Şimdi Ara

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
659
Cevap
8
Favori
22.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4. film için tonlarca sayfa tartışma yapıldı onca ordan burdan bilgiler resimler paylaşıldı,top250yi garantilediler ve sonu. 3 saatlik bir çöp.Fİlm çöp olarak çıkıncada fanboylar görsellik görsellik diye savundu.Yok film izlemesek eyvallah dicezde ulan bu filmi savunmayın bari.

5. film için kaç sayfa tartışıcaksınız bilemiyorum ama şu kadar söyliyim dediklerinizin hiç biri çıkmıcak aynı diğer filmde olduğu gibi.Yine basit senaryosuz patlamalardan oluşan bir film olucak.M. Bay her ne kadar sürekli bahsetsenizde çizgi filmdeki senaryoyu takit etmicek.Kafasına göre film yapıcak.İşin komiği her bir film farklıydı ama öyle bir anlatım yapıyorsunuzki sanki M. Bay filmleri çizgi filmdeki ana senaryoya göre çekiyormuş gibi gösteriyorsunuz.Beyler bir film için kendinizi bu kadar yıpratmaya gerek yok.
  • Üstteki üyeye katılıyorum.

Son filmi de savunursanız yok artık

Ben şimdiye kadar severdim seriyi. Senaryo hiçbir zaman ortada yoktu zaten ama iyi kötü bir seyir zevki vardı. Onun da içine etmişler şu son filmde...

5. Film'e olağanüstü yorumlar gelmediği müddetçe (ki hiç sanmıyorum) , 5. Filme gitmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeter la artık.
  • bu seriyi baştan çekseler keşke
  • Serinin konu olarak hep sınıfta kalıyor, sırf aksiyon sahneleri öne çıkıyor.Bu seferden de hiç ümitli değilim, Micheal Bay klasiği olarak yine bol patlamalı boş aksiyona dönücektir.
  • Efekten başka bişey yok transformers filmlerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saiyan94

Efekten başka bişey yok transformers filmlerinde.

Şu filme Cameron gelmeli tam sevdiği filmler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Orijinalden alıntı: Saiyan94

Efekten başka bişey yok transformers filmlerinde.

Şu filme Cameron gelmeli tam sevdiği filmler.

Cameron spider-man'e el atmadi ya alacagi olsun :).adi bayagi gecmisti raimi'den once .

• daha biz 4 izleyemedik millet 5 çekmeye başlıyor bu ne hız arkadaş
  • Ilk defa Micheal Bay'siz bir Transformers filmi gorecegiz. Uzayda da gececekmis galiba. Insallah iyi yaparlar bu sefer.

• Seriyi severek izliyorum nede olsa çocukluğumun çizgi filmlerinden.
    Ama seride sevmediğim bir nokta var Prime'ın liderden çok şamar oğlanına dönmesi, 5 nci filmde buna bir ayar verirler inş.
    Öte yandan konusu robotların savaşı olan bir filmden nasıl bir senfoni bekliyorsunuz anlamış değilim.
    Arkadaşımızın biride efektten başka birşey yok demiş!!!
    Dediğim gibi çocukluğumuzun çizgi filmi olduğundan bizde değeri, yeri farklı . Çöp olsa izlerim.
  • Çok sevdiğim bir seri.İlk iki film senaryo olarak yine bir şeyler vardı.Amsa 3-4 senaryo bakımından kötüydü.Zaten senaryo beklentisi de yok artık bu seride.Micheal Bay denen adam yönettikçe olmazda.Ama efekt kusursuz,aksiyon başın ağrıyana kadar.Giden de bunun için gidiyor zaten.İsterse çöp olsun ama Optimus olsun yine izlerim
    2017 çok geç ancak.

• Son filmi izleyince hem Transformers hem Micheal bay den soğudum.üstune bir de ninja turtles eklenince Micheal Bay den nefret ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

Seriyi severek izliyorum nede olsa çocukluğumun çizgi filmlerinden.
    Ama seride sevmediğim bir nokta var Prime'ın liderden çok şamar oğlanına dönmesi, 5 nci filmde buna bir ayar verirler inş.
    Öte yandan konusu robotların savaşı olan bir filmden nasıl bir senfoni bekliyorsunuz anlamış değilim.
    Arkadaşımızın biride efektten başka birşey yok demiş!!!
    Dediğim gibi çocukluğumuzun çizgi filmi olduğundan bizde değeri, yeri farklı . Çöp olsa izlerim.

+1 bende çöp olsa izlerim ayrıca katılıyorum prime şamar oğlanına döndü ve dahada dönecek gibi galvatron unicorn felan derken maykıl çekmesin istiyorum optimus prime denen adamı bu hale getirdiyse allah bilir ultra magnus ne halde çıkacak karşımıza ayrıca en sinir olduğum sahne filmin son lockdown vs optimus sahnesi duvarın arkasında figuranmı ararsın hong hongda geçtiğini söyledikleri halde tessanın optimusa koştugu sahnede sears kulesinimi görürsün bu kadar hasılat yapan filmin son sahnesinde 2 adet bariz çekim hatası olması üzücü.

• Düzenlerim.
  • 2016 olarak güncellendi.

24 June 2016 (USA)
  • Mark Wahlberg, Transformers 5 İle Geri Dönecek!

Transformers: Kayıp Çağ filminin dumanı dağılmamışken, serinin yeni filminden ilk bomba haber geldi. Firstshowing'in haberine göre, ünlü oyuncu Mark Wahlberg, serinin bir sonraki halkasına rol almayı kabul etti.

Geçtiğimiz aylarda yönetmen Michael Bay'in, artık yeni öyküler anlatmak istediğini belirterek, serinin yönetmen koltuğunu boşalttığı duyurulmuştu. Yapımcılar, serinin bir sonraki halkasında, kamera arkasına kimin geçeceği konusunda herhangi bir netlik sağlamamış olsalar da, beşinci filmin senaryosu Ehren Kruger'a teslim edildi.

Geçtiğimiz günlerdeyse, filmin kadrosuna dair ilk haber geldi. Son yıllarda aksiyon kulvarına yönelik işlerde daha sık görmeye alıştığımız Mark Wahlberg, serinin beşinci filminde de kamera önüne geçecek. Filmde ünlü aktöre kimlerin eşlik edeceğiyse önümüzdeki günlerde belli olacak.

Filmin, 24 Haziran 2015 tarihinde izleyiciyle buluşması hedefleniyor.

http://www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-64271/

• Marc'ın olması güzel haber
  • M.Bay yoksa umut var film için ve inşallah çoğunluğu uzayda geçer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.Bay yok iyi haber

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.