Şimdi Ara

Trendyol Antep Sepeti Gurme Tuzlu Antep Fıstığı 1 KG 59.95 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
7
Favori
16.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iptal etme şansı olan varsa iptal etsin arkadaşlar . alagözlerden almıştım kasım başı şaşırtıcı şekilde fiyatına göre güzel gelen ürün olunca tekrar indirim bekledim Antep sepetinden gelince aynı indirim alayım dedim bugün elime ulaştı . sanırım yeni mahsül ürünle içi geçmiş ürünü karıştırmışlar bu kanıya da yedikten sonra baktığım kabuk renklerinden vardım . bir tane güzel bir fıstık yiyip arkaşından içi geçmiş kurumuş tuz içerisinde bir tanesini yiyiyorsunuz rezil bir tad kalıyor ağzınızda. içi geçmiş oranı yüzde 50 sanırım . yani yine de 120 tl almış oluyorsunuz ve keyifsizlik yaşıyorsunuz :) illa ben almak istiyorum diyen varsa paketten az bişey yedim 40 tl vereyim alın indirim  

• Sakın almayın arkadaşlar. Berbat bir firma.

• Alagözlerden 15 gün önce aldığım ürün 3 gün önce elime ulaştı. Yeni mahsül ile eski mahsül ve birden fazla kavrulmuş ürünü karıştırıp paketlemişler. Zaten yorumlarda da belli, 3 yıldıza düşmüş.
    Karlıoğludan 3 paket denedim, 3’ü de muazzam.
  • Ben bir önceki kampanyada Online çiftçi karlıoğlu a.f. aldım hayatımda yediğim en iyi antep fıstığı. Tavsiye ederim. Antep Dükkanı fıstığı da denedim. O da ortalama bir fıstık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç gündür alagözlerden alıp almama arasında gittim 2 kilo alacaktım ve buradaki yorumlarım okuyarak vazgeçtim .

• Fıstık çok vasat, en az %20 çürük diyebilirim, zaten çok küçük, tek artısı çoğu açık, kapalı yok diyebilirim..
  • Ben dr antep sepeti gurmeden aldım fakat hala kargoya vermediler. Ne yapsam bilemedim
  • Ben kargoyu teslim aldım paketi açmadan iade talep edeceğim

• Bana ve arkadaşıma fıstık geldi. Arkadaşın kargosu patladı ve kargo poşetine bir kısmı döküldü. Benimki sağlam geldi. İkimizede gelen ürün genel olarak citlak ve taze. Kapalı çok denk gelmedi
  • kapalı çıkmadı kuponla 35e geldiği için beni tatmin etti

• bende 2 kg almıştım. paketi açtığımda sadece 1 paket çıktı. tarttığımda 1 kg ancak geliyor. faturasına baktığımda 1 kg lık 2 adet kesilmiş ama sadece 1 kg yollamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersen -- 30 Kasım 2020; 19:11:16 >
  • Yorumlar için teşekkürler
  • Çok kötü yorumlar okuyunca korkmuştum. Ama iptal etmedim. Dün geldi, tadı gayet güzel. onlarca yememize rağmen 1 tane kapalı çıktı. Biraz ufak ama o da normal zaten

• Dostlar ben bu saticiya guvenemedigim icin karlioglu da yanar doner olsugu icin kanneci diye bir saticidan aldim. (Alagozu hic saymiyorum 2021 subatta gelirse iyidir)

Fistigi iri hepsi acik ve taze. Ben karlioglundan daha cok begendim. Hanim ise karlioglunu daha cok begendi. Karlioglu biraz fazla kavrulmus geliyor bana. O yuzfen bayagi sevdim. Kilosu 68 liraydi. Simdi kac lira bilmiyorum ama tavsiye edebilirim.

Gerci karlioglunum da ilk urunleri inanilmaz lezzetliyken sonrasindan fistiklar kuculdu tadi vs kacti ama yine de degerlendirilebilir.

• Bana da geldi, çok tuzlu, çoğunun içi küçülmüş, yanmış gibi un ufak oluyor eline alınca.aci zulüm yicez artık. Şimdiye kadar aldıklarımı iyiden kötüye siralarsam karlioglu-alag0z-Antep sepeti

• quote:

Orijinalden alıntı: Radical Brain

Dostlar ben bu saticiya guvenemedigim icin karlioglu da yanar doner olsugu icin kanneci diye bir saticidan aldim. (Alagozu hic saymiyorum 2021 subatta gelirse iyidir)

Fistigi iri hepsi acik ve taze. Ben karlioglundan daha cok begendim. Hanim ise karlioglunu daha cok begendi. Karlioglu biraz fazla kavrulmus geliyor bana. O yuzfen bayagi sevdim. Kilosu 68 liraydi. Simdi kac lira bilmiyorum ama tavsiye edebilirim.

Gerci karlioglunum da ilk urunleri inanilmaz lezzetliyken sonrasindan fistiklar kuculdu tadi vs kacti ama yine de degerlendirilebilir.

Kanneci'nin yorumları daha iyiydi , ben de denemeyi düşünüyorum .

• Byfstk gibi 250gr paketlerden alınan kaju,antep fıstığı vs kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hepsi kurtlu ve bayat.. Aman uzak durun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasiledekkinasilola -- 4 Aralık 2020; 10:40:7 >
  • Gelen fıstık berbattı.Bu fıstık bolluğunda ayıp ettiler.İade edebilen etsin mutlaka.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.