Şimdi Ara

🔴🔵 Trabzonspor 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
1
Favori
18.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [Trabzonspor 2020/2021 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Kulübün 2020 / 2021 sezonu tüm maç takibi ve yorumları, genel sohbetler ve transfer tartışmaları bu konu altından yapılacaktır.

Güncel mesajlar için son sayfaya gidiniz:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/144799198/sonsayfa

< Bu konunun sahibi Admin iken Admin tarafına aktarılmıştır -- Tem 31 2020 10:35PM >

• Kadıköy'de başakşehir çok rahat hiç oynamadan tur atladı Kadıköy'de kazanmak artık sıradanlaştı başak o kadar kotu oynadı ki sanki kazanmak istemiyor gibiydi bu Başağa on gün sonra 3 tane atmazsak bize yazıklar olsun düşünün ki günahların takımı o kadar rezil top oynuyor o kadar adam al limit dinleme federasyon sana çalışsın sırtını devlete yasla mesutu getir ama paranla rezil ol
    Çok eğlenceli ya

Maçın son dakikalarında Valencia rakibin ayagina basıyor penaltı bekliyorlar karakter işte bu
    Sosa rakibin atağında kramp girdi diye yere yatıyor rakibe kızıyorlar topu taca at diye
    Mesut mesut dediler adam akşam sporu yaptı sıfır katkı iyi oluyor ye paranı bunu hak ediyorlar...

Adettendir: mesut kaç Doblo ediyor ?

Burda ben ve arkadaşa ceza veren yönetici arkadaşa lafım. Bu konu Trabzonspor konusu biliyorsun değil mi. Buraya bir fenerli gelecek her türlü tahriki yapacak. Cevabını verince şikayet edecek sonra da kendi konusuna gidip ceza verdirdim ehü ühü yapacak. Yazdığımız şeylerden hangisi gerçek dışı bir açıklarmısın. Malum örgütle halı disaha maçı yapan ben miyim. Bekir irtrgün gibi onlarca feto mensubu çıkan kulüp benim kulüp mü. Bu kadar kişiyi kendi yönetimlerine alan ben kulüp mü. Bizi toplantılara emre getiriyordu diyen benim takım oyuncum mu. Bunlardan hangisi yalan da ceza veriyorsunuz. Bir daha yazıyorum burası trabzonspor sayfası gidip kendi sayfalarında yazarsak zaten cezamı zı çekiyoruz. Haddinizi bilin.

Bende buradan yazıyorum bu sayfada görevli admin koyu fanatik fblidir ve her seferinde buraya gelen bizi tahrik eden kaşınan fblilere gereken cevabı en alt dozdan verdiğimiz halde kaçtır ceza yiyoruz
    Nasilki üç büyütülmüş takım sahada hakemler tarafından kollaniyorsa nasilki medyada bunlar hep sisiriliyirsa bu forumda da böyle bir haksızlık var!
    Futbola gelirsek 8 günde 3 deplasman bir kupa maçı kazanma ardından kolllana kollana zirveye yerleşmiş takımı evinde güzel yendik maçta Uğurcan iyiydi ekubanin penaltı pozisyonu vara gitmeliydi var cagirmaliydi cagirmadi şaşırdık mi hayır
    Takımda beratı çok beğeniyorum bakesatasin baker kazmasindan formayi almasını bekliyorum djanini biraz toparladı kondisyonu iyi olunca teknik bir forvet inşallah bugünde golünü atar
    Denizli'ye dikkkat etmeliyiz 2. Golü bulup fişi cekmeliyiz
    Son olarak kapanışı yapıyorum :
    Mesut kaç Doblo ediyor ?
  • Abdullah Avcı gelecek sanırım ne yapacak merak ediyorum.
    Sosa ayrılacak deniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk mesaj benden olsun konumuz hayırlı olsun . Kupayıda kaldırdık sırada süper kupa var hadi hayırlısı
  • Eddie Newton ile devam edilsin Avcı ya o kadar para bayılmaya gerek yok kadro zaten iyi bu adam da altyapısı olan bir adam...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Abdullah Avcı gelecek sanırım ne yapacak merak ediyorum.
    Sosa ayrılacak deniyor.
    Abdullah avcı konusunda taraftar 2 ye ayrılmış durumda ama takıma level attıracak daha kaliteli bi hoca olmadığını biliyoruz ŞG hariç onu da ikna edemedik sanırım.Ama takımın savunma yönünü düzeltirse Avcı başarılı olur diye düşünüyorum takım zaten sistemsiz kendi kendine gol atıyor.
  • 2019-2020 sezonu sadece bir fragmandı, sahadakazanamayansporlular algı yapa yapa takımımızın üstünde büyük baskı yarattı;

2020-2021 sezonu 1080p full HD geliyoruz, fitil ateşlendi bir kere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr. solucan -- 30 Temmuz 2020; 0:26:26 >

• Shorlot kalırsa şampiyonuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu sezonki ZTK fotoğrafı şimdilik burada dursun, 2020-2021 sezonu sonu lig kupasıyla olanı çekilince beni çağırırsınız, yerine onu koyarım

• Bu sene küme düşme olmayacak, Süper Lig 21 takımlı olacak ve yabancı kuralı 1 yıl ertelendi:
    https://tr.sputniknews.com/spor/202007291042554404-tum-liglerde-bu-sene-kume-dusme-olmayacak/
  • Bu takımı bozmadan üstüne iki üç nokta transfer yaparsak seneye hem avrupa da hem lig de daha başarılı oluruz diye düşünüyorum.
  • Bu resimler burda dursun bu sezon bence cok basarili gecti o kadar ekonomik sorunun icinde turkiye kupasini aldik ligi 2. Bitirdik buna da sukur simdi onemli olan eksik bolgeyi tamamlayip uzerine koyarak devam etmektir. Defansin gobegi sorunlu nerdeyse her maç gol yedik orayi kesinlikle cozersek bu ligi yillarca domine edecek yapidayiz cunku istanbul takimlarinin parasi bitti battilar artik şartlar eşit yuruyedur Trabzonsporum.
    Kupayi kaybetseydik buralar coluk cocukla dolacak senlenecekti simdi kimsecikler yok :)
    Baskanin hareketinden de isteyen istedigi anlami cikarmakta özgürdür

• Sosa ve novak ile görüşmeler devam ediyor

Sosada pek bi sıkıntı yok

Novaktaki problem 3 tane menejer olup hepsiyle anlaşmasının uzun sürmesi

CAS kararı kalkarsa ikiside %100 takımda kalıcak

• sosa ayrılsın. sosa maaşıyla 3 tane bonservissiz futbolcu alınır.

Novak gitse de olur kalsa da olur. ama sırf menajerine fazla para vermemek için yollanıp bu sefer bonservisi sol bek alınırsa bu büyük saçmalık olur. zaten yönetim de bunları hesap ediyordur akıllı adamlar baya.

tahminim sosa ve novak ayrılır, uğurcan satılır. ndiaye bonservisi alınmaz veya tekrar kiralanmaz.

1.kaleci erce olur. sosanın yerine polonyalı adrian gibi birisi, ndiayenin yerine kanga alınır.

stoperlerde sıkıntı yok, problem takım savunması yapamamaktı. ama kupa finalinde fena değildi takım savunması.

geleceğe yönelik alınacaklar haricinde 3 transferle seneye yine şampiyonluk yarışında oluruz.

Abdullah Avcı gelse de olur gelmese de olur. ünal ve Hüseyin ile lig 2.si oldu takım. abdullah avcı ile neden daha kötüsü olsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 30 Temmuz 2020; 15:2:28 >
  • Hüseyin denen adam asgari ücretle bile teknik direktör olamaz bundan sonra. Takımın başına tecrübeli bir FM oyuncusu koy yemin ediyorum şampiyonluk için o bile yeterliydi.

• 🔴🔵 Trabzonspor 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

Bu resimler burda dursun bu sezon bence cok basarili gecti o kadar ekonomik sorunun icinde turkiye kupasini aldik ligi 2. Bitirdik buna da sukur simdi onemli olan eksik bolgeyi tamamlayip uzerine koyarak devam etmektir. Defansin gobegi sorunlu nerdeyse her maç gol yedik orayi kesinlikle cozersek bu ligi yillarca domine edecek yapidayiz cunku istanbul takimlarinin parasi bitti battilar artik şartlar eşit yuruyedur Trabzonsporum.
    Kupayi kaybetseydik buralar coluk cocukla dolacak senlenecekti simdi kimsecikler yok :)
    Baskanin hareketinden de isteyen istedigi anlami cikarmakta özgürdür

Bence sadece stoper değil sorun yumuşak orta saha fazla defans bilgisi olmayan novak. Stopere kadar çok farklı şeyler var. Sen sol sağ defans olarak 20 orta ysptırırsan 1.2 si gol olur. Ortadan topla gelen adama baskı yapmazsan öyle böyle pozisyon verirsin. Alanya maçında gördük az canlı orta saha ve sol sağ defans yardımlarıyla nerdeyse pozisyon vermedik. Novak gidiyor bir bakıma iyi oldu daha iyi defansı olan bir sol bek alalım. Emwakame geriye yardımda canı çıkıyor. Alanya maçında Bilal bile novak tan iyi defans yaptı. Pek beğenmesek te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidarxx -- 1 Ağustos 2020; 1:2:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

Sosa ve novak ile görüşmeler devam ediyor

Sosada pek bi sıkıntı yok

Novaktaki problem 3 tane menejer olup hepsiyle anlaşmasının uzun sürmesi

CAS kararı kalkarsa ikiside %100 takımda kalıcak
    Novak garanti gitti hocam. Katolog çekimlerine bile katılmamış çok sorun yok kamil Ahmet bile defans yönünde iyidir. Sosa da gidiyor sanırım eşyalarını topladı diye duydum. Arjantin'e dönecekmiş diye duydum. Sorloth ve diğerleri elde tutulsa yeter özellikle sorloth. Geriye kalanlardan para gelsin diye sadece Uğurcan satılabilir. Ondan gelecek parayla 1 veya 2 çok iyi stoper 1 sağ bek 1veya 2 çok iyi kesici orta saha alsak kalede kova olsa bile bu sene yediğimizden daha az gol yeriz. Şampiyonluğa oynayan takım 43 gol yemez. Önde olduğu 20 küsür maçta puan kaybetmez. Önde olduğun 10.12 maçta puan kaybını anlarım 30.35 gol yemesini de anlarım gerisi gerçekten çok fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidarxx -- 1 Ağustos 2020; 1:3:33 >

• eddie Newton yeni teknik direktörümüz.

kendisine yardımcılık yapacak antrenöre şimdiden hayırlı olsun.

• Tff harcama limitleri aciklandi
    Trabzonspor 132 milyon
    Gaziantep 136 milyon
    Fenerbahçe 154 milyon
    Basaksehir 148 milyon
    Besiktas 259 milyon
    Galatasaray 429 milyon

Evet Trabzonspor harcama limiti Gaziantep klubunden bile daha dusuk merak ediyorum gecen sezon devlet destegi bakan belediye diye diye sezon boyunca agzi durmayan arkadaslar ne dusunuyorlar ligi 2. Bitirdik simdi de cok dusuk limit belirlenmis konusun dinliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 4 Ağustos 2020; 13:1:19 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.