Şimdi Ara

Transformers: Age Of Extinction (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.466
Cevap
12
Favori
69.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Better Call Saul

Eski filmlerde ki sululuk ve yersiz espriler aynen devam etmiş. Kafalarının üstünden mermi yağıyor ama millet tam o an birbirine ayar çekiyor.

O yüzden filmin ilk yarısı sıkıldım. Aile muhabbeti bu kadar çok olmak zorunda mı?
    Çizgi filmleri daha zevkli.
  • Bence 3üde çok güzel bunlardan birini beğenmeyenlere birşey diyemiyorum gerçi
    Gerçekten aile muhabbeti daha kısa tutulabilirdi bazen sıktı benide
  • Yine bu seriyi de izleyeceğim ama Megan Fox'suz Transformers'a hala alışamadım ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeminle ne saçma,ne uzun bir film.Bitsede gitsem dedim o kadar kötü.Zaten açık ara serinin en kötü filmi.
  • film güzeldi aslında, görsel efektler falan şahane... ama filmin başında gösterilen yaratıcı denilen uzaylı bir ırk değilmi? organik bir el vardı zaten.. transformersları yaratan da bu üstün ırk değilmiydi? benmi yanlış biliyorum
  • filmin kuzay amerika hafta sonu hasılatı 100 milyon dolar.çin'de ise 95 milyon dolar ile en iyi hafta sonunu yaptı.muhtemelen avatar'ın 221.9 milyonluk rekorunu kıracak.rusya'da 21.7 milyon yaptı.en iyi 2.hafta sonu denmiş ama verilerde pirates 4,ironman 3 ve dreaking down part 2'nin açılışlarından daha kötü görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Bence 3üde çok güzel bunlardan birini beğenmeyenlere birşey diyemiyorum gerçi

İlk filmlerde güzeldi fakat robotların insanların yanında pasif kalması,
    Shockwave, Ironhide, Soundwave gibi esaslı robotların çabuk harcanması filme negatif etki katıyor. Autobot Hound'ın tek başınıa yaptıklarını görünce, ilk üç filmde Ironhide yapılanlar haksızlıktır. Neredeyse 30 yaşıma geldim ama Ratchet ve Leadfoot'un nasıl öldüklerini görünce içim sızladı. Optimus o CIA p.ştuna iyi ders verdi.

İlk filmde Decepticon'ların yaptığı istihbarat çalışması güzeldi.
    Merak ediyorum acaba hiç mi havacı otobot yok ya Bu filmde
    Drift helikopter oldu.
    Bundan sonra ki filmde inşallah gözlerimiz bayram eder.
    Galvatron'u insanların yapması aslında 1980 yıllardaki çizgi filmden alıntı.
    Kaynak

• Yorumlardan anladığım adarı ile yine gereksiz cıvıklıkların olduğu ağlak ,oradan oraya anlamsız anlamsız koşturan kızımızın olduğu bir Transfermors daha var.Ne yazık ki böyle
    M.Bay filmlrini sever(d)im.Artık çok sıkmaya başladı.Hayır milletin söylendiği propaganda yüzünden değil gereksiz sahnelerin olması yüzünden.
    Ama kendisinin kamera kullanımına bayılıyorum.Hele alttan 360 derece dönen çekim yapmıyor mu o sahnelere bitiyorum.

Akasya'daki sorun düzelmişse yarın izleyeceğim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tombombadil_07

quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Bence 3üde çok güzel bunlardan birini beğenmeyenlere birşey diyemiyorum gerçi

İlk filmlerde güzeldi fakat robotların insanların yanında pasif kalması,
    Shockwave, Ironhide, Soundwave gibi esaslı robotların çabuk harcanması filme negatif etki katıyor. Autobot Hound'ın tek başınıa yaptıklarını görünce, ilk üç filmde Ironhide yapılanlar haksızlıktır. Neredeyse 30 yaşıma geldim ama Ratchet ve Leadfoot'un nasıl öldüklerini görünce içim sızladı. Optimus o CIA p.ştuna iyi ders verdi.

İlk filmde Decepticon'ların yaptığı istihbarat çalışması güzeldi.
    Merak ediyorum acaba hiç mi havacı otobot yok ya Bu filmde
    Drift helikopter oldu.
    Bundan sonra ki filmde inşallah gözlerimiz bayram eder.
    Galvatron'u insanların yapması aslında 1980 yıllardaki çizgi filmden alıntı.
    Kaynak

Açıkcası ben sadece filmlerini izledim onun için sadece filmler üzerinden konuşmam doğru olur lakin yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum Shockwave, Ironhide, Soundwave üçlüsü üzerinden daha fazla yararlanılabilirdi bu son filmde decepticonlar ortada yoktu ama bir sonraki bölümde tahminimce bolca görünecekler liderleri döndüğüne göre ayrıca şu yaratıcıları çok merak ettim bakalım neler çıkacak sonraki filmlerde bekleki zaman geçsin şimdi

• Filmden yeni geldim. Bee çok değişmiş. Tasarım olarak demiyorum, karakter olarak. 3. film ile ilgili 15, 20 saniye flashback sahnesi gösterildi ama sadece Chicago gösterildi. Sam ile ilgili birkaç flashback sahnesi ya da kısa bir sahne olsaydı iyi olurdu.
  • Arkadaşlar size göre hangisi en iyi görsel efekt (AVATAR vs TF ) Dıgıtal domaın firması En çok CGI kullanılan film dedi TF Age of Extinction için şu ana kadar izlediğiniz en iyi görseller dermisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 29 Haziran 2014; 23:15:38 >

• Bugün gittim filme. Benim gayet hoşuma gitti beğendim. Efektleri iyiydi.
  • Son 30 dakika bitse de gitsek dedim çok aksiyon var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark of the moon filminin görselleri bile avatardan daha iyiydi. bu age of extinction da avatardan çok daha kaliteli görsellere sahip

bu arada film dünya çapında açılış haftası olarak 301 milyon dolar hasılat elde etti. yeni ülkelerde gösterime gireceği için rahatlıkla 1 milyar doları yakalayacağı söyleniyor. yakında 5. filmin duyurusu gelir.
  • Filmi bugün İstinyepark'ta 15:00 seansında izleme şansı buldum. Öncelikle hayli hoşlandığımı belirtmek isterim. Bir değerlendirme yapmak istedim. Buyrun efendim ;

Bugün benim için hayli heyecanlı başlayan bir gündü. Malum, yılın başından beri büyük merakla beklediğim Transformers Age of Extinction filmini İmax deneyimi ile izleyecektim. Filmin 166 dakika olması beni tatmin olma konusunda oldukça rahatlatmış, yaşayacağım görsel şovu rahat rahat beklememi sağlamıştı. Öncelikle şunu söylemeliyim ki görüntü kalitesi olarak dibine kadar beklediğimi aldım, hatta fazlasını bile elde ettim diyebilirim. Fakat ne yazık ki İmax 3D açısından bir ayrıcalık yaşayamadım. 3d olmasaydı da olurdu yani.
    Film etkileyici sahnelerle başladı, dinozorların yeryüzünden silinmesini gayet güzel bağladılar konuya. Cade ve ailesi beklediğim kadar yılışık ve yapmacık değildi. Mark Wahlberg, filme büyük ağırlık katmış. Hatta şunu söyleyebilirim, filmi bir kez daha önüme koysalar, baştan sona kadar eğlenerek izlerim. Serinin birinci, ikinci ve üçünc filminde, Sam ve ailesinin berbat sahnelerini atlamamak elde değil maalesef, bu filmde ise öyle bir durum yok, robotların olmadığı sahneler de oldukça tatmin edici. Fakat yine de bizim filme gitme amacımız robotları izlemek sonuçta değil mi
    O yüzden robotları yorumlamaya başlayayım hemen. Filmin başında Ratchet'ın öldürülmesi gerçekten üzücüydü hepiniz açısından da öyleydi eminim. Optimus Prime'ın o külütür ve yaralı haliyle Lockdown'u baya hırpalaması hayli eğlenceliydi. Ve evet, korktuğum başıma gelmedi, en azından bu filmde Optimus'u son derece kuvvetli gördük. Özellikle Ratchet'ın öldürülmesine sinirlenip "Onları maafeceğim" diyerek öfke kusması ve "Biz sizin teknolojiniz değiliz" şeklinde, şirketin keltoş başkanına atarlanması beni oldukça memnun etti. Sonuçta Optimus'u insanlara sinirliyken görmek pek mümkün değil diğer filmlerde.
    Grimlock'un tayfasını tav ettiği her ise ayrı güzeldi. Crosshairs o sahnelerde "Onun uğruna her şeyi yapasın geliyor işte" tarzı bir cümle kullandı ki filmde en çok hoşuma giden kısımlardan biri de oydu.
    Aynı zamanda Optimus'u ilk kez bir insanı öldürürken izledik. Gerçekten Optimus'un şeytani yanı, merhametli yanından çok daha dikkat çekici ve karizmatik. Hep sinirli olsa keşke
    Son sahnede evet, insanların yardımı yine büyük rol oynadı ama Dünya'da geçen bir filmde böyle bir sahne şart. Ben artık buna inanıyorum. Her şeyi Optimus halletseydi pek keyifli olmazdı. Beklediğimin aksine, son sahne oldukça etkileyiciydi ve arka fondan gelen müzikle inanılmaz bir uyum içindeydi. Ciddiyim, bir an gözlerim doldu fondaki şarkı yüzünden. Lockdown'un kafası doğrandığında ıse eminim hepimiz içimizden, "Yer Fıstığı" gibi Yeeeeeeees diye bağırdık.
    Galvatron çok sönük bir rol oynadı filmde. Aslında hikayenin oldukça kritik bir yerinde bulunuyordu fakat oldukça pasifti. Bir sonraki muhtemel filmde baş düşmanlardan olacağı ise çok açık. Ve evet, yine hepinizin hoşlanmadığı gibi ben de Galvatron ve diğerlerinin dönüşümünden hiç hoşlanmadım. Bunun yanında filmde Hound ve Crosshairs'i bir kere bile dönüşürken görmedik. Savaşın bol, dönüşümün az olduğu bir filmdi.
    Bumblebee ise tek kelimeyle harikaydı bu filmde. Gerçekten tam manasıyla çocuktu, sinirlenme sahneleri vs çok eğlenceliydi. TV Spot'lardan birinde müzik açıp oynadığı sahne ise silinmiş. Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim
    Bir sonraki film her ne kadar uayda geçecekmiş gibi dursa da, tam olarak bir uzay savaşı olacağını sanmıyorum, insan karakterimiz illa ki olacaktır.
    Son olarak şirketin keltoş başkanına değinmek istiyorum. Gerçekten oyunculuğu çok başarılıydı ve filmin komedi yönünü sırtında taşıdı. Kendisini tebrik ediyorum

Sonuç olarak izlenmesi gereken güzel bir filmdir. Biraz baş ağrısı yapıyor ama bir Transformers tutkunu için bu pek de sorun değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberianist -- 30 Haziran 2014; 0:55:40 >

• Filmi bende izledim şehirimizde bulunan dandik ses sistemi ve görüntüsü olan bi sinemada filmin ilk 20-25 dksı mükemmeldi hayatımda izlediğim en film diyodum sonra optimus primeı cia bulana kadar sıkılmadım ama ilk 20-25 dksı kadar iyi geçmedi optimus prime keşke biraz daha yenilmez olsaydı ben kafamda hep optimus prime yenilmezdir lockdowna falan esir düşmesinde baya üzüldüm ayrıca autobotları çok kolay harcadılar o kadar sayıdaki düşmana karşı keşke eski autobotlar olsaydı

bu arada filmde herşey değişmiş neden böyle oldu anlamadım robotların dış görünüşü falan yönetmen dışında sanırım bütün montajdakiler falan değişti diye düşünüyorum optimus primea üçgen vücut yakışmış böyle daha iyi olmuş ayrıca galvatronun dönüşümü çok kötü küçük parçalar halinde falan keşke autobotlar gibi olsaydı her ne kadar insanlar yapsada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xMack -- 30 Haziran 2014; 1:31:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

dark of the moon filminin görselleri bile avatardan daha iyiydi. bu age of extinction da avatardan çok daha kaliteli görsellere sahip

bu arada film dünya çapında açılış haftası olarak 301 milyon dolar hasılat elde etti. yeni ülkelerde gösterime gireceği için rahatlıkla 1 milyar doları yakalayacağı söyleniyor. yakında 5. filmin duyurusu gelir.

Kesinlikle ben teknik ayrıntıyı daha sonra vericeğim +IMDB Top 100 Movies With Best Visual Effects Bakarmısın ve şu ana kadar ilk 5 filmini çıkarırmısın görsel olarak

http://www.imdb.com/list/ls053177834/

• quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Son 30 dakika bitse de gitsek dedim çok aksiyon var

,
  • Sinemada izlenmesi gereken bir film. Filmin coşturucu sahnelerine tüm salon birlikte aynı tepkiyi vermek çok zevkli oluyor. Kendinizi filme kaptırıyorsunuz tam manasıyla. Umarım devam filminde olay artık biraz da olsun uzaya taşınır. Hep dünya dünya bıktık.

• Lockdown'un tasarimi gercekten harika olmus.keza galvatronun tasarimini hic begenmedim.eski megatrondaki havayi alamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.