Şimdi Ara

Transformers : Dark Of The Moon (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
0
Favori
32.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyiydi güzeldi diyebilirim...aksiyon ve görsellik hadsafhadaydı tabi...yeni hatunda kaliteliydi tabi..bu Shia Labeouf çakalı da uyuz bi transformers cekio die kral hatunları götürüo...

optimus prime reyizz
  • Film bir milyar dolar hasılatı geçti
  • Bugün izledim sonunda filmi: Savaş sahneleri ve görsel efektler bakımından çok iyiydi film ama senaryo bunların yanında sönük kalmış. Her şeye rağmen tekrar tekrar izlenecek bi film olmuş bence
  • Filmin toplam hasılatı 1 Milyar doları aşmış.

Şu anda;

Domestic: $338,838,869
    + Foreign: $664,229,343

= Worldwide: $1,003,068,212

4.film gelecektir bu durumda..
  • Bu film son değil miydi?
  • Steven Spielberg hasılat iyi olursa, 4.filmi çekmek için herşeyi yapacağım diye bir açıklama yapmıştı.

Belki olayların öncesini anlatan bir film falan yapabilirler.. cybertron'da geçen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilsemo -- 3 Ağustos 2011; 21:45:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilsemo

Steven Spielberg hasılat iyi olursa, 4.filmi çekmek için herşeyi yapacağım diye bir açıklama yapmıştı.

Belki olayların öncesini anlatan bir film falan yapabilirler.. cybertron'da geçen..

hayır bunun yapılmayacağı daha önceden söylenmişti
    bundan sonraki filmlerde yeni karakterlerle yollarına devam edeceklerini söylediler tabi çekilirse.
  • Bugün arkadaşımla gittik sinemaya dedi gel transformers' a girelim, öncelikle hiç bir serisini izlemedim onu belirtiyim direk daldık sinemaya. Filmi genel olarak beğendim 3D güzel olmuş baştan sona aksiyon dolu bir filmdi aktı gitti. Hoşuma gitti beğendim açıkcası.
  • ben bu bay denen adama cidden hastayım.adam görsel efektin kralını seyirciye veriyor ama diğer yönlerden nasıl bu kadar çuvallayabiliyor hayret.sinema tarihinde bu film kadar saçma diyalogların döndüğü ve saçmalığın olduğu başka bir film olduğunu sanmıyorum.efekt arasına sıkıştırılmış saçmalıkları izliyoruz resmen.sinemada benim gibi efekt delisi değilseniz bu filmi izlemeyin zamanınıza yazık...
  • sinema çekimi olmayan düzgün hali torrente düşmüş, az önce 2gb lık bitane indirip izledim. tavsiye olunur
  • Serinin en iyisiydi diyebilirim.
    Fakat otobotların başının kalleşlik yapacağı hiç aklıma gelmezdi.
  • filmin hasılatı $1,114.0 oldu
    5 milyon dolar daha kazanırsa yüzüklerin efendisi kralın dönüşünü geçerek en çok hasılat eden filmler sıralamasında 4. sıraya yükselecek

4 The Lord of the Rings: The Return of the King NL $1,119.1
    5 Transformers: Dark of the Moon P/DW $1,114.0
  • İlk yarı berbat, ikinci yarı güzel. Manken kız gereksizlik abidesi. O dudaklar ne öyle. Her neyse filmin müzikleri harikaydı, bu aralar soundtrackini dinleyip duruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rinnegan -- 8 Eylül 2011; 16:40:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

filmin hasılatı $1,114.0 oldu
    5 milyon dolar daha kazanırsa yüzüklerin efendisi kralın dönüşünü geçerek en çok hasılat eden filmler sıralamasında 4. sıraya yükselecek

4 The Lord of the Rings: The Return of the King NL $1,119.1
    5 Transformers: Dark of the Moon P/DW $1,114.0

Üstünü tamamlamak geldi içimden. Kahrolmuştur heralde filmin yapımcıları.
  • Kim ne derse desin, film diğer 1-2 gibi çok güzeldi. Diğer binlerce filmlerle karşılaştırma yaparsanız izlenebilecek en güzel 10 filmden biride bu filmdir.

Bu filmi izleyipte sıkılanda bence çok bilmişliğinden sıkılmıştır. (yok bu böyle olsada yok bu böyle olsa diye.)

Kötü bir film olsa 3. seride 1.000.000.000- $ sınırı aşmazdı. ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: electro77

Kim ne derse desin, film diğer 1-2 gibi çok güzeldi. Diğer binlerce filmlerle karşılaştırma yaparsanız izlenebilecek en güzel 10 filmden biride bu filmdir.

Bu filmi izleyipte sıkılanda bence çok bilmişliğinden sıkılmıştır. (yok bu böyle olsada yok bu böyle olsa diye.)

sanırım yaşın küçük.zamanla anlayacaksınki bu film değil ilk 10 a girmek ilk 100 de bile yer alamayacak.kalite ve seyirci sayısı her zaman doğru orantı vermez.recep ivedik bunun en güzel örneği...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Kim ne derse desin, film diğer 1-2 gibi çok güzeldi. Diğer binlerce filmlerle karşılaştırma yaparsanız izlenebilecek en güzel 10 filmden biride bu filmdir.

sanırım yaşın küçük.zamanla anlayacaksınki bu film değil ilk 10 a girmek ilk 100 de bile yer alamayacak.kalite ve seyirci sayısı her zaman doğru orantı vermez.recep ivedik bunun en güzel örneği...

Küçük değil ayca senden büyüğüm ;)

Senin zevkinle benim zevkimin bir olmaması kadar doğal bişey yok dostum. Bir elin 5 parmağı bile bir değil.

Bu film anca senin gibi birkaç kişinin ilk 100 üne giremez tabi bu birkaç kişidi film çıkar çıkmaz hemen gidip izler orası ayrı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Küçük değil ayca senden büyüğüm ;)

Senin zevkinle benim zevkimin bir olmaması kadar doğal bişey yok dostum. Bir elin 5 parmağı bile bir değil.

Bu film anca senin gibi birkaç kişinin ilk 100 üne giremez tabi bu birkaç kişidi film çıkar çıkmaz hemen gidip izler orası ayrı.

şöyle izah edeyim o zaman.sinema yazarlarının kaç tanesi sence bu filmi ilk 10 filmin arasına sokar.onu geçtim izleyicilerinde çoğunun sokacağını sanmıyorum.film efekt kalitesi olarak belki de gelmiş geçmiş en iyi film.izlerken şu sahneyi nasıl çekmişler diye çok kendi kendime söylendiğim oldu.ama o senaryosu ne öyle ya.cidden bu filmin senaryosunu 15 yaşındaki bir çocuğun yazdığını düşünmeme sebep oluyor...

• Bir An Bluerayı cıktı sandım
  • Blu-ray.com'da çıkış tarihi 30 eylül olarak gözüküyor nete birkaç hafta önce düşütüğünü varsayarsak önümüzdeki hafta içinde Blurayi çıkma olasılığı yüksek
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.