Şimdi Ara

Transformers: Age Of Extinction (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.466
Cevap
12
Favori
69.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmin sonunda çalan müzik buydu galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: mizyaz

şu iki kafalı shockwave nedir?filmde doğru dürüst göstermediler lockdown autobot mu decepticon mu ikiside değilse ne?insanlar niye autobot öldürüyor.şu optimus u ihbar eden adamın ölmesine başka üzülen yok mu?bide ratchet ın ölümüne?

Lockdown kiralık katil. Kim daha çok parça ya da eklenecek bir silah verirse onu için robot avlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tombombadil_07

quote:

Orijinalden alıntı: mizyaz

şu iki kafalı shockwave nedir?filmde doğru dürüst göstermediler lockdown autobot mu decepticon mu ikiside değilse ne?insanlar niye autobot öldürüyor.şu optimus u ihbar eden adamın ölmesine başka üzülen yok mu?bide ratchet ın ölümüne?

Lockdown kiralık katil. Kim daha çok parça ya da eklenecek bir silah verirse onu için robot avlar.

lockdown u çok sevmiştim ben ama hakkında hiç bir şey bilmiyorum hocam biliyorsan spoiler içinde veya pm den anlatabilir misin kim gönderdi bunu kim yarattı falan sana zamhet
  • merdogan kullanıcısına yanıt
    Haydaa şansa bak 2. Kez gidecektim oraya yalan oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M1A2Abrams -- 28 Haziran 2014; 15:07:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filme dün IMAX gittim beyler. Kesin sinema da hatta IMAX izlenmesi gereken bir film. Evet, film mükemmel değildi ama gerek karakterler, oyuncular OPTİMUS karizması bile yetiyor filmi izlemek için hiç sıkılmıyorsunuz. Hele o görsel şölen bam başka. İzlenen en iyi IMAX görsel film bu olmuş.
  • Filmin tahmini kuzay amerika hafta sonu hasilati 95 milyon dolar civari.cin icin 110 milyon dolarlar telaffuz ediliyor.muthis bir rakam.asya piyasasi buyumeye devam ediyor.kuzay amerika hasilati iyi olsaydi dunya genelinde en iyi haftasonu acilisini yapmasi isten bile degildi.

• imax olarak bilet almak istiyorum ancak internet sitesinde seans biligisi bulunamadı diyor. Dün akşam sisteme girdiğimde çıkıyordu oysa akasy aalışveriş merkezinde imax olarak giden var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Dublaj gerçekten çokmu kötü önceki 3 filmle kıyaslama yapacak varmı

Şimdi çıktım filmden.Dublaj güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 28 Haziran 2014; 17:44:13 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İftara kadar vakit geçsin diye öğlen gittim beş buçuğa bilet aldım hiç te bakmadım bilete,meğer kadın gitmiş 15:30 a vermiş bileti.Gidip geri döndüm bedavaya sövermisin ağlarmısın arkadaş ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film çöp boşuna gitmeyin.bu kadar basit ve vasat da yapılmaz ki arkadaş.

Çinli hatuna bittim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deníz -- 28 Haziran 2014; 18:23:31 >
  • 3D olarak gittim.Efektler,görsellik,aksiyon tek kelime ile muhteşemdi.Robotlar çok detaylıydı,çok uğraşmışlar.Tam bir görsel sölen.Kesinlikle iyi bir sinemada izleyin.
    Müzikler de güzeldi.Yalnız arrival to earth da kullansalar daha iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

Film çöp boşuna gitmeyin.bu kadar basit ve vasat da yapılmaz ki arkadaş.

Çinli hatuna bittim

Beyin erimiş
  • ophion84 kullanıcısına yanıt
    orada imax olarak gittim ancak arkadaş yukarıda yazmış ses sisteminde arıza gerçekleşmiş önümüzdeki hafta açarlar heralde tekrardan.

• Yegır lockdown'ın kılıcına nasıl dayandı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film guzeldi genel olarak.ama son sahneyi pek begenmedim.

• 3. Filmdeki karakterler oynamiyor mu? Nasil degisir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: ThisIsCotyora

Film guzeldi genel olarak.ama son sahneyi pek begenmedim.

o son sahne sayesinde klasikleşmiş transformers serisinden kurtulacağız hocam 5.film'in uzayda geçmesi dileğiyle
  • müzikler sizcede zayıf değil miydi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavikurt95

müzikler sizcede zayıf değil miydi ?

Toplasan filmde 3 adet müzik vardı
  • Verdiğim paraya ve zamanına acıdım birde akasya avm ımax bozuktu üstüne lanet.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.