Şimdi Ara

Trabzonspor seneye şampiyonluğa oynar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle çok iyi bir yönetime sahibiz Ersun Yanal ile devam edersek sezon sonu takıma 4-5 tane kalite takviye ile Trabzonspor şampiyonluğa oynar QNB yıldız sözü var unutmamak gerek bu sene avrupa gitmek yeterli olacaktır ayrıca 2010-2011 kadrosunu kuran Şenol hoca değil Ersun Yanal'dır aynı olayı tekrarlıyoruz gibi ama bu sefer tüm yetki Ersun hocada bu benim görüşüm

• Olcayin gelisi takimi epey canlandirdi. Ligi 3. veya 4. bitirecekler bence. Fener 5. veya 6. bitirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyp

Olcayin gelisi takimi epey canlandirdi. Ligi 3. veya 4. bitirecekler bence. Fener 5. veya 6. bitirir.

Trabzonspor'un son yıllarda en önemli eksikliği olan ruhtu bundan 1-2 sene önce en iyi kadroya sahipken mbia cardoza vs yinede başarı gelmedi çünkü ruh yoktu Olcay takımın abisi olarak ruhu getirdi bu sene avrupaya gidelim sene şampiyonluğu görüyorum ben
  • katiliyorum umarim bu senede ilk 4 te bitirir.
  • Trabzonspor'a ruh geri geldi fakat üst düzey stoper,oyun kurucu ve santrafor olmadan şampiyon olması mümkün değil. Trabzonspor'un önümüzdeki sene en az 5 oyuncu transfer yapması gerekli. Bunların 3'ü direkt 11'e 2 side hamle oyuncusu olmalı. Bu halde bile 60 puan toplayabilir. Şampiyonluk için unutmayın sadece iyi oynamak yetmiyor lobi de gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

Trabzonspor'a ruh geri geldi fakat üst düzey stoper,oyun kurucu ve santrafor olmadan şampiyon olması mümkün değil. Trabzonspor'un önümüzdeki sene en az 5 oyuncu transfer yapması gerekli. Bunların 3'ü direkt 11'e 2 side hamle oyuncusu olmalı. Bu halde bile 60 puan toplayabilir. Şampiyonluk için unutmayın sadece iyi oynamak yetmiyor lobi de gerekli.

sezon sonu dediğim gibi tüm yetki Ersun Yanal'da Ersun hoca transferleri bilir devre arası yaptığı tavsiyelerle çok iyi ritim yakaladık inşallah bu başarının devamı gelicektir
  • Defansın komple değişmesi lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmeteren07 A kullanıcısına yanıt
    Neden hocam uğurun yerine bir adam aldık mı tamamdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eğer fener kupayı alırsa ve ilk 4te bitirirse, Trabzon 5. olsa daha avrupaya gidiyor değil mi?

• Tribunlerini dolduramayan gs ve fb ile rekabet sarmiyor ts bir an once toparlanmali. Deplasman olarak da bir agirligi var iki senedir gol yemeden kazandigimiz 'bazı' deplasmanlarin aksine.

• quote:

Orijinalden alıntı: boun1631

Eğer fener kupayı alırsa ve ilk 4te bitirirse, Trabzon 5. olsa daha avrupaya gidiyor değil mi?

evet hocam
  • çok eksiğiniz var.

4-2-3-1 oynadığınızı düşünürsek.

Stopere ayağı iyi stoper.
    Ön liberodan 1 tanesi oyun kurucu olmalı aynı Atiba gibi yada Emre Belez gibi.
    10 numara şart
    Forvet şart Rodallega ile olmaz.

4 önemli eksik var ve bide beklerinizin ofansif yönü zayıf.
  • Wjéasz kullanıcısına yanıt
    O zaman bu dedigim senaryo olur inşallah. Belki Aziz Yıldırım bırakmaz

• Trabzon şehir olarak Anadolu'da ki en büyük futbol potansiyeli olan bir yer , giden bilir her yerde TS konuşulur bordo mavi renk eksik olmaz.

Seneye bir stoper, onazinin yanına bir orta saha , bir forvet arkası bir kanat , bir forvet ile gayet alternatifi olan bir takım olur Trabzonspor.

Muharrem usta iyi ki Ersun yanali ilk yarı kötü giden serilerde yollamadi yoksa dagilirdi MAS ve pereira gayet toparladı defans hattını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eğer fener kupayı alırsa ve ilk 4te bitirirse, Trabzon 5. olsa daha avrupaya gidiyor değil mi?

başakşehir alsa da olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Tribunlerini dolduramayan gs ve fb ile rekabet sarmiyor ts bir an once toparlanmali. Deplasman olarak da bir agirligi var iki senedir gol yemeden kazandigimiz 'bazı' deplasmanlarin aksine.

DeplasmanlLAR derken?

• Her sene böyle diyorlar bir oynamadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han

Her sene böyle diyorlar bir oynamadı.

Trabzonsporun başarılar herzaman engellemiştir tarih bunları yazdı en yakında isehttp://www.mackolik.com/Takim/4/Trabzonspor/2015%2F2016 baksanıza ilk 4 hafta böyle giden takım ondan sonra her maç nerdeyse hakem hatalarında takım bildiğin katledildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

quote:

başakşehir alsa da olur

Haklısın bu ihtimal daha cazip geldi
  • eskiden her yıl ben de seneye şampiyonluğa oynarız diyodum, artık bi sigara yakıyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.