Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8030. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80288029803080318032
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam balik fiyati borsadan beterdir geceden geceye degisir palamutu bol yedik cinekopu bol yedik hamsiyi bosver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • warehouse'dan alınan ürünler, vergi sınırı altında olsa dahi vergi ödeyecekmiyiz, yoksa benmi yanlış anladım.
  • dd4 ram ve h110 cpu cooler bekliyorum amazon.de den bakalım güzel birşeyler yapacaklar mı
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    helal kardeşim hamsi resimli mont olur mu ?
  • Nastyobi kullanıcısına yanıt
    Hocam beden mevzusu çok sıkıntı ama sıcak indirim denk gelirse :))
  • ekinoxhan E kullanıcısına yanıt
    Güzel kombo sen bana bakma missssssss.

Mad Catz F.R.E.Q. 5 - Headsets (iPhone HTC BlackBerry, verkabelt, 3.5 mm (1/8") + USB, PC/Spiele, ohrumschließend, 20 - 20000 Hz)
    65.76€https://www.amazon.de/Mad-Catz-F-R-E-Q-BlackBerry-ohrumschließend/dp/B00AR790E8

Mad Catz FREQ5 stereo headset with detachable microphone (3.5mm jack, sound mode 2.0, USB), matte black
    71.77€https://www.amazon.de/Mad-Catz-abnehmbaren-Klinkenstecker-Soundmodus/dp/B006XG26GQ

ve ben artık kaçar yarın kalkamayacağım yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Kasım 2016; 3:22:52 >

• Bu bir kullanıcı adı kullanıcısına yanıt
    Sinirin altinda odemez. Warehouse sanki ebaydan almissim gibi oluyor veya baska herhangi bir siteden.

• quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

https://www.amazon.de/gp/product/B01DUNLMUU/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

SSD bekleyen arkadaslar buyrun saldırın :)

Muhtemelen onlarca satılmıştır bile.

• arkadaslar hyperx stinger ve g303u almayi planliyorum sizce beklesem daha iyi firsat gelir mi yoksa bu iki firsati kacirma sansim var mi??

• quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: tysonpearl

Beyefendi sanki askerde de devrecilik yapıyor :D Söyleyecek çok şey var da pek muhattap olmaya niyetim yok. İyi alışverişler dilerim.

@Brskcr

Havlamayı kesin de indirimleri takip edelim. Gecenin 3 ünde ananısın, babasının eğitemediği insanları biz mi avutacağız.

Seni tanımam görmem , ama yazdıklarına bakılırsa antipatikliğin kitabını yazıyorsun. Şu vakitte burayı saçma sapan muhabbetinle meşgul etmezsen forumca seviniriz. Gerek yok , ne alıyorsan al yazmak zorunda değilsin. Birebir münakaşaya gerek yok.

şu elemanı konuşturmayın lütfen, tahamül edemiyorum, kendisi karrimorları aldığında forumu alt üst etti havasından geçilmedi 1 hafta botların muhhabetini yaptı şimdi gelmiş insanlara laf atıyor o kadar insan bına tepki gösterdi hala yüssüz yüssüz yazıyor, kendisi işin ticaretini yapıyor belli karışan eden yok bizi ilgilendirmez ama başkasını çekemiyor kimse bf'den yararlanmasın istiyor bf baslamadan once konu sahibine konuyu kapatalımda bf sonrası açalım diyordu gülsemmi ağlasammı :)

• bu amazon 4 gündür parayı çekmedi zarara giriyorum her saat söylesem direkt çekin diye uyarlar mı ki ?
  • Mont lütfen !

• Bu bir kullanıcı adı kullanıcısına yanıt
    Anlatılanlara göre öyle. Siz burada vergiyi veriyorsunuz uğraşıyorsunuz yani sonuç olarak.

Bir de arkadaşlar satıcı amazon olmasına rağmen bazı ürünlerde 75 euroyu geçse de vergi eklemediği oluyor. Heralde sistemsel mi bilmiyorum fakat başıma geldi 85 euroluk bir üründe :) Nadirde olsa böyle bir şey olabiliyor ve olursa da vergiyi amazon ödüyor. En azından ups bana öyle dedi :)
  • HATUKAY kullanıcısına yanıt
    Arkadaş kasa hayırlı olsun güle güle kullan. Yani 3 resimden sonra sonu gelmedi. Arkasından aile albümü gelecek diye tırsmadım değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anfield0

arkadaslar hyperx stinger ve g303u almayi planliyorum sizce beklesem daha iyi firsat gelir mi yoksa bu iki firsati kacirma sansim var mi??

Tabiki var yarın ne olacağını kimse bilemez, mütevazi ve çok güzel F/P sepet.
  • jetsons kullanıcısına yanıt
    Daha uyguna, daha iyi paketi yok sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueheron

Hocam beden mevzusu çok sıkıntı ama sıcak indirim denk gelirse :))

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00XPTJGHQ/ref=pd_gwm_simh_0?pf_rd_p=92d07879-d98a-437d-a5b5-aec401465b70&pf_rd_s=grid-2&pf_rd_t=Gateway&pf_rd_i=mobile&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=14A4VCMFWYBAWSW8P954&th=1&psc=1

Al geç hocam. Türkiye fiyatı 1099 lira. 20 winter kodu geçiyor

• the_raculaa kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redamazhri

bu amazon 4 gündür parayı çekmedi zarara giriyorum her saat söylesem direkt çekin diye uyarlar mı ki ?

Hayır, belli bir sisteme göre ilerliyor her şey bunları gerçekten insanların yönettiğini falan mı sanıyorsunuz ?

gittim kaçta uyanabilirsem artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Kasım 2016; 3:27:20 >
  • Gene kacirdik
    Güzel bisi yakalayan durtsun beni

Orta ust seviye laptop lazim

• 
Sayfa: önceki 80288029803080318032
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.