Şimdi Ara

TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.873
Cevap
237
Favori
780.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: OnRe

Eğer sıkıntı yoksa kesinlikle yükleyecem hemen :)

xda da yorumları sürekli okuyorum ekran sorunu gitmiş gibi gözüküyor bataryaya hala laf edenler var

hocam iki gündür standar kernel ve mj9 romunu kullanıyorum ve canıma tak etti. kuracağım bu kerneli galiba da rom'un üstüne kuruluyor mu kernel? yoksa yedek alıp baştan mı kurmalıyım. yani önce kernel üstüne rom gibi. random samsung kerneli üzerine bunu kurabiliyor muyuz yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

quote:

quote:

xda da yorumları sürekli okuyorum ekran sorunu gitmiş gibi gözüküyor bataryaya hala laf edenler var

hocam iki gündür standar kernel ve mj9 romunu kullanıyorum ve canıma tak etti. kuracağım bu kerneli galiba da rom'un üstüne kuruluyor mu kernel? yoksa yedek alıp baştan mı kurmalıyım. yani önce kernel üstüne rom gibi. random samsung kerneli üzerine bunu kurabiliyor muyuz yani?

hocam 4.3 üzerine bu kerneli kuracaksınız işte o kadar.

• Kernel linkleri patlamış.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

quote:

quote:

hocam 4.3 üzerine bu kerneli kuracaksınız işte o kadar.

eyvallah hocam, akşama kurayım bari. teşekkürler.

• Arkadaşlar bu rumu hotfileden indiremeyen yada hızı düşük diyenler için yandex disc e attım link için pm den mesaj atmanız yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinos

Arkadaşlar bu rumu hotfileden indiremeyen yada hızı düşük diyenler için yandex disc e attım link için pm den mesaj atmanız yeterli.

hocam paylaşırsan konuya koyayım
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bu rumu hotfileden indiremeyen yada hızı düşük diyenler için yandex disc e attım link için pm den mesaj atmanız yeterli.

Hocam direk koymak istemedim yasal olup olmadığı konusunda emin değilim
  • quote:

quote:

quote:

Hocam direk koymak istemedim yasal olup olmadığı konusunda emin değilim

Battı Fishing yan goign buyrun linkhttp://yadi.sk/d/340V8UGtCmqPx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881sayılısefer -- 16 Kasım 2013; 15:18:35 >

• Hotfile harici baska bir siteye upload eden var mi? Pmden veya alintilayabilir misiniz beni? Tesekkurler .
    Edit: Simdi buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EniqmaticTr -- 16 Kasım 2013; 15:14:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atutu skoru tatmin edici.
    TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!]

• quote:

Atutu skoru tatmin edici.
    TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!]

ben böyle testlere çok bakmıyorum zaten rom çok akıcı ve güzel ama şu gene şarj uzun dolma problemi oldu ya daha 1 ay önce garantiden yeni şarj cihazı vermişlerdi.

• harika olmuş eline sağlık
  • Googymax2 kesinlikle uyanma konusunda sorunsuz teşekkürler. Biraz önce aramada telefon bi türlü uyanmadı bakamadım. 4.1.2'ye geri dönüyodum ama bu kernel uyanma sorununu kaldırmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beceriksiz1i

Googymax2 kesinlikle uyanma konusunda sorunsuz teşekkürler. Biraz önce aramada telefon bi türlü uyanmadı bakamadım. 4.1.2'ye geri dönüyodum ama bu kernel uyanma sorununu kaldırmış.

Ben teşekkür ederim gelişmeleri yansitacagim buraya ben actigim konulara sürekli destek veririm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 16 Kasım 2013; 19:43:04 >
  • Gazirom v5'ten stock'a birazdan geçiyorum. İnşallah sorun çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Gazirom v5'ten stock'a birazdan geçiyorum. İnşallah sorun çıkmaz.

Hocam beni yanlis anlama bende cok custom rom kullandim ama orjinal romun guzelligi asla olmuyor cok cakma gibi duruyor tel :)

• quote:

quote:

Gazirom v5'ten stock'a birazdan geçiyorum. İnşallah sorun çıkmaz.

Hocam beni yanlis anlama bende cok custom rom kullandim ama orjinal romun guzelligi asla olmuyor cok cakma gibi duruyor tel :)

Yok dostum yanlılş anlamıyorum. Ben custom romdan ziyade root'a ihtiyaç duyuyorum. Telefonu ilk aldığım zamanlarda hevesle bir sürü rom yükledim. Kaç aydır hiç ellemedim. Nasıl yüklenir, root edilir unutmuşum hep. Bu konu ilaç gibi geldi eline sağlık.
  • Şimdi kurdum orjinal romu. Ancak tekrar wipe yap demişsin. CWM siliniyor sanırım. Şimdi ses açmaya falan bastım android system recovery geldi? Cwm yi tekrar yüklemek mi gerekiyor?
  • quote:

Şimdi kurdum orjinal romu. Ancak tekrar wipe yap demişsin. CWM siliniyor sanırım. Şimdi ses açmaya falan bastım android system recovery geldi? Cwm yi tekrar yüklemek mi gerekiyor?

googymax2 yüklemek için evet
  • Peki cwm için root yapmak gerekmiyor mu? Bu arada 4.3 ilk etapta hoşuma gitti. Biraz s4'ü andırdı bana. Bir sorun çıkmazsa güzel güzel kullanılır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.