Şimdi Ara

Trabzonspor seneye şampiyonluğa oynar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yusuf Babus Durdurulamaz

eskiden her yıl ben de seneye şampiyonluğa oynarız diyodum, artık bi sigara yakıyorum

Ersun hocanın transferde tam yetki almasıyla benim umudum var
  • :D
  • Konuda ibretlik yorumlar görüyorum. Uğur Demirok bence beğenilmeyecek bir stoper değil. Şu an, şu şartlarda kesinlikle Durica ile iyi bir çizgi belirlemişlerdi kendilerine.

Durica sakatlanınca orası Medjani-Akbaş ikilisinden birine kalacak ki ikiside saatli bomba. Ne zaman ne yapacakları belli değil. Bilhassa Akbaş. Bu adamın bu takımda işi yok. Ezelden beri söylüyorum. Muhammet Demir, Akbaş, Yavru, Yumlu, Özer gibi adamlar ile bu takım hedefine yürüyemez. Ki yürüyemedi de gördük. Şimdi gittikleri takımda küme düşmemeye oynuyor bir çoğu.

Birisi de defans hattı komple değişmeli, bekleriniz ofansif olmalı demiş. Yahu Pereira ve Mas gibi 2 tane ofansif bek var. Adamlar neredeyse her maç kanatları otoban yapıyor. Bilhassa Pereira. Özetleri izleyerek burada yorum yapmayın allasen. Defans hattının komple değişmesine gerek yok. 1 yerli 1 de yabancı stoper bulundurursun bu takımda, iş görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Konuda ibretlik yorumlar görüyorum. Uğur Demirok bence beğenilmeyecek bir stoper değil. Şu an, şu şartlarda kesinlikle Durica ile iyi bir çizgi belirlemişlerdi kendilerine.

Durica sakatlanınca orası Medjani-Akbaş ikilisinden birine kalacak ki ikiside saatli bomba. Ne zaman ne yapacakları belli değil. Bilhassa Akbaş. Bu adamın bu takımda işi yok. Ezelden beri söylüyorum. Muhammet Demir, Akbaş, Yavru, Yumlu, Özer gibi adamlar ile bu takım hedefine yürüyemez. Ki yürüyemedi de gördük. Şimdi gittikleri takımda küme düşmemeye oynuyor bir çoğu.

Birisi de defans hattı komple değişmeli, bekleriniz ofansif olmalı demiş. Yahu Pereira ve Mas gibi 2 tane ofansif bek var. Adamlar neredeyse her maç kanatları otoban yapıyor. Bilhassa Pereira. Özetleri izleyerek burada yorum yapmayın allasen. Defans hattının komple değişmesine gerek yok. 1 yerli 1 de yabancı stoper bulundurursun bu takımda, iş görür.

Transferle bu iş olmuyor İho döneminde gördük dediğin gibi 4-5 tane nokta transfer yeterli uğur kötü değil ama ilk11 oyuncusu değil ama çok bir yedek zeki yavru ve mustafa akbaş acilen gönderilmeli

• Antalyaspor kaybedince 5. sıraya yükseldik iki hafta sonraki GS maçına kayıpsız atarsak kendimizi ve o maçı da kazanırsak 4 hatta 3. lük bile gelebilir o saatten sonra çünkü FB hariç üstümüzdeki diğer tüm takımlarla içerde oynayacağız...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir stad açtınız. Çok iyi bi yönetim çok iyi bir hocaya sahipsiniz Gs ve Fb'de bu yok. Bu yıl 2 takımın da üstünde bitirebilirsiniz.Seneye Gs ve Fb düzelmezse Başak-Bjk-Ts arasında geçer yarış.Ersun Yanal harika bir hoca keşke Ts ile anlaşmadan önce alsaydık.
  • Yeni stad farklı bir hava kattı takıma ayrıca ara transferde gerçekten çok iyi iş çıkardık seneye çok değil 3 takviye ile şampiyonluğa oynar bu takım..

• Şuan cidden öyle toparlanıyor eski Trabzonsporu göreceğiz inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşke Trabzon bizim kötü olduğumuz zaman böyle iyi olsaydı ama biz varken şampiyonluk biraz zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzon transfer ile çıkış geçmedi hocasına sabrederek çıkışa geçti. Muhaarrem Usta'nın emeği çok büyük onun yerinde başka biri olsa her sene olduğu gibi 10. hafta da Ersun Yanal kovulur TS yine ilk 10'a giremez vasat sezon geçirirdi. İlk defa hocalarına sabrettiler sezon ortasunda kovmadılar ve çıkışa geçmeye başladılar.
  • Yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han

Her sene böyle diyorlar bir oynamadı.

neden acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han

Her sene böyle diyorlar bir oynamadı.

Trabzonsporun başarılar herzaman engellemiştir tarih bunları yazdı en yakında isehttp://www.mackolik.com/Takim/4/Trabzonspor/2015%2F2016 baksanıza ilk 4 hafta böyle giden takım ondan sonra her maç nerdeyse hakem hatalarında takım bildiğin katledildi

Baltalı ilahlık yapıcam ama, Türkiyede zaten ilk 6'daki takımları al, onları aralarında koca bir sezon turnuva yaptır, hiçbiri farkla aşağı düşmez, hepsi yakın kalıcaktır, Şuan bjknin başarısı mesela Fenerden, Gsden, Başaktan, Tsden, Antalyadan çok üstün olması mı? Hayır, Fener mesela bütün derbileri kazandı biri hariç, ama bakıyorsun ufak maçlara puan bıraktığı için 10 puan fark yedi.

Şundan dolayı söylüyorum; İlk 6 takım hepsi zaten eşit gibi, Bjknin Q7si varsa, Fenerin Lensi, Gsnin Muslerası, Antalyanın Etosu, Ts belki bunlara göreli olarak daha dengeli bir takım, ama özetle; Aradaki fark mücadeleden dolayı oluyor, çok mücadele eden kazanıyor çünkü lig bir maraton, ve benim kanatim bu 5-6 takımda bu maratonda bir zaman sonra düşecek takımlar değil, haliyle tek bir değişken kalıyor puan farkı yaratan; LOBİ.

Feneri ve GS'yi zamanında çok kurtarmış, Tsnin geçen sene katledilmesi olsun, Bjknin ilk devre maçları olsun, bütün farkı lobi yapıyor, buraya hollandadan gelen hoca bile "XX takımının çok arkadaşı var." diyebiliyor, olay burda. TS takımı bu güçte değil, bu yüzden her sene sonu iyi oynamanıza bakıp "Seneye şampiyonluğa oynarız." diyebilirsiniz, ancak olay o bahsettiğim ilk 5-6 takım arasında olmak değil, olay daha fazlası, o da sizde yok, FB ve GS'de kaybetti gibi, Başağın başkanı malum, kendileri ligde güzel yerini aldılar.

• Takımda Türkiye'nin en iyi hocalarından biri ve Türkiye'nin en iyi takım oyuncularından biri var. Olcay ve Ersun Yanal şuan ki konumda büyük pay sahibiler. Ben defans şu bu olayına çok takılmıyorum. Durica'nın yanına Rhodolfo gelse mesela nerede duracağını bilen her maç ortalama 7 ile oynayan adam gelse böyle bile şampiyonluğa oynarsınız. En önemli eksikler tabii ki çok iyi bir forvet ve ileri 4'lüde maç kazandırabilecek bireysel yetenekte bir oyuncu. Ben olsam Yusuf'u yurtdışına satar(eğer yerini doldurabileceksem) maç kazandıran bi 10 numara alırdım. Okay ve Onazi iyi, Castillo biraz beyinsiz ama umarım büyüyerek oynar, Olcay'ı zaten anlatmaya gerek yok. Ileri 4'lüde tek başına derbi aldırabilecek 2 adam olsun yeterli.

• Trabzonda önce şehirdeki mantığın değişmesi lazım. Her iyi oynadığı dönem aynı muhabbet dönüyor, sonra en ufak şeyde kaosa dönüyor takım yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Trabzonda önce şehirdeki mantığın değişmesi lazım. Her iyi oynadığı dönem aynı muhabbet dönüyor, sonra en ufak şeyde kaosa dönüyor takım yine.

hocam ben oynanyan oyunu tamamen kenara bırakarak bu fikri ortaya attım Muharrem Usta vizyonu çok iyi ciddi anlamda Ersun Yanal ligin ilk yarısında çok kötü bir performans gösterdiğini başka başkan görseydi apar topar gönderip hemen başka td getirirdi ama Muharrem Usta her seferinde sabredin dedi sabredin taraftar küfür etti onu söyledi bune dedi artık Trabzonspor'da oynanyan oyun hariç çok iyi bir ortam var her oyuncu mutlu parasını alıyor seviliyor sayılır Ersun Yanal'ıda çok seviyorlar Yusuf Yazıcı gibi bir genç çocuk çok iyi oynuyor bir yıldız çıktı belkide Mehmet'in kadro dışı kalması buna vesile oldu tüm futbolcular karakterli aile ortamı var buda olunca güzel bir oyun ortaya koyuluyor bildiğiniz gibi Trabzon'da büyük bir futbol mabeti

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.