Şimdi Ara

Transformers: Age Of Extinction (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.466
Cevap
12
Favori
69.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film bence sağlamdı gayet, filmde bizim arabadan vardı ama tek yemeseler iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek bir beklentim olmadan filme gittim, ellerindeki bu imkanlarla daha kötüsü yapılamaz tebrik etmek lazım.
  • RT puanı 17.
  • Evet yukarıdaki olasılıkları yazdım yani filmi o kadar dikkatli izledimki aslında son 15dk bize herşeyi anlatıyor galvatron ve 3-4 yandaşının uzaya kaçması optimus'un uzaya yaratıcısını aramaya gitmesi büyük ihtimal unicorn'u aramaya gitmesi felan bir kaç yabancı forumda gezindim onlarda benle aynı fikirdeymiş hele öyle bir sonla bittiki tf5 unicorn olucak diye yazmışlar ve bencede olucak bakalım tf5'e çok konu bıraktılar nasıl olacak zaman göstericek.
    en üzüldüğüm nokta tf4 lockdown'un öldüğü sahne o kadar kötü işlenmişki optimus sanki insanlar olmadan bir hiç gibi gösterilmiş üstdede yazdım bence olmamış.
  • Bencede unicorn olucak bide sondaki mesaja bak

I ... am Optimus Prime! And I send this message to my creators... leave planet Earth alone! As I'm coming for you.

Bu arada galvatron şov yaptı ya adamın benim ben dönüşümleri beğenmedim bide senin gibi son lockdown vs optimus sahnesini harfiyen sana katılıyorum optimus insanlar yardım etmese ölücek süsü verilmiş. bide bizim galvatron abi ne fena geri geldi

I Am Lord Galvatron! dedi ortalıgın ebesi gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

quote:

Orijinalden alıntı: Jaddeth

RT notu %16'larda sürünüyor ne iş?...

Çok basit, film beklenildiği gibi patlak çıktı. İzleyenler doğru dürüst bir hikayenin olmadığından, dövüş sahnelerinde neyin neyle, kimin kiminle dövüştüğünün belli olmadığını söylüyorlar.

RottanTomatoes'daki skor zaten direkt sinema eleştirmenlerine ait, 1-2 si hariç hepsi yerden yere vurmuş. Birisi Stanley Tucci'nin karakteri hariç diğer karakterler robotlardan bile daha sığ ve yapmacık demiş mesela.

IMDB'de oylar 4500'de ve 7.1'den girmiş. Yani 6.0 gibi sabitlenir, kötü evet.

Katılarak ekleme yapmak istiyorum

Film kesinlikle basit geldi bana,2.filminde arkadan kılıç ile ölen Optimus bu filmde ölmüyor,filme aksiyon,gerilimin yanına komedi de eklenmeli sürekli bir espri yapılma çalışması tamam güzel ama aşırıya kaçılmış.Film de arkadaşların da dediği gibi Amerikan ordusundan kaçınılmış bol bol robot savaşları var efektler güzel,yine aşk sahneleri eklenmeyi unutulmamış.Galvatron ( Megatron )topladığı basit ordu,basit ölümler ve basit kaçış.Galvatron Optimusun yanında küçük kalmış.

Optimus'u nedendir bilinmez çok agresif ve tehditkar yapmışlar son sahne çok iyi bitirdiler.

Lockdown'ı çok güzel yapmışlar hoşuma gitti optimusla kavgası vs.Bumblebee gelince yine döktürmüşler şu film de en sevdiğim 2 robot.Puanlama olarak 10 üzerinden 7.5 veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.GhostNetwork -- 27 Haziran 2014; 19:54:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Atıl Kurt21

Bencede unicorn olucak bide sondaki mesaja bak

I ... am Optimus Prime! And I send this message to my creators... leave planet Earth alone! As I'm coming for you.

Bu arada galvatron şov yaptı ya adamın benim ben dönüşümleri beğenmedim bide senin gibi son lockdown vs optimus sahnesini harfiyen sana katılıyorum optimus insanlar yardım etmese ölücek süsü verilmiş. bide bizim galvatron abi ne fena geri geldi

I Am Lord Galvatron! dedi ortalıgın ebesi gitti

Şimdi esas tf5'de galvatronu görücez prime'ın kolunu yedi nerdeyse

Bide tr dublajı o kadar guzel degildi mecbur tr dublaj gitmek zorunda kaldım optimus, tüm autobotlar,galvatron hariç gerisi berbattı.

lockdown'un sesini ilk duydum dedim bune la travesti

galvatronun ama tasarımı iyi hoşda aynı çizgi dizideki gibi mor+gri karışımı yapsalardı bence daha şık olurdu.

Ancak çok fena sahneydi youtube düştü yarısından çoğu paylaşırım ama izlemeyen vardır diye paylaşmıyorum

Efsane replik oldu

Optimus: Senin Ruhun Yok!

Galvatron: Ruhum olmadığı gibi korkumda yok.

Galvatron: Şimdi öl!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gandalf81 -- 28 Haziran 2014; 9:36:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

neyse artık michael bay'den kurtulduk :)
    5 ve 6. filmleri steven spielberg yönetecek diyorlardı baya haberleri çıkmıştı. hatta michael bay bu benim son transformers filmim demişti.

Filmin yapımcısı zaten Spielberg. Demekki yönetmenliğinde eline alıcak.

• Aslında bu tür filmlerde konuya pek takılmak ses ve görsel efektler kaliteli olsun yeter. Ahh ah kadıköy belediyesi Süreyya sinemasını katletmeseydi orda seyretmek vardı bu filmi. Türkiyenin en kaliteli DTS ses sistemine sahip sinemasıydı.

• Film iyidi . Bir insan robot filmlerinden daha ne bekleyebilir ki abi anlamıyorum. Hayır efekt desen fazlasiyla var, espri desen var, dublajlar felan harika. Filmde dövüş sahneleri felan gayet iyidi. Ben 10 üzerinden 9 veririm filme.

• Arkadaşlar bugün izledim filmi 2 sorum olacak.

1. Lockdown kim,ne tür bi robot ve ilk 3 filmde yer aldımı hiç ?
    2. Galvatron megatronun şuanki bedenimi yoksa ayrı bir robotmu ?
  • Film beklentilerimi karşıladı diyebilirim.Özellikle 2. yarısı mükemmeldi.Dinobotları çok sevdim ya :D Galvatron 5. filme damgasını vuracak orası belli.
  • forum ikiye bölünmüş durumda.yarın filme gidelim mi, gitmeyelim mi?
    cinemaximumda gitmeyi düşünüyorum?

• yorumlar kötüde olsa ben gideceğim sırf meraktan
  • Bende bu hafta akasya imax de izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Filme gitmedim ama ne konusunun olmadığı fragmanlarından o kadar belli ki. Bu da Michael Bay'in ne kadar kötü bir yönetmen olduğunun kanıtı. IMDB notu da 7.1 ile başladı şimdi 6.9 olmuş. 6'ya doğru gider bu. Zaten ilk film iyiydi. 2 ve 3 tırt. 4 de tırt çıktı. O kadar sağlam hikâyesi olmasına rağmen doğru düzgün bir film çıkarılamıyorsa burada suç yönetmendedir. Şu filmi Zack Snyder çekseydi keşke. En azından hikâyesi de olurdu hem de daha sağlam efektler görürdük. Malûm yerlere düşmesini beklemek benim açımdan en doğrusu. Efektler güzel dahi olsa para verilip izlenebilecek bir film değil.

filme gitmedim demişsin demediğini bırakmamışsın filme ve bir de imdb notuna bakarak film değerlendiriyorsun üstüne üstlük para verilip izlenebilecek bir film değil diyorsun ne desem bilemedim sana hocam. efektler muhteşemdi ve ilk 3 filmden çok çok daha iyiydi film git gör ondan sonra gel yaz buraya

• İzledim , gayet iyi filmdi .. Beklentim görsellik olduğundan hoşuma gitti

• Yarın izleyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

forum ikiye bölünmüş durumda.yarın filme gidelim mi, gitmeyelim mi?
    cinemaximumda gitmeyi düşünüyorum?

Git tabi ki hocam.

• unicorn ve cift basli shawdan bahsediliyo ben mi bir seyler kacirdim acaba pm atabilcek veya spoiler icinde yazabilcek var mi?

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.