Şimdi Ara

Trafik Sigortası , Kasko , Plaka v.s |Soru,Sorun ve Görüşleriniz|

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.223
Cevap
82
Favori
340.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1258
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 9 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 82
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • alional (424 mesaj) spacewolf (289 mesaj) guide (225 mesaj) Nightmare667 (172 mesaj) damneed (164 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1110 mesaj) Mobil (751 mesaj) Tablet (94 mesaj) (1 mesaj) Mini (75 mesaj) Uygulama (36 mesaj) (5 mesaj) (6 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Sigorta ve Kasko İşlemleriniz >> Trafik Sigortası , Kasko , Plaka v.s |Soru,Sorun ve Görüşleriniz|
Giriş
    3681 Mesaj

https://forum.donanimhaber.com/donanim-haber-uyelerine-ozel-kasko-ve-trafik-policelerinde-fazladan-5-indirim--102688525

Şu başlıkta görebileceğiniz gibi , ben varım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 31 Ekim 2019; 13:17:10 >
    |
    |
    Büyük C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    124 Mesaj

hocam nasıl fiyat alırız. pm yoluyla bilgilendirir misin
    |
    |
    spacewolf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    124 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

https://forum.donanimhaber.com/donanim-haber-uyelerine-ozel-kasko-ve-trafik-policelerinde-fazladan-5-indirim--102688525

Şu başlıkta görebileceğiniz gibi , ben varım
    pm attım hocam
    |
    |
  • Yüzbaşı
    483 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Büyük C

merhaba. sigorta ve kasko için fiyat alabileceğim bir firma var mıdır? sigortam.net dışında
    Merhabalar
    Öncelikle aracınız hayırlı olsun burada acente olarak hizmet veren birçok arkadaş mevcut hocam dilerseniz yardımcı olabilirim.
    05352888216 telefon numaram umaysigorta2@hotmail.com mail adresim ruhsatınızı gönderebilirseniz size düşündüğünüz poliçeler hakkında teklif ler hazırlayabilirim.
    saygılarımla.
  • Teğmen
    124 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: umaysigorta

Merhabalar
    Öncelikle aracınız hayırlı olsun burada acente olarak hizmet veren birçok arkadaş mevcut hocam dilerseniz yardımcı olabilirim.
    05352888216 telefon numaram umaysigorta2@hotmail.com mail adresim ruhsatınızı gönderebilirseniz size düşündüğünüz poliçeler hakkında teklif ler hazırlayabilirim.
    saygılarımla.

Alıntıları Göster
    Merhaba. İlginiz için teşekkür ederim. Yıllardır sigortam.net üzerinden yaptırıyordum. Bu sene fazla çıkınca acaba eski müşteri anlamaz diye fiyatta artış mı yaptılar diye düşündüm. Forumdan bir kaç arkadaş sağolsun teklif verdi. tekliflerde fiyatlarda 5-10tl fark dışında aynı.

Acenta ile çalışmanın sigortam.net ile çalışmaktan extra artısı var mı peki bu konuda bilgi verir misiniz?

• Yüzbaşı
    483 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Büyük C

Merhaba. İlginiz için teşekkür ederim. Yıllardır sigortam.net üzerinden yaptırıyordum. Bu sene fazla çıkınca acaba eski müşteri anlamaz diye fiyatta artış mı yaptılar diye düşündüm. Forumdan bir kaç arkadaş sağolsun teklif verdi. tekliflerde fiyatlarda 5-10tl fark dışında aynı.

Acenta ile çalışmanın sigortam.net ile çalışmaktan extra artısı var mı peki bu konuda bilgi verir misiniz?

Alıntıları Göster
    Rica ederim.
    Acente ile sigortam net arasındaki fark şudur .
    acenteniz yaptığı ve yapacağı poliçenin sadece üretim kısmında değil hasarındada sizin yanınızda olduğunu herzaman gösterir
    call center zihniyeti yoktur acentelerde konusunda profesyonel ve hakim olduğu kadar da analitik düşünür sizi yönlendirirken bile sürekli takip içinde olursunuz Sizin ve aracınız için en iyisini acenteniz düşünür hiçbir zaman acaba diye bir düşünce içine girmezsiniz hasarınızda kimseyle muhatap olmazsınız sizin yerinize bu takibi acenteniz yapar herkonuda.
    daha anlatılacak çok şey var baktığınız zaman ama bunları başlık altında toparlayabiliriz.
    saygılarımla.
    |
    |

• Binbaşı
    1658 Mesaj
    arkadaşlar merhaba, hasar kayıtlı bir araç almayı düşünüyorum, 2 kazası var ve toplam 40 bin civarı hasar kaydı var, ancak ağır hasar kayıtlı değil, kasko sigortası yaptırabilir miyim acaba, yapılırsa ücreti fazla mı olur?
  • Binbaşı
    1688 Mesaj

sadece aracın geçmiş hasarı değil, yaşı da önemli. 10 yaşından büyük araçlara bir kaç şirket kasko yapıyor. Onun dışında 40 bin TL hasarı olan araca çok yaşlı değilse kasko yaptırabilirsiniz.
    |
    |
    digi_boy2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1658 Mesaj

araç 1 yaşında hocam, 2018 model, peki fiyat hasarsız araca göre çok mu çıkar acaba?
    |
    |
    damneed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1688 Mesaj

Hasarsız araca göre çok çıkacağını düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1658 Mesaj

peki teşekkürler.
    |
    |
    damneed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    3681 Mesaj

Merhaba, sorunsuz şekilde yaptırabilirsiniz.
    |
    |
  • Binbaşı
    1982 Mesaj
    Merhaba. 1 ay sonra 14 Aralık'ta sigortam bitecek. Kredi kartımın hesap kesimi 15 Aralık. Ben de hesap kesiminden sonra sigorta yapsam olur mu? 1 veya 2 gün sonra sigortayı geç yaptırsam cezasi olur mu? Ya da indirim hakkım kaybolur mu? Bu yıl ilk defa yaptırdım araç eşimin üzerine. 1130 lira tutumustu geçen yıl.

• Yüzbaşı
    483 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

Merhaba. 1 ay sonra 14 Aralık'ta sigortam bitecek. Kredi kartımın hesap kesimi 15 Aralık. Ben de hesap kesiminden sonra sigorta yapsam olur mu? 1 veya 2 gün sonra sigortayı geç yaptırsam cezasi olur mu? Ya da indirim hakkım kaybolur mu? Bu yıl ilk defa yaptırdım araç eşimin üzerine. 1130 lira tutumustu geçen yıl.
    Merhaba
    hasarsızlık indiriminiz bozulmaz yanlız gününden sonra yaptırdığınız için % 5 gibi bir cezaya maruz kalacaksınız.
    saygılarımla.
  • Binbaşı
    1982 Mesaj

Merhaba hocam. Bu ceza sigorta poliçe fiyatına mi ekleniyor? Ya da şöyle sorayim bu cezayı kime borçlanma oluyoruz?

|
    |
    umaysigorta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    483 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

Merhaba hocam. Bu ceza sigorta poliçe fiyatına mi ekleniyor? Ya da şöyle sorayim bu cezayı kime borçlanma oluyoruz?
    Merhabalar
    evet poliçe bedeli ile birlikte ödüyorsunuz cezayı poliçeniz ile birlikte ödenmiş oluyor.
    saygılarımla.
  • Binbaşı
    1982 Mesaj

Çok teşekkür ederim çok sağolun hocam

|
    |
    umaysigorta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    993 Mesaj
    2 gün önce akşam vakti D200 karayolunda küpeli, sahipli büyükbaş hayvan nedenli kaza yaptım ve tahminen araba perte çıktı.
    Kemerim takılı olduğu için bir kaç yara bere ve kaburga kırıklarıyla atlattım.
    Kaskom yoktu.
    Böyle durumlarda araç trafik sigortası müdahil oluyor mu? Karayolunda hayvan çıkabilir uyarısı yok.
  • Firma Yetkilisi
    3681 Mesaj

Geçmiş olsun ,
    Maalesef ödeme alamazsınız.
    Otoyol olduğu için dava açıp kgm'den talep edebilirsiniz.
    |
    |
    maxtreme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    947 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Kaza yaptım, karşı tarafın hasarı benim zorunlu trafik sigortasından karşılanıyor. Kaskoma hiç dokunmadım. Trafik sigortam artacak biliyorum ama kaskom da artar mı?

Reklamlar
valorant vp
valorant points
takipçi satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.