Şimdi Ara

Tree of Life (Erken Erişim) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
4.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyuna yeni başladım. Çizimler, müzikler insanı rahatlatıyor. Misal Forest oynarken acayip geriliyordum, bu oyun ise dinlendiriyor.

Oyunda bol miktarda meslek var; marangozluk, madencilik, aşçılık vb. Topladığınız materyallerle craft yaptıkça o mesleğin level'i artıyor, level arttıkça yeni recipe'ler öğreniyorsunuz.

Henüz keşfetmediğim birçok olay da var. Dediğim gibi yeni başladım, 2-3 günlük oyuncuyum. Beraber takılmak isteyen olursa steam id: "irikedi", ekleyin görüşelim. Haritanın (oldukça büyük bir haritası var) kuzeybatı kısmındayım, adanın adı life of island gibi birşeydi tam hatırlamıyorum. Detay isteyen olursa koordinat gönderebilirim. Guild adı "CarpeDiem". Genellikle akşamları 9'dan sonra online oluyorum.

Okuduğunuz için teşekkürler, sağlıcakla kalın.
  • Arkadaşlar.Harita sıfırlandı ve tam sürüm çıktı oyunun.Türk arkadaşlarla guild kurup discord ortamında muhabbetli bir şekilde eğlenerek oynuyoruz.Beraber oynamak isteyen saygılı, küfürsüz, mümkün mertebe olgun arkadaşları da aramıza bekleriz. Discord adresimiz şu katılmak isteyenler için

https://discord.gg/8TJeQr
  • Oynayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

Oynayan var mı?

Ben epey bir süre oynadım fakat oyunda 320 mastery point sınırı var.

Oyunu illa gurupla oynamak zorunda kalıyorsun tek başına hiç bir şey yapamaz hale geliyor karakter.

O sebepten bıraktım.

Birde 1 günde 50 yapılan bilen bela bir meslek var. Lockpick.. Adam 1 günde kasıyor sonra gelip canının istediği gibi soyuyor milleti.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer tekrardan başlamak isterseniz bana mesaj atarsanız sevinirim. DH diye guild oluşturur, bir şeyler yaparız. Bende tek başına sıkıntıdan öldüm. Baya baya şeyler yaptım ama daha sonra sıkıldım.
  • Arkadaslar biz epey is yaptik ve cogaliyoruz turkler olarak. Castle duzeyine gectik. Oynamak isteyen istekli, duzgun arkadaslari da aramiza bekleriz. Yeniceriler olarak birlesip raidler atiyoruz.
    Katilmak isterseniz steam uzerinden ekleyebilirsiniz. Oyunu 2 senedir oynuyorum.Betada bile oynadik. Discord ortaminda muhabbetli sekilde zevk alarak beraber guzel vakit gecirecegimizi dusunuyorum.

http://steamcommunity.com/id/VegaMorena/
  • Oyunu satın aldım erken erişimde hiç oynamamıştım. Çok fazlada türkçe rehber yok. İyi bilen birileri bir rehber hazırlasa çok iyi olur
  • oyundaki seçtiğimiz factionlar ileride karakterimize, yapacağımız işlere vs bi etkisi mevcut mu?
  • Halen oynayan var mı arkadaşlar? Uzun bir aradan sonra başlamayı düşünüyorum.
  • Ben hala oynuyorum. The Knights of Roses blacksmith mining tinkering kasıyorum , oyun ismi opmihawk
  • haritanın sol üst köşesinden başladım oyuna. oyundaki ismim yetiraku, yeni başlayanlar veya tek oynamaktan sıkılanlar bana katılabilir.
  • Arkadaşlar oyunun ismi nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.