konusu açılmışken sorayım , bu cüzdandaki para alacağımız ürün için yeterli olmadığında bir kısmını kart ile ödeyebiliyormuyuz? Yani örneğin cüzdanda 500tl varken 1000tl lik sepet için 500cüzdan+500kredi kartı şeklinde olabiliyormu bilgisi olan varmı?
  • 30/100 tanımlamış bana da. teşekkürler
  • 100/40 gelmiş banada.
  • Cüzdanı aktif hale getirdik, para yüklemedik. 30/100 verdi bana da. Ama hep kıyafet, kozmetik. Gıda da geçmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BiBeR10x

Banada alt limitsiz 30 TL tanımladı 2 gün evvel kullandım

Bu arada ben hiç cuzdana para yuklememistim cüzdanı açtım 2 gün sonra indirim tanımladı
    Bana da aynısı gelmiş.
  • Daha önce kullanan var mı? Nasıl kullanılıyor? Fiyat düşmüyor son adımda, tamamını ödedikten sonra iade mi yapıyor, yoksa son ödeme adımında indirimi düşürüyor mu?

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    Evet

• Ben de şimdi Trendyol Cüzdan oluşturdum, para atmadım; bakalım gelecek mi kupon.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.