Şimdi Ara

Tree of Life (Erken Erişim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
4.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyun Steam'de erken erişimde, yorumların çoğu olumlu hatta olumsuz yorum neredeyse yok gibi. Sandbox MMORPG olarak geçiyor. Var mı aranızda oynayan, hakkında bilgi sahibi olan?

http://store.steampowered.com/app/361800/

Gameplay :https://www.youtube.com/watch?v=wgZHXLNBgQU

Tree of Life (Erken Erişim)  Tree of Life (Erken Erişim)  Tree of Life (Erken Erişim)

Ekleme : Oyunun wiki sayfası var, henüz pek bir şey olmasa da işinize yarayabilir.https://treeoflifewiki.org/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kene. -- 3 Haziran 2015; 14:02:25 >

• Konu hayırlı olsun hacım bakalım denicez bugün inş.
  • ilgimi çekti oynayanlar ilk görüşlerini yazsın pls
  • GrandTurco kullanıcısına yanıt
    Bizimde ilgimizi çekti denemek istiyorum açıkçası.
  • kene. kullanıcısına yanıt
    ultima online reise cok benziyor ağzımın suyu aktı
  • Güzelmiş ama 31 tl ._.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Güzelmiş ama 31 tl ._.

Oynayanlar yazsın ben yarın bugün alırım hoşuma giderse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GrandTurco kullanıcısına yanıt
    Fenah ve ben aldık oynuyoruz baya ilgimizi çekmişti. Çok beğendik, eğer minecraft oynadıysanız buna da bayılırsınız. Craft sistemi, araç gereçler filan güzel düşünülmüş. Tabi zamanla gelişeceğini de göz önüne alırsak parasına değer.
  • Erken erişim oyun icin bu kadar iyi oynanabilirlik ve hazir bir dünya beklemiyordum .
    cok sasırdım . Bildiginiz ultima online in günümüze gelistirilerak uyarlanmış versiyonu
    Hic dusunmeden alın . onlarca erken erisim alıp hic birinle 1 saat bile oynamadım .
    Sakın korkmayın basin parayı . Cok büyük bir harita ve kesfedilecek cok fazla sey var.
    Turk toplulukları olusmaya basladı .
    Son on yılda cıkmıs en iyi sandbox oyunlardan biri . sandbox deyimi sizi yanıltmasın hersey serbest hersey .
    istedigin yere bina yap istediginiz binasını yık istedigini oldur lootla . Skill geliştirme çok iyi calısıyor
    bir skili kastıkca o gelisiyor gelistikce yeni yetenekler acılıyor .
    stat cap var item decay var. yani Tanrı modu yok ve craftcıların yaptıgı itemler kullandııkca yıpranıp yok oluyor . Craftcılara icin cennet bir dünya burası .
    Tum survival oyunlarından cok farkli 1500 kişi bir arada ya iyi geciniyor yada savasıyorsunuz .
    Bir cok sey oyun cok yeni oldugundan bilinmiyor bir rehber yok bunun icin kat ve kat daha zevk alıyorsunuz su an
    Fakat karanlık tan korkun gercekten karanlık basınca sıgınacak yer arıyorsunuz .
    Farming enfes su ana kadar oynadıgım en iyi ciftcilik bu oyunda . tohum bulmak ise ayrı bir zevk her bolgede farklı tohum var. Madenlerde oyle o yuzden bir yere bagımlı olarak oynıyamıyorsunuz devamlı resource yolları lazım.
    inanılmaz bir potansiyele sahip bir oyun bu su anki erken hali oynanabilirligi ve sunduklari bile inanılmaz .
    Yoktan gelip bir imparorluk grup tekrar herşeyinizi kaybedebiliyorsunuz.
    hayvancılık ise cok ileri yavru alıp buyutuyorsunuz .
    En begendigim ise player shoplar cok iyi yapilmiş ve kullanıslı
    ultima online dan beri gordugum en iyi player shoplar burada . yaptigim ve buldugum itemleri satmak icin sabırsızlanıyorum .
    Oyun tek dğze gitmiyor devamlı bir arayıs ve kesfedis icindesinizki bu harkulade bir şekilde sunulmuş tamamı ile sandbox ve statcap oldugundan sanırım bir kac acount alanlar olucak . Oyunu degisik sekilde oynamak sanırım cok farklı secenekler yolunda gitmek .
    Oyuncu kalitesi cok iyi herkes yardımcı erger kırmızı ise ufak bir sorgulama ardından genelde herkes düsman .
    , life is feudal, wurm online, eve, rust, dayz ve sayısız digerleri hepsi bunun yanında copluk .
    En belalısı gorunmez dusman . Nasıl oldugumu anlamam 2 günümü aldı ancak .
    Buyu cok guclu . populasyon cok büyük diger oyunlar gibi 40 50 kisilik serverlar degil 2000 kisilik servarda oyunuyorsunuz.
    SU an yapılan hardware upgrade ile mega server nufusu dahada genisliyecek.
    Archage in alphası cok iyiidi oyun cıktıktan sonra bozulacagını tahmin etmiştim .
    Ama bu oyun sanırım cıktıktan sonra efsane yi devam ettirecek .
    Crafting yapmadan oynamak mumkun aslından ama o kadar güzel kullanıslı ve derin bir crafting sistemi varki ve stat cap yuzunden sanırım dovus skillerinizi crafting icin dusureceksiniz . Cok zevkli ve cok kullanıslı .
    not alındıdır Dakarai[TR] » İncelemeler » Tree of Life
    http://steamcommunity.com/profiles/76561197995451156/recommended/361800/

• Oyun mükemmel duruyor maaşa kadar bekliyorum mutlaka alıcam güncel tutalım alan olursa birlikte oynarız gift şeklinde elinde olan varsa takas için 2 tane insurgency vericem...
  • Valla biz oynamaya çalışıyoruz diyeyim. Alışmak zaman alır tabi üretilecek eşyaları, neyin nerden bulunacağı gibi şeyler. İlk gözüme çarpan eksiklik community olayı yok. Friend list vs. Bunlar tabi ilerde eklenir daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kene.

Valla biz oynamaya çalışıyoruz diyeyim. Alışmak zaman alır tabi üretilecek eşyaları, neyin nerden bulunacağı gibi şeyler. İlk gözüme çarpan eksiklik community olayı yok. Friend list vs. Bunlar tabi ilerde eklenir daha.

Hocam oynayanlar nasıl yardımsever mi yoksa insan görünce saldıran tipler mi?
  • yigithanw Y kullanıcısına yanıt
    Öyle gezip herkese saldıran birilerini görmedim ama arada öyleleri de var eşyaları alıp kaçanlar filan :) şimdilik izlenimimize göre çoğunluk kendi derdinde pek birbirine karışan yok.
  • kene. kullanıcısına yanıt
    Peki bu kaleler falan hocam hepsi insan yapımı mı npc mi?Bir de madencilik nasıl?En önemlisi sistemin nasıl?
  • yigithanw Y kullanıcısına yanıt
    Evet gördüğünüz herşey insan yapımı. Madencilik, odunculuk,balıkçılık,terzilik,hayvancılık,çiftçilik vs vs daha birsürü meslek var. Sistemi güzel bence. Oyunun istediği sistemi soruyorsan çok bişey istemiyor. Steamde yazanı kopyalayım buraya.

RECOMMENDED:
    Processor: Core i3
    Memory: 2 GB RAM
    Graphics: 1GB Video Memory, Shader Model 3.0
    DirectX: Version 9.0c
    Network: Broadband Internet connection
    Hard Drive: 2 GB available space
  • 4lü paket alacağız son iki kişi kaldı almak isteyen varsa
  • sonkuzeyli kullanıcısına yanıt
    pm attım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonkuzeyli

4lü oakete girecek varmı en para ile girecek varsa ben 18tl öderim bir tanesine

http://steamcommunity.com/id/Kuzeyli/

Hocam bendeki kartların limiti doldu , Google wallet ile steam dayanmıyor :). 18 TL den beni de yazın listeye.
  • Arkadaşlar herkes kendi halinde öyle çok saldıran yok filan yazmıştım önceki mesajlarda. Sonra dün kendi yerimizi kurmaya çalışırken pk olmuş biri gelip eşyalarımızı çalmaya başladı, onu kovalayalım derken başkası da geldi onu da kesince biz pk olduk bu sefer bizim belimiz doğrulmuyor.
  • Bu tarz oyunlar hakkında pek bilgim yok , şimdi normal mmorpg gibi level var mı ? Ya da yaptığımız şeyler hep bizde mi kalıyor ? Yani oyundan çıkıp girince sıfırlanıyor mu?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.