Şimdi Ara

Trendyol Antep Sepeti Gurme Tuzlu Antep Fıstığı 1 KG 59.95 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
7
Favori
16.808
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alanlar resim yükleyebilir mi? Firma ile WhatsApp a yazdım. Fıstığımiz 1.kalite citlak dedi
  • Ayrı ayrı 1er kg sipariş etmiştim. Biri kargoda, diğerini iptal ettim. Yukarda yazmıştı biri, Twitter da biri sormusta ana citlak demiş, herkes üç kağıtçı olmuş. İnsanımız çok kalitesiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karlıoğlu dan iyi mi bu peki?

• Okuduğum yorumlar sonrası bende iptal ettim.iki gündür kargoya verilmemişti. Kupon hesabıma hemen iade edildi. Alagöz'lerden sipariş geçtim. Bilgilendirme için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Okuduğum yorumlar sonrası bende iptal ettim.iki gündür kargoya verilmemişti. Kupon hesabıma hemen iade edildi. Alagöz'lerden sipariş geçtim. Bilgilendirme için teşekkürler.
    Alagozlerin de son yorumları iyi değil
  • 1kg sipariş geçtik denemek için
  • Trendyol'u kesinlikle tavsiye etmem. Dolandırıcı satıcılar çöreklenmiş durumda. Kaç kez mağdur edildim. Trendyol artık sadece cebini düşünüyor. Satıcı kimdir nedir sorgulamıyor. Nerde o eski müşteri memnuniyeti sağlayan trendyol! Uzak durun derim.

• Bende yorumlardan sonra iptal ettim madem böyle küçük ve tatsız çıkıyor o zaman 120 liradan 60 liraya düşürmüş gibi yapmayıp direk 60 liradan satsalardı. Sonuç itibariyle kg fiyatı 120 TL olan bir ürün almış oluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr34 -- 27 Kasım 2020; 17:56:21 >
  • 2 gündür kargoya verilmedi, son yorumları da okuduktan sonra ben de iptal ettim.

• 40 a almıştım ama iptal ettim bende diğeri de zaten çekle 50ye alınabiliyor kötü ürün yemenin anlamı yok
  • Arkadaşlar alagözlerin ürünü hakkında Kasım ayına ait yorumlar görünmüyor bir arkadaş burda gönderdiği son yorumları iyi değil diye bir yorum yapmış var mı bilgisi olan.

• alagözlerden almış olduğum iyiydi. ama ne yazık ki bu kötü çıktı çok tuzlu olmasının yanı sıra birçok fıstığın içi kurumuştu

• Bir iptal de benden o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: babayaro1215

Arkadaşlar alagözlerin ürünü hakkında Kasım ayına ait yorumlar görünmüyor bir arkadaş burda gönderdiği son yorumları iyi değil diye bir yorum yapmış var mı bilgisi olan.
    ben çözemedim. bana gelenler çok iyiydi, geçen hafta geldi.
    adamlar ya kötü mal, iyi mal karıştırıp gönderiyorlar
    ya da herkesin damak tadı farklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim aldığım ürünbugün elime ulaştı. Antep'ten ziyade Siirt fıstığını daha çok beğenirim kuruyemiş olarak. O nedenle Antep fıstığının tatlı dışındaki kalitesinden çok anlamam. Lezzet olarak sıradan bir Antep fıstığı, bazıları hafif acımsı. burada Antep fıstığı on 110-120 TL'ye satıldığını düşünürsek fiyatına göre bir ürün. Ürün boyları 10 kuruş ebatlarında.

Trendyol Antep Sepeti Gurme Tuzlu Antep Fıstığı 1 KG 59.95

• quote:

Orijinalden alıntı: gepe

Arkadaşlar benim aldığım ürünbugün elime ulaştı. Antep'ten ziyade Siirt fıstığını daha çok beğenirim kuruyemiş olarak. O nedenle Antep fıstığının tatlı dışındaki kalitesinden çok anlamam. Lezzet olarak sıradan bir Antep fıstığı, bazıları hafif acımsı. burada Antep fıstığı on 110-120 TL'ye satıldığını düşünürsek fiyatına göre bir ürün. Ürün boyları 10 kuruş ebatlarında.

o kadar kötü yorum görünce ben de teslim almadan iade edicektim ama bu resime bakınca boyut olarak alagözlerle aynı gözüküyor.açıklık olarak da alagözlerden bi tık daha az gibi ama fena durmuyor teslim almaya karar verdim teşekkürler.

• alisverisadami A kullanıcısına yanıt

Hocam bana gelenlerde açıklık konusunda pek sıkıntı görmedim. Tek tük tam açılmamış, nadiren de az açılmış çıkıyor. Ben bu fiyata bu kadar olur düşüncesindeyim. Özetle 120 liralık fıstığı 59 a almamışız, piyasada 80-90 liralık kalitedeki fıstığı 60 liraya almışız diye düşünmek lazım.

• 2 kg almıştım, önce geldi. Paketler kağıt ambalaj olduğu için kargocularında yerden yere attıkları paketin patlaması gayet normal. Keşke bir poşetin içine koysaydı firma. 60 TL lik Fıstığın 1.sınıf olacağını beklemek zaten olmaz. Tadına baktım gayet güzel, ebat olarak da normal ne çok küçük ne çok büyük. İyi ki almışım diyorum. 40 a geldi kg mı, daha ne diyim. Bir dahakine Alagözlerden alabilirim belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 28 Kasım 2020; 19:6:5 >
  • 2kg verdiğim sipariş çok geç de olsa geldi bugün,1 hafta gibi sürede. henüz tadına bakmadım , görüntü alagözden daha iyi , çok kapalı görünmüyor.

• kuponla aldık kargoya verilmiş beklemedeyiz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.