Şimdi Ara

TR PSN'deki kaziklama ne kadar devam edecek? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
4.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya birde diger konularda ps karsinda xbox olmasin felan gibi kelimeler.batsin gibi cumleler vardi.yok ps turkiye dostu yok turkce oyun deyip sony yi goklere cikaranlar vardi..microsoft olmasa sony iyice tekellesir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony batana kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter M.

Şu Mustafa Yiğit gereksizinin yüzünden.Adama ne zaman bi şikayette bulunsalar yok fiyatları İngiltere belirliyor yok bilmem ne sen ne işe yararsın o zaman ?

+1
  • Toplu bir şekilde mesaj atalım @yosp 'a atabiliriz gerçekten ilgili birisi
  • Bu fiyatlar nedir ya Amerika'da 60$ olan oyun Tr psn'de 220 lira.Us psn den alsam Türkçe oynayamacam. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Sanırım en mantıklı kararı verdim ve Ps4 almaktan vazgeçtm
  • Yokmu şöyle bi ingilizme metin herkes aynı yere e mail atalim.

• Arkadaşlar susarsak bu tarz şeyler artarak gelecektir sony'nin türkiye tutumu gün geçtikçe kötüleşiyor başlarda beğendiğim müdürler bile şuan tökezlemeye başlıdalar... Psn fiyatları artması dışında sürekli dedikleri ama bir türlü getiremedikleri bir şey var oda psn card sesimi ancak toplu bir şekilde duyurabiliriz...
  • Bizim mesaj atmamıza gerek olmasıda ayrı bir saçma durum. Bütün bu olanlardan Sony'deki yetkili kademelerin tümünün haberinin olup ''ya sen ne yapıyorsun kardeş'' demesi gerekirdi şimdiye kadar. İyi o zaman biz mesaj atmıyalım 400 tl olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carcharies -- 26 Haziran 2014; 2:21:03 >
  • Arkadaşlar TR PSN diye birşey yok!!!!!!! UK PSN'i makyajlayıp bize TR PSN diye yutturdular
    İnanın Türkiyeden o sayfaya ulaşabilen bir yetkili dahi yoktur
    Gerek sayfa güncellemeleri gerekse fiyat belirleme işlemleri İngiltereden yapılıyor
    Onun için hiç kendimizi yormuyalım adamlar resmen dalga geçiyor bizimle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyler999 -- 26 Haziran 2014; 2:41:52 >
  • Abicim o zaman kapatsinlar tr psn yi dublajli oyunda istemiyoruz acsinlar amerika psnden tr kartlariyla dolar kurundan oyun almayi bizde rahatliyalim onlarda dalga geciyolar fifa 15 pre order 60$ Us psn de Fifa 14 209 lira tr psn de istemiyoruz boyle bi tr psn olmaz olsun Sony git gide isi paraya vuruyo eskiden online oynamak bedavay di simdi parali yaptilar plus almak mecburi olunca salak salak indie game ler vermeye basladilar su xone adam gibi giris yaparsa turk oyunculara ps yi unutturur gerci micrasoft tan hic umudum yok ama

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

Bizim mesaj atmamıza gerek olmasıda ayrı bir saçma durum. Bütün bu olanlardan Sony'deki yetkili kademelerin tümünün haberinin olup ''ya sen ne yapıyorsun kardeş'' demesi gerekirdi şimdiye kadar. İyi o zaman biz mesaj atmıyalım 400 tl olsun

Şimdi şöyle adamlara belli bir kota verilir onlar satarsa başarıdır büyük yerden durum nasıl der, bizimkilerde gördüğünüz gibi kotayı tamamladık başarılı. Sonuçta adamlar bakar ses şikayet eden yok hedefte tutmuş bizim uyanıklarda ceplerini doldurup işlerine devam eder. Koyun psikolojimizden kurtulup sistemli olarak yaşanan olumsuzlukları eleştirip iletmemiz gerekli yoksa kendi aramızda yazar çizer kazık yemeğe devam ederiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya uygun olarak

TR PSN'deki kaziklama ne kadar devam edecek?
  • Mantık olarak dijitalin daha uygun olması lazım. Sonuçta kargo yok, disk için malzeme yok, kutusuyudu b.ku püsürüydü masraf yok yani. Spot tercih etmememiz için bizi teşvik etmeleri gerekirken tam tersini yapmalarını bende anlamıyorum. Türkçe Dublaj dışında neden tercih edelim insan durup bir düşünür fiyatlandırmadan önce.
  • Arkadaşlar, konu ile pek alakam ve dahası bilgimde yok. Müsadenizle kafama takılan bir soruyu sormak istiyorum (umarım konuyu dağıtmış olmam)
    Ben en çok 10 gün kadar önce PS4 almış eski bir XBOX fanıyım. Yani bundan önceki tüm konsollarım XBOX idi. Haliyle bu PSN olayına çok yabancıyım. Konsolu kurmadan önce PSN Türkiyede plus a girmeme vs şeklinde sorunları gördükten ve çözümün US hesabı açılması olduğunu öğrendikten sonra hiç TR ye bulaşmadan direk US hesabı açarak konsol dilini de ingilizce yaparak sorunsuz PSN de takılıyorum.
    Bu konuyu ve emsallerini gördükten sonra düşündüm ki acaba PSN TR ye üye olmanın ülkemiz oyunculuk sektörü açısından bir önemi var mı? Demek istediğim PSN TR de ki aktif ps MÜŞTERİLERİNİN (adamların bize bakışı malesef bu) sayısının fazla olması oyunların TR ye geliş zamanı ve Türkçe olarak sunulmasında bir etken midir?
    Eğer böyle bir durum varsa yıllarca bu sektöre (kendimce) hizmet etmiş ve gönül vermiş birisi olarak çok üzülecek ve US hesabını TR ye geçirmenin yollarını arayacağım.

• http://forum.donanimhaber.com/m_93722905/f_//tm.htm#93728825

Metin İngilizceye çevrildikten sonra Sony ve oyun firmalarına göndermeye başlayacağız.
  • ınfamous cıkıtıgında 169 tlden almıstım sımdı 189 tl olmus artık exc oyunalda sabıt 189 tl den mı satılacak.

turkce murkce anlamam artık alırım ngılızce oyun aradakı oyun fıyat farklarıylada ıngılızce kursuna yazılırım:)kur dıyolar dovız 5-10 krş artıyo zam 30-40 tl.ulkeye gore fıyat polıtıkası lazım rusyada nasıl 40-50 tl orjınal oyun surumden kazan nolcak bırde dıgıtal alıyoruz.210 lıraya 10 oyun satcagına 120 tl ye 100 oyun sat toplamda cok daha fazla kardasın.

dıgıtal pahallı olursa kutulu spota yonelır herkes dogal olarak sonra oyun degısımı falan oyun satısların duser mıllet alcagına degısım yapar daha cok.dıgıtal oyunun kutuludan pahallı olmasının mantıgı yoktur.

bırde bu araldan falan oyun alan oluyormu adamalr fıyat dusurmuyo 250 sonra dıyo muthıs ındırım bır bakıyorum 225 e dusmus helal be.kımse tr psnden oyun almıcak belkı ozman fıyat dususu olur.moto gp 209 tl murdered soul suspect 209.hadı watch dogs falan cok satıcak dıye 209 yaptınız otekı oyunlar ne.wolfenstein nasılsa 179tl oda muthıs bı oyun tavsıye ederım kesın.destıny 179 tl garıp bır fıyatlandırma destıny ı nasıl 209 yapmamıslar anlamadım:)

2 hesap kullanıyorum turkce olcak oyunları trden alırım dedım ama bu fıyat devam ederse almam.otekı oyunları us ten alıyorum.trophyler arkadaslar olmasa tr hesabı kapatıcam zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 26 Haziran 2014; 9:22:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

http://forum.donanimhaber.com/m_93722905/f_//tm.htm#93728825

Metin İngilizceye çevrildikten sonra Sony ve oyun firmalarına göndermeye başlayacağız.

Ben kendi e postamı yolladım sabah baya bombaladım mutlaka help@uk.playstation.com a atın e postayı ve resimler ekleyerek olaya açıklık getirin ayrıca yönetici vasfıbtaşıyan insanlardan ayrıca bahsedin ki olay daha ciddiye alınır ben özellikle mustafa yiğit ve forum sorumlusu arkadaşın nickini verdim. Ayrıca br arkadaşım almanya bölümüne şikayet metni yolladı diğer 4kiş de uk ye yolladı japonya ya kdar yolu var kimse vazgeçmesin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Siyah

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

http://forum.donanimhaber.com/m_93722905/f_//tm.htm#93728825

Ben kendi e postamı yolladım sabah baya bombaladım mutlaka help@uk.playstation.com a atın e postayı ve resimler ekleyerek olaya açıklık getirin ayrıca yönetici vasfıbtaşıyan insanlardan ayrıca bahsedin ki olay daha ciddiye alınır ben özellikle mustafa yiğit ve forum sorumlusu arkadaşın nickini verdim. Ayrıca br arkadaşım almanya bölümüne şikayet metni yolladı diğer 4kiş de uk ye yolladı japonya ya kdar yolu var kimse vazgeçmesin lütfen.

Şu an dünyadaki bütün oyun firmalarının ve Sony iletişim maillerini araştırıyorum. Metin çevrildikten sonra tek tek o maillere göndereceğiz.
    Metine ekleme çıkarma yapalım diyorsanız fikirlere açığız:http://forum.donanimhaber.com/m_93722905/f_//tm.htm#93722905

• Gny* kullanıcısına yanıt
    Kişisel bazı olayları bilip deyindiğim için pm olatak atıyorum gönderdiğim e postayı sen yabancı değilsin nası olsa killzone da benim klandaydın

• Yıllardır anca foruma konu açıyorsunuz.Fiyatları düşürmek için çalışanı hiç görmedim.Anca burada konuşuyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.