Şimdi Ara

TR PSN'deki kaziklama ne kadar devam edecek? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
4.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende konu açtım tartışmalar oldu konu kapandı ıvır zıvır .Sonuç olarak vergi dahi alınmayan dijital içeriğin fiyatının aralın fahiş kar oranlı vergili kutulu fiyatıyla nerdeyse aynı olmasi tamamen saçmalık ve harika bir fantazi ürünü. Yapılcak şey belli almayın spota yönelin us psn e yönelin şu adamlara para kazandırmayın. Yeri gelmişken en uygun us psn card alabiliceğimiz yer neresi amazon vs ... ?
  • Boykot yapalım diyecem de kim dinler ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drago kullanıcısına yanıt
    Zaten almaz dostum o fiyata kimse, spota yönelirler eskisi gibi 20 tl verip değiştiriler oyunları, bu saçmalıklar düzelmezse ve fiyatlar artarsa bende destek felam olmam oyunlara dünya para veriyorum zaten bide distribütörleri zengin edecek değilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim spotcularimiz varken kim takar psn yi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazığa aynen devam.

Resident Evil'ın tüm oyunlarını içeren paket 150 tl idi. Bugün indirim gelmesi lazımdı. Az evvel baktım fiyatı yükseltip indirime gitmişler ve indirimli fiyatı ne sizce? 160 TL!!

Oğlum hasta mısınız lan? Bari 140 yapın bu kadar da enayi yerine konmaz insan. Indirim diye zam yapmışlar.

• oyunlar olmuş 40-50gb niye fanteziye kaçıyorsunuz, alın spottan bakın keyfinize.
  • Sisyphus kullanıcısına yanıt
    FFX'un PS3 versiyonu için açıklanan indirim gelmedi bile henüz. Reziller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvo

FFX'un PS3 versiyonu için açıklanan indirim gelmedi bile henüz. Reziller.

Re paketini bekliyordum. Eski fiyata göre indirimle 100 tl, plus ek indirimiyle 85 90 tl arası olacaktı.

Şimdi de revelations'ı takip ediyorum. Fiyatı 59 tl. Bakalım onda fiyat ne olacak?

Hayır yani zaten yeni oyunları genelde kutulu ve taksitle alıyorum. Biraz daha eski oyunlar için psn indirimlerini bekliyordum. O da yalan oldu anlaşılan.

• Türkiyedeki Kardeşlik olayı devam ettikçe sürebilir. Sony uyandı artık bu işi türkiyede oyun 50 lira olsa kardeşlik ile 25 liraya getirip ucuza getiriyorlar . adamlar haklı arkadaş ''yuh artık'' diyecek duruma geldi sony fiyatları yukarı çekti ve dediki hadi bakalım istersen bu fiyata 10 sisteme yükle
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastLowe

Türkiyedeki Kardeşlik olayı devam ettikçe sürebilir. Sony uyandı artık bu işi türkiyede oyun 50 lira olsa kardeşlik ile 25 liraya getirip ucuza getiriyorlar . adamlar haklı arkadaş ''yuh artık'' diyecek duruma geldi sony fiyatları yukarı çekti ve dediki hadi bakalım istersen bu fiyata 10 sisteme yükle

Kardeşlik denen olayı bizden çok yabancılar yapıyor. Kaldı ki şu anda bile bizden isteyen kişi us hesap açıp yine uygun fiyatla kardeşlik yapar.

Onun dışında vitada kardeşlik yok ama onda da oyunlar zam yedi

Olay tamamen Sony Türkiye kaynaklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

quote:

Orijinalden alıntı: CastLowe

Türkiyedeki Kardeşlik olayı devam ettikçe sürebilir. Sony uyandı artık bu işi türkiyede oyun 50 lira olsa kardeşlik ile 25 liraya getirip ucuza getiriyorlar . adamlar haklı arkadaş ''yuh artık'' diyecek duruma geldi sony fiyatları yukarı çekti ve dediki hadi bakalım istersen bu fiyata 10 sisteme yükle

Kardeşlik denen olayı bizden çok yabancılar yapıyor. Kaldı ki şu anda bile bizden isteyen kişi us hesap açıp yine uygun fiyatla kardeşlik yapar.

Onun dışında vitada kardeşlik yok ama onda da oyunlar zam yedi

Olay tamamen Sony Türkiye kaynaklı.

Pekala hocam , dediğin üzere kardeşlik olayı var. yalnız şu kelimelerin gözüme çarpıyor isteyen kişi US psn acıyor ve oyun alıyor. zaten sıkıntı burda başlıyor türkiyede oyunlar ucuz bile olsa normal bir satış görmuyor. sony napsın yani ( pahalı satıyor dogru vergiler de kaynaklı ) ama adamlar zaten yeni çıkan oyunu 20 tane satıyor diyelim niye fiyatını düşürsün ki az satarım öz satarım misali politikaya girmiş bulunmaktalar bence. PS4 olayını anlayışla karşılıyorum yeni bir sistem pahalı olabilir düzelir.

Ama şu konuya karşıyım ps3 oyunlarına zam yapmaları çok sacma geldi muhtemelen bir iş söz konusu ileride düzelir.

• Kullanmayın Tr psn, böyle keriz yerine konulan bi ülke daha yoktur dünyada. Kullanmayın almayın ingilizce oynayın oyunları nekadar tanıdığınız varsa spota veya us psne yönlendirin bilmeyeni bilinçlendirin. Onlar satıcı ben müşteriyim o beni cezbedecekki alayım yoksa yüzüne bakmam.

Kaç aydır 2 kez şahit oldum tekno marketlerden oyun alana kimse almasa o fiyatlar paşa paşa düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fox90 -- 4 Temmuz 2014; 0:54:45 >
  • Arkadaşlar ben 7 aydır ps3 sahibiyim. Geçen aya kadar her ay gelen indirimlerden bir sürü oyun aldım. Her ay hangi oyunu alsam hangisini almasam diye düşündüm çokça. Fakat geçen ay yapılan bu keyfi zamlar keyfimi kaçırdı iyice. Hiç 444 gibi saçmalıkları aramak da istemiyorum çünkü bana robot gibi konuşup saçmalayacaklardır yüzde yüz. Yahu hadi kur üzerinden zam gelmesini anlarım, plus üyeliği dahil tüm ürünlere 3 5 lira zam yaparsın geçersin. Bazı oyunlara özellikle "bazı" oyunlara düz 20 tl zam yapıp geçmişler. Genel olarak da yeni güncel oyunlara. FF X/X2 HD 99 tl, şimdi bakıyorum 119. Gow collection vol1 sözde vita/ps3 cross fakat vitada 20 lira daha pahalı :) Kz shadowfall ve knack için kalıcı indirim geliyor. İkisi de 99 tl oluyor. Fakat şimdi knack hala 99, kz 119 olmuş. Hem burada hem de resmi ps forumunda bir isyan oldu. Gerekli yerlere mail yolladı bir sürü kişi fakat bir sonuç alamadık. Bundan sonra böyle giderse cidden türkiyede çok oyuncu kaybı olacak

• Amerikaya 60 dolar olan oyun avrupaya 60 euro geliyo ama türkiyeye ebesinin nikahı geliyo ben bişey anlamadim.

• Us psn de fiyatların ucuz olması ya da tr de pahalı olması belkide sony kaynaklı olmayabilir.Aynı şekilde geçen hafta spotify üyeliği alırken ülke seçiminde tr 9.99 tl , us 9.99 usd ve bi kaç ülkede daha böyleydi.Yani rakamlar aynı birimler farklıydı burdada tr kullanıcıları için karlı bi durum var.Marketlerdeki fiyatlandırma olayını hala çözemedim ama kısaca bence bu genel olarak çoğu firmada var sony e has bisey değil.

• eski ama altın konulardan biri.

• Dolar arttigi surece devam edecek

• Yıllardır yazdım hakkınızı arayın,benim param var ben alırım demeyin mustafa yiğit oldukça düşük fiyattan oyun almayı unutun dedim ama hep karşı saldırı.

209 tl neymiş tr şartlarına göre uygunmuş
    Mustafa Yiğit yok şöyle iyiymiş
    Sesimizi kime duyuracağız diyerek karşı atakta bulunuldu

500 tl olsun biz kardeşlikle alıyoruz diyenler de oldukça 1000 tl de yapsalar olsun biz kardeşlikle alıyoruz diyecekler

Çünkü bu durumda biz duygusu yerine ben var oldukça bu böyle devam eder

Birde şu var Ac Odyssey'e biz dlc dedik bu fiyata aynı oyunu birkaç değişiklik ile 370'e iteleyecekler almayın dedik siz fiyatı düşünce alır oynarsınız zevk bizim değil mi diyenler de var oldukça zor

Ve bir de sığ düşünüp her şeyi dolara bağlayan bir kesim de var. Hatta psn'e eklenen digital oyunun maliyeti diyenlerde var

😀 😀 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 22 Eylül 2018; 4:45:4 >
  • Dolar euro düşmedigi sürece oyun fiyatları nasıl düşecek?

• bu beceriksiz hükümete siz oy verdikçe, süresiz kazıklanma her alanda devam edicek. hem oy verip hem de sonra ağlamayın!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.