Şimdi Ara

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
660
Cevap
8
Favori
22.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beklemedeyiz. konusuz aksiyon filmi here
  • Serinin her filmi çok iyi hasılat yapıyor bende filmlerden nefret etmeme rağmen izliyorum fakat gerçekten nefret ediyorum izlerken. Şu serinin haklarını Michael Bay dışında birine verseler gerçekten çok iyi olacak.
  • M.Bay yok diyoruz ama o adam senaryo dışında herşeyi çok iyi yapan herif ve izleyici ruhundan anlıyor bence...yeni ekip tmm umut var desekte gidenin geleni aratmadığı tek yer victoria secrat defilesidir
  • İyi kötü hiç farketmez yeterli çıksın :)
    2 saatlik 3 boyutlu görsel şölen....

TRANSFORMERS!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bıktık arkadaş ya! Aramızda para toplayıp yollayalım, çekmesinler.
  • Yavaşşş
  • Adam akıllı bir senaryo ve kurgu yapsınlar da keyifle Transformers izleyelim. Son film çocuk filmi gibiydi ya. Saçma sapan konuşmalar diyaloglar hareketler.

• Son seride jason statham ve megan fox olursa şaşırmayın :) At Fav'a bekle :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Adam akıllı bir senaryo ve kurgu yapsınlar da keyifle Transformers izleyelim. Son film çocuk filmi gibiydi ya. Saçma sapan konuşmalar diyaloglar hareketler.

+1

Lockdown'a herifler kamyonla saldırdı yaTerlik,taş,bir da yarı otomatik uzay silahı ile Lockdown'ı halletiler2 sahne önce elinde gemiyi taşıyan robotu çekici ile devirdiler ya orada koptum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 21 Aralık 2014; 18:41:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Adam akıllı bir senaryo ve kurgu yapsınlar da keyifle Transformers izleyelim. Son film çocuk filmi gibiydi ya. Saçma sapan konuşmalar diyaloglar hareketler.

+1

Lockdown'a herifler kamyonla saldır yaTerlik,taş,bir da yarı otomatik uzay silahı ile Lockdown'ı halletiler2 sahne önce elinde gemiyi taşıyan robotu çekici ile devirdiler ya orada koptum ben

Kamyona falan bağlıyorlar tam komedi yani. Aslında insanları hiç katmayacaklar güzel olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

+1

Lockdown'a herifler kamyonla saldır yaTerlik,taş,bir da yarı otomatik uzay silahı ile Lockdown'ı halletiler2 sahne önce elinde gemiyi taşıyan robotu çekici ile devirdiler ya orada koptum ben

Kamyona falan bağlıyorlar tam komedi yani. Aslında insanları hiç katmayacaklar güzel olur.

İnsansız güzel olmaz.İnsanlarda işin içinde olmalı ama cıvıtılmamalı.Adam bir tane tuhaf kılıç şeklinde silahla Lockdown'la maytap geçiyorLockdown sıkıyor kaçıyor bu falan.Sanki 9 mm kurşun atıyor da öyle zıplayıp falan kaçıyorlar te yarabbimSen koskoca robot 2 dakika önce 2 füzeyle optimusla savaştığın yeri yık sonra bir insanı öldüreme.

• Michael Bay bırakmadan güzel bir film izleyemeyeceğimiz hüsran seri...
  • 4-5-6. filmler üçleme olarak karşımıza çıkacakmış, Sam geri dönebilirmiş. Şimdilik bu kadar
  • Unicorn'a işi bağlayacaklarını söylediler işte bütün o mağlum olaylar ve ölümler 6. filme sarkar gibime geliyor ayrıca saçma sapan insan hikayeleri görmeyelim artık...
  • Gandalf81 kullanıcısına yanıt
    Aynen bence bu son iki film diğerlerine göre daha iyi olacaktır umarım yanılmam.
  • ne Unicorn'u abi oraları geçeli çok oldu Unicorn felan yok öyle olsa galvatron'u unicorn yapardı...

Yaratıcılar Quintesson
     Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017

Film'in başındaki el bunlar quintesson'un bilim adamlarıdır.

Ayrıca hound'un yüzüne tüküren o sümüksü yaratık bunların başka türüdür. bu Quintesson allspark'ı cybertron'u yapmış robotları üretmişlerdir

izleyin ve görün azıcık anlarsınız

Yine ve yine ters köşe olacaksınız hiçbirşey istediğiniz gibi olmayacak

Ayrıca adamım sam filmde yok oğlu daniel witwicky olucak @abundantia

Bonus: Daniel ve Yaratıcılar  Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017

Not: G1'de Transformium'dan bolca bahsedilir ve filmdede çok geçti.

Filmler güzel olacak lakin ne unicorn nede primus olmayacak

• Atıl Kurt21 kullanıcısına yanıt
    Ben sadece filmleri izlediğim için onlar hakkında yorum yapabilirim bunlar fazla yinede teşekkürler göreceğiz gösterime girdiği zamana neler olacağını.
  • olsa bir brad pitt shia lebouf ikilisi tadından yenmez film
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Alessar

olsa bir brad pitt shia lebouf ikilisi tadından yenmez film

Brad pitt in transformers evreninde ne işi var ? İyi adam ama o seriye gitmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Orijinalden alıntı: The Alessar

olsa bir brad pitt shia lebouf ikilisi tadından yenmez film

Brad pitt in transformers evreninde ne işi var ? İyi adam ama o seriye gitmez.

bu sadece bır fıkır dostum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.