Şimdi Ara

Hepsiburada 200/100 İndirim Yüklemiş + 150/75 İndirimler Nasıl Kazanılır Sorusunun Cevabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
37
Favori
24.509
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cümleten SELAMUN ALEYKÜM SICAK FIRSAT tayfası. Hepsiburada sitesinde son sipariş tarihi 2022 Mayıs ayı olan hesaplara 200/100 indirim yüklemiş. Son sipariş tarihi eski olan hesaplarınızı kontrol etmeniz faydanıza olabilir.

Ayrıca https://forum.donanimhaber.com/ikinci-el-alisveris-hediye-ceki-kuponu-satis-takas-paylasim-bolumu--f841 ve https://forum.donanimhaber.com/cek-satis-takas-bolumu--114648771 burada satılmakta olan 150/75 ve 150/75 + 150/75 gibi indirimler içinse hesap açtıktan sonra 7-10 gün içerisinde 150/75 indirim hesaba yüklenmekte yani hesabı 6 aralıkta açarsanız 13 aralıktan itibaren açtığınız hesabı kontrol ettiğinizde 150/75 veya 150/75 + 150/75 indirimler hesaplarınıza tanımlanabilir.

Bilgi paylaştıkça güzeldir. Çek satıştaki satıcılar kusura bakmayınız.

Aç gözünü seyret tekrarı yok bunun

İşimiz muhabbet efkarı yok bunun

Arada bir dilimiz sürçer ise af ola

Tutmasını biliriz de kemiği yok bunun

Arada bir dilimiz sürçer ise af ola

Tutmasını biliriz de kemiği yok bunun

Niyetimiz kimseyi kırmak değildir

Şuradakini buraya koymak değildir

Arada bir zülfü yare dokunduk

Tam yerine rast geldi manzara koyduk

Arada bir zülfü yare dokunduk

Tam yerine rast geldi manzara koyduk

İlhan Şeşen - Topicyoutube
    Provided to YouTube by The Orchard Enterprises Olacak O Kadar · Grup Gündoğarken · İlhan Şeşen Ankara'dan Abim Geldi ℗ 1993 Kervan Plakçılık Kasetçilik Released on: 1993-05-03 Auto-generated by YouTube.
    https://www.youtube.com/watch?v=YwbOuNTj3_4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!Ğ!DO -- 6 Aralık 2023; 20:34:57 >

• Bazen çok sıkıyorsun, Hepsiburada tek hesap olacak dlye bir şey demiyor,nerden çıkardın bunu, sence koca firma, aynı isim ve adresli bir sürü hesaba ve siparişe müsade eder mi öyle olsa,,onlar hepimizden iyi biliyor..
    Yani bide firmanın açığı dediğin nedir, yeni hesap açana kuponu kendileri tanımlıyor,bunun neresi kan emmek oluyor..ayrıca madem hak hukuku bu kadar bilen bir kardeşimizsin, şu ekonomide, 1 liraya hb premium hesap, kargo bedava,üzerine de blutv hesabı neden alıyorsun?

Bana göre bu forüm üyesi iyilik falan yapmıyor, sadece bir hile hurda yöntemini anlatıyor ve hepsiburada'dan arka kapıdan girerek çaktırmadan nasıl indirimin kapılacağını yazıyor.

Hepsiburda, mükerrer hesapları bloke ediyor, "herkesin tek hesabı olcak, ikincisini tespit edersem o hesabı yakar yıkar bloke ederim" diyor. Yani ikinci bir hesap açmak, hepsiburdayı kandırmak, sömürmek demektir. Bu da hakiki sıcak fırsatçının yapacağı iş değildir. Yani hakiki sıcak fırsatçı hiçbir firmayı kandırmaz, sömürmez, bir firmanın açığını deşifre edip kanını emmez.. Şimdi insanlar hak hukuk etiği, sıcak fırsatlara giden yolda birer engel olarak gördüğü için bu tür değerlere ehemmiyet vermiyorlar, vereni de taşlıyorlar.

Birazdan bir grup gelip burda beni taşlar ama karşılık vermeyeceğim çünkü uyumaya gidiyorum...

Yıllar önce ücretsiz olarak hem Migros Sanal Market kodları dağıtıp hem de GittiGidiyor indimi olan hesaplarımı kullandırmıştım. Şayet ihtiyacı olup da indirimli hesabı olmayanlar varsa ücretsiz olarak 150/75 indirim olan 9 hesabımı 9 arkadaşa kullandırabilirim. Hesapla işiniz bitince kişisel bilgilerinizi ve siparişinizi gizleyerek hesabı teslim edebilirsiniz.

• Nickine yakışır paylaşım olmuş eyvallah hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yeni açtığımız hesaba kullandığımız cep numarasını tanımlayabiliyor muyuz tanımlayınca yine de indirim veriyor mu ustad ?

• 366.gün kullanıcısına yanıt

eyvAllah sağolun.

• Eyvallah hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kadiruysal kullanıcısına yanıt

Yeni açtığınız hesaba herhangi bir numara tanımlamanıza gerek yok. Sipariş vereceğiniz zaman kullanmakta olduğunuz numarayla siparişinizi sorunsuz bir şekilde verebiliyorsunuz. Sadece hesabı açın ve 7. gün akşamından itibaren gün aşırı hesabınızı kontrol edin. İndirim yüklendiğinde ise telefon numaranızı girersiniz.

• adamsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 tane hesaba tek tek girip kontrol ettim hiçbirine 200/100 yüklememiş siparişleri geçen sene geçmiştim onlardan tek sipariş başkada geçilmedi,ama yüklememiş  

• Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt

aynı numarada sıkıntı olmuyorsa mükemmel o zaman

• Eskiden forumda bu tür bilgiler paylaşılırdı 2004-2010 arası çok güzel bilgi paylaşımları olurdu. Zamanla bilgi paylaşımları saklanmaya başladı sonrasında ise parayla satılır oldu.

• kadiruysal kullanıcısına yanıt

Siparişler teslim alındıktan birkaç gün geçtikten sonra aynı numarayı kullanabilirsiniz. Çek satışta satan kişiler açıklama kısımlarına yazmışlar. Birçoğu aynı numaranızı 3 gün sonra kullanabilirsiniz diye yazmış. O bilgiler ışığında yazıyorum  

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt

2022 Mayıs ayı ve öncesi ise her akşam kontrol etmeniz faydanıza olur. Ayrıca bugün hesap açarsanız 13 aralıktan sonra kontrol ediniz en geç 17 aralıkta 150/75 veya 150/75 + 150/75 hesabınıza yüklenecektir.

• teşekkürler hocam

• Çok sağol başkan bilgi için

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt

Benimde 10 ekim 2014 gelen giden olmamış  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllar önce ücretsiz olarak hem Migros Sanal Market kodları dağıtıp hem de GittiGidiyor indimi olan hesaplarımı kullandırmıştım. Şayet ihtiyacı olup da indirimli hesabı olmayanlar varsa ücretsiz olarak 150/75 indirim olan 9 hesabımı 9 arkadaşa kullandırabilirim. Hesapla işiniz bitince kişisel bilgilerinizi ve siparişinizi gizleyerek hesabı teslim edebilirsiniz.

• kargo limiti 300 tl olmuş...

hiç bir hesabıma da gelmemiş :(.

artık öyle bir dönemdeyiz ki hiç alışveriş yapmamak sıcak fırsat oldu malesef.

bizi bu duruma düşürüp süründürenler utansın.

• Bana göre bu forüm üyesi iyilik falan yapmıyor, sadece bir hile hurda yöntemini anlatıyor ve hepsiburada'dan arka kapıdan girerek çaktırmadan nasıl indirimin kapılacağını yazıyor.

Hepsiburda, mükerrer hesapları bloke ediyor, "herkesin tek hesabı olcak, ikincisini tespit edersem o hesabı yakar yıkar bloke ederim" diyor. Yani ikinci bir hesap açmak, hepsiburdayı kandırmak, sömürmek demektir. Bu da hakiki sıcak fırsatçının yapacağı iş değildir. Yani hakiki sıcak fırsatçı hiçbir firmayı kandırmaz, sömürmez, bir firmanın açığını deşifre edip kanını emmez.. Şimdi insanlar hak hukuk etiği, sıcak fırsatlara giden yolda birer engel olarak gördüğü için bu tür değerlere ehemmiyet vermiyorlar, vereni de taşlıyorlar.

Birazdan bir grup gelip burda beni taşlar ama karşılık vermeyeceğim çünkü uyumaya gidiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 6 Aralık 2023; 23:51:34 >
  • dekareme kullanıcısına yanıt

Firmanın açığı değil binlerce hesap açıp satanlara söyleyeceksiniz bunu. Hile hurda yöntemi de değil. Hiçbir hile yok. Sadece hesap açıyorsun yeni. Hile hurda neresinde? Çek satış bölümünün satıcılarındansınız herhalde?

• Son sipariş Kasım 2022'de olan hesabıma gelmiş. Faydalandım, teşekkürler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.