Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82038204820582068207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uciftci
    Mont ceketten ziyade bilmiyorum bu şekilde sıraladın mı ama o kadar ucuz olmasa da 55-60 euro bandında güzel ayakkabılar var trekking ayakkabılarından bahsediyorsan.
    https://www.amazon.de/s/ref=sr_nr_p_89_5?fst=as%3Aoff&rh=n%3A355006011%2Cn%3A%21361139011%2Cn%3A1760296031%2Cn%3A1760367031%2Cp_76%3A2414661031%2Cp_n_size_browse-vebin%3A1890908031%2Cp_89%3AColumbia%7CJack+Wolfskin&bbn=1760367031&sort=price-asc-rank&ie=UTF8&qid=1480094900

Güzel ayakkabılar var listede.

• ANKARA KISI ICIN BOT ARANIYOR
    70eur ustuyse sizin de kullanmis olmaniz baya etkili.. 70 eur dedigin 250 lira oluyor sonucta.. bf de gelse ogrenci ogrencidir..

ya da bol bol kesin alin diyen yorumlari falan olacak...

/bu yorum tum bot almayi dusunen arkadaslar icin ayni zamanda birbirimize haber vermemiz gerektiginin emaresi(ne oldugundan emin degilim ama cok oturdu) emaresi olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

Teşekkürler hocam mekanik olayını tekrar gündeme aldım

Rica ederim mekanik candır :)
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    ben sepete atıp ödemeye doğru gidince 59 euro görüyorum

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi green apple -- 25 Kasım 2016; 21:14:19 >
  • KFMSKYM K kullanıcısına yanıt
    strafe al,bu attıkların iyi değil
  • Konuya son 6 aydır yeni bakabildim bundan sonra amazon.de den mi
    Alisveris yapiyoruz arkadaslar? .com bitmismidir? Kargo .de de ucretsiz heralde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5$ referral kod amazon.de ' de gecerli mi?

• kesin09 kullanıcısına yanıt
    Hocam adam 7 dk bekletti sonra da zaten ilgisiz davrandı ben siparişi iptal etme dedim gitti etti be çok muhteşem indirimmiş birader amazon kalitesi harika.

• tayfur3294 kullanıcısına yanıt
    bugün amazon.de den ps4 sipariş verdim. kartta para yoktu yarın yükleyebilirim. ödeme değişikliği gereklidir yazıyor. bu 3 gün süre amazon.de için de geçerli mi?
  • ladex kullanıcısına yanıt
    Peki aldığınız ürünün linkini paylaşır mısınız. Nasıl güzeller mi. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulusavas

Kulaklik+ mouse kablolu+ kablolu klayve 75 dolar olucak sekilde bir kombine yazarmisiniz ben sadece kulakligi buldum hyperx cloud stinger

35'i kullanmışsın zaten 30 kalıyor ona da ben g303 derim ama claw ve fingertip tutuş şekillerine özel o mouse öyleyse al sensörü en iyi sensörlerden biridir. Klavyeyi de bence tr'den klasik microsoft klavyelerinden al 20-25 tlye yoksa 30 doları ikisine böldürürsen mouse'un düzgün olmayacak.
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    Hem 0 posta hem UPS cok iyi. Tek sorun iparcel nispeten yavas gelse de gumruklemede pts cok hizli. ups'e yetki belgesi yolla, 2-3 gun bekle dur. Ulkeye girisi 1-2 gun, gumrukten cikisi 3-5 gun. O fark da iparcelle durumlari esitliyor maalesef. Sabirsizlikla yola cikisini bekliyorum bakalim, belki yeniden genc hissettirir beni.

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Ayakkabıyı bugün teslim aldım. göründüğünden daha güzel bir ayakkabı. Normalde 44,5-45 giyiyorum. EU44,5 tam geldi.
  • 1civari ps4slim sipariş verip kartindan para cekilen varmi?

• Öğlen 13.30 gibi ps4 slim siparişi verdim cepteteb banka kartı ile para hala çekilmedi. eğer stok yok cart curt edip siparişimi iptal ederlerse bir daha amazon.de'ye hayatta girmem. jeff bezos'a bile şikayet maili yollarım.
  • PS4 yalan oldu yani

Zaten Sabahtan akşama kadar o fiyata kalmasına şaşırmıştım.

Malesef DE hayal kırıklığı olacak bizim için sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

.com daki new balance larda indirime girmiş https://www.amazon.com/b?node=16008598011&field-enc-merchantbin=ATVPDKIKX0DER&lo=none&pf_rd_r=5384RVF6SQ3DT52F54HX&pf_rd_p=89d6cedf-0f80-4d69-b207-8144ddf892d1

Çok güzel modeller var, ayrıca eşofman, şort, tişört ve taytlarda da indirim varmış, güzel fırsatlar.

• Meyal kullanıcısına yanıt
    Gelirim sizce tekrar indirim yoksa bugüne ozelmiydi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SiluetAntares

Öğlen 13.30 gibi ps4 slim siparişi verdim cepteteb banka kartı ile para hala çekilmedi. eğer stok yok cart curt edip siparişimi iptal ederlerse bir daha amazon.de'ye hayatta girmem. jeff bezos'a bile şikayet maili yollarım.

peki tahmini kargolanma süresi falan onu girmişlermi ?
  • 
Sayfa: önceki 82038204820582068207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.