Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.375
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82008201820282038204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enigma100

Teşekkürler. Emin olun pişman olmayacaksınız. 44 eur bu ayakkabı için çok iyi fiyat. Ben aldıktan sonra 44eur'a düştü daha pahalıya aldım maalesef yinede pişman değilim.

Normal ayakkabılarda 42,5 veya 9,5US giyiyorum, bunu 43 aldım umarım sıkıntısız olur. Yorumlarınızı kullandıkça eklerseniz sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: quasi522

Ps4 joyistik ve oyun indirimi için beklemedeyiz. Tavsiyesi olan?

aynen hocam ps4 aldık, oyun yok 2.kol yok napıcaz bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy287

arkadaşım kullanıyor normal numarasını aldı. tabanlığı değiştirmek zorunda kaldı. yarım numara büyük alın ve rahatlığını çok övüyor. :)

Benim için en önemli şey rahatlığı. Kaptım bir tane 56 eurodan. Satın alma ekranında 10 Euro daha düştü
  • columbia erkek ayakkabı %36 indirim.sepette 59 euroya geliyor. güzelmiş bence

https://www.amazon.de/Columbia-Peakfreak-Venture-Waterproof-Cordovan/dp/B00Q7ETIMY/ref=sr_1_30?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=shoes&ie=UTF8&qid=1480096662&sr=1-30&th=1&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi green apple -- 25 Kasım 2016; 21:0:55 >
  • 1 yıl garantili ve en yeni Spectrum modeli missss

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesin09

quote:

Orijinalden alıntı: fikriakin

sabah bende ps4 slim almıştım banka çekmemişti hala şimdi de sara denilen hanımefendi stokta yok.Zaten yollanmıcak iptal edicez dedi.:))) gerçekten ne yaptıkları belli değil bide bizlik bişi yok bankanız zamanında çekmemiş diyor utanmadan.

böle bişi olamaz ya nedemek yollamıyolarmış ?

hocam vallaha kadın öyle dedi.Amazonun suçu değil felan zırvaladı bankanızın suçu çekseydi gibisinden.Sizinkiler inşallah yollanır.Ben umudu kestim .
  • 28.5 cm imiş giydiğim ayakkabı içinde yazıyor. 44.5 alıyorum columbia bana daha uygun giysi altlarına :) İçimden bir ses onu al dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brskcr

Açıklamayı okursanız yazıyor 4'lü olduğu.

Fiyatı baya iyi geldi.Yeşili 8 euro ya geliyor.
  • Beyler ps4ler ne oldu kesin bilgi verecek yok mu ya parayı çekmediler hala

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu prime olayi sacmaliktan bir sey degil. 100 dolara g933 siparisi gecemiyorum saka gibi tr fiyati 908 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech g303 geçen senede olduğu gibi tekrardan 25 dolar 6.14 dolarda kargo 1 senedir kullanıyorum 1 kere problem çıkartmadı.
  • amazon de den vergi altı bir ürünü başka satıcıdan alırsak bir sorun olurmu yada alan varmı
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam .

Göbek yok
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    6 ay once mutfak bicak seti almistim gecmisti

• quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Mühendismurat, amazon.de de gift kart alınca hemen hesaba gifti yükleyebiliyor muyuz? Bir de prime olayı amazon.com ile aynı değil mi?

Hediye hemen gelmez aldığın gelir, evet aynı.
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Kredi kartında çekildi ama amazon da hala 0 € gösteriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kesin09

quote:

sabah bende ps4 slim almıştım banka çekmemişti hala şimdi de sara denilen hanımefendi stokta yok.Zaten yollanmıcak iptal edicez dedi.:))) gerçekten ne yaptıkları belli değil bide bizlik bişi yok bankanız zamanında çekmemiş diyor utanmadan.

böle bişi olamaz ya nedemek yollamıyolarmış ?

hocam vallaha kadın öyle dedi.Amazonun suçu değil felan zırvaladı bankanızın suçu çekseydi gibisinden.Sizinkiler inşallah yollanır.Ben umudu kestim .

yalana gel ya bankanın suçumuş hem iş bankası hem ziraat den alan arkadaşlarım var onlardada para hala çekilicek çekmiyolarki bilerek 1.06 usd çektiler başkada para çekmediler

• Yorumun için teşekkür ederim. Karar vermemde çok yardımcı oldu. İlk elden kullanan kişilerin yorumu çok değerli...
  • Arkadaşlar 5 dolar kod yollayabilecek var mı

• 6K MESAJ VAR. BURADA NELER OLUYOR ??? NE KAÇIRDIK YAHU.
  • 
Sayfa: önceki 82008201820282038204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.