Şimdi Ara

Trendyol Antep Sepeti Gurme Tuzlu Antep Fıstığı 1 KG 59.95 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
7
Favori
16.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam denediğinizde bilgilendirirmisiniz nasıldır diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kjkszpjmr2 -- 26 Kasım 2020; 14:55:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aldim cekle bakalim nasilmis

• Arkadaşlar bugün elimde olur en geç sabah alırım burdan yazarım tadına bakarım ona göre yorum yaparım almak isteyen ve tereddütü olanlarda alır

• quote:

Orijinalden alıntı: Emretuna

Arkadaşlar bugün elimde olur en geç sabah alırım burdan yazarım tadına bakarım ona göre yorum yaparım almak isteyen ve tereddütü olanlarda alır

İyi olur alacaklar için, çünkü biri bugün yorumda küçük olduğunu yazmış tereddütte kaldım bende tam alıyordum

• Emretuna kullanıcısına yanıt
    Kodu olmaya kod 10 lira. O zaman kilo 45 e geliyor
  • orhanos O kullanıcısına yanıt

Benim kodum vardı bana 40 liraya denk geldi

• küçük boy diyorlar

• Fıstıklar öğlene doğru gelmişti , tadına bakmadan öğleden sonra 1 sipariş daha geçeyim dedim , şimdi paketi açtım biraz yiyeyim dedim , der demez hemen diğer siparişi iptal ettim , fıstıklar 10 kuruştan belki daha küçük , tuz desen yok , acı bir kavrulma tadı var , iade ile uğraşmam ama birdaha bildiğimden şaşmam , alagözler bin basar özetle.

• quote:

Orijinalden alıntı: r__kara

Fıstıklar öğlene doğru gelmişti , tadına bakmadan öğleden sonra 1 sipariş daha geçeyim dedim , şimdi paketi açtım biraz yiyeyim dedim , der demez hemen diğer siparişi iptal ettim , fıstıklar 10 kuruştan belki daha küçük , tuz desen yok , acı bir kavrulma tadı var , iade ile uğraşmam ama birdaha bildiğimden şaşmam , alagözler bin basar özetle.

Resim atar mısınız? Ürün resmi daha büyük gözüküyor
  • r__kara kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r__kara

Fıstıklar öğlene doğru gelmişti , tadına bakmadan öğleden sonra 1 sipariş daha geçeyim dedim , şimdi paketi açtım biraz yiyeyim dedim , der demez hemen diğer siparişi iptal ettim , fıstıklar 10 kuruştan belki daha küçük , tuz desen yok , acı bir kavrulma tadı var , iade ile uğraşmam ama birdaha bildiğimden şaşmam , alagözler bin basar özetle.

Trendyol Alagözler yorumları hiç iyi değil son günlerde. Önceden de çok kavrulmuş gönderiyordu, son aldığımda ağızda yanık tadı bırakıyordu, fıstıktan soğumuştum! Düzelme var mı diye yorumları okudum daha berbat olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

Resim atar mısınız? Ürün resmi daha büyük gözüküyor

Alıntıları Göster

Evde değilim şuan, birazdan geçince atayım, ama gerçekten pişmanlık burası, trendyolda kargo kısmında halen şuan yorum yapabileceğim an yapacağım, tabi trendyol kötü yorumumu onaylarsa daha fazla kişi mağdur olmadan bırakır burayıda :))

• Bu fırsattan önce alagözlerden 50 liraya siirt almıştım. Bunu 40 liraya görünce bunu da alacaktım. İyi ki almamışım. Neyse fırsat değilmiş, beğenmeyenler var

• Bana gelmedi bakalım gelsin bakacam umarım dediğiniz gibi kötü çıkmaz

• 100/40 indirim kodunu nereden bulacağız ki?

• kanneci almaya karar verdim ben, bakalım o nasıl kilosu 44.95tl ye geliyor

• İptal ettim. Son kez kanneci deneyeceğim. O da artık nasip. Kutusu vs daha iyi görünüyor

• Akbell kullanıcısına yanıt

Online çiftçiden şaşmıyorum bu aralar gayet iyiler. Ayrıca 100/40 arayan varsa yardımcı olabilirim.

• Ölücü ahalinin ucuz fistikla imtihanı

• Jumaruu kullanıcısına yanıt
    Hahahah ucuza aldığım antepi yetken öldüğümü düşünsene hahaha
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.