Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8029. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80278028802980308031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: tysonpearl

Beyefendi sanki askerde de devrecilik yapıyor :D Söyleyecek çok şey var da pek muhattap olmaya niyetim yok. İyi alışverişler dilerim.

@Brskcr

Havlamayı kesin de indirimleri takip edelim. Gecenin 3 ünde ananısın, babasının eğitemediği insanları biz mi avutacağız.

Seni tanımam görmem , ama yazdıklarına bakılırsa antipatikliğin kitabını yazıyorsun. Şu vakitte burayı saçma sapan muhabbetinle meşgul etmezsen forumca seviniriz. Gerek yok , ne alıyorsan al yazmak zorunda değilsin. Birebir münakaşaya gerek yok.
  • bu ne arakdas,

dolar : 3,475
    euro 3,665

saat basi 1 kurus artiyor.
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    işyerinde çok iyi olur valla.birde gs amblemli mont olur mu acaba fırsatlarda.olsada gümrükten geçermi?=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseymert -- 25 Kasım 2016; 3:15:42 >
  • Xbox One S 500GB Konsole (Grau) - FIFA 17 Bundle inkl. Controller + Forza Horizon 3

Items: EUR 242,86
    Postage & Packing: EUR 0,00
    Import Fees Deposit EUR 101,80
    Order Total: EUR 344,66

https://www.amazon.de/gp/product/B01MCUIATH/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • Almanya'dan 10 Euro'ya columbia mont bekliyoruz. Bir Fransa kadar olamadın Almanya! Kilodya yengeye şikayet edeceğim sizi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • en iyisi yatıp cumayı amerikada kılmak hepinize iyi geceler
  • Akşama doğru burada MX 2 konuşanlar vardı kaçırmazlar umarım birini hatırladım sadece.

Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse for Windows / Mac (Bluetooth, Unifying) black
    37€https://www.amazon.de/Logitech-Anywhere-Wireless-Bluetooth-Unifying/dp/B0107N87DQ

269 TLhttp://www.eksenbilgisayar.com/logitech-mx-anywhere-2-kablosuz-mobil-mouse-910-004374

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Kasım 2016; 3:17:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinankarax

quote:

Orijinalden alıntı: nargiletör

Arkadaşlar lütfen ihtiyacımız olmayan ürünleri yanıyor diye gereksiz yere almayalım. Sonradan bu kur durumlarından pişman olmayalım. Naçizane uyarımdır.

media marktan da gidip alınca yine abd kazanmıyormu burda hiç değilse ara birimler para kazanmıyor ihtiyacım olan kulaklığı almamın ne gibi zararı var kura ben anlamadım hocam

Usta saat geç oldu ya sanırım senin de devreler yandı. Yazdığım cümlede "ihtiyacımız olmayan" ibaresi var sen bana "ihtiyacım olan kulaklık...." diyorsun. Happy Fridayzzzz

• Mont indirimi bekliyoruz galiba cümleten :D
  • ARKDAŞLAR KAVGA ETMEYELİM NE DEMİŞLER!
    kurtların olmadığı yerde çakallar c!r!t atarlar bilmezlerki kurtlar o suskunluğu bozarlarsa kıyamet kopaR
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Hamsi niye bu kadar pahalı hocam ya.
  • Şu dolar kuru 3.6 olmadan biz de dişe dokunur bir şeyler almayı başarsak artık çok güzel olur. Dün 3.35 lerden bugün geldiği noktaya bak, olacak iş değil. Tam da bu zamana gelmesi çok manidar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mersinankarax

quote:

Arkadaşlar lütfen ihtiyacımız olmayan ürünleri yanıyor diye gereksiz yere almayalım. Sonradan bu kur durumlarından pişman olmayalım. Naçizane uyarımdır.

media marktan da gidip alınca yine abd kazanmıyormu burda hiç değilse ara birimler para kazanmıyor ihtiyacım olan kulaklığı almamın ne gibi zararı var kura ben anlamadım hocam

Usta saat geç oldu ya sanırım senin de devreler yandı. Yazdığım cümlede "ihtiyacımız olmayan" ibaresi var sen bana "ihtiyacım olan kulaklık...." diyorsun. Happy Fridayzzzz

Doğru diyosun yav yatsammı ne yapsam görmedim hocam hiç kusura bakma

• Ps4 pro +bf1 bundle olarak aldim. Fiyat fena degil ama tr ile ucurum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cratos4203 -- 25 Kasım 2016; 3:19:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahtan dün ekran kartını aldık 299 dolardan ama hala karttan çekilmedi ne zaman çekerler acaba.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Yanına da senin wd olsa alırım dediğin 1 tb seagate'i yapıştırdım 73€ vergi altı mis gibi oldu sağol ;)
  • Nastyobi kullanıcısına yanıt
    HADİ Kardeşim voltran oluşturmalıyız mont için
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: tysonpearl

Beyefendi sanki askerde de devrecilik yapıyor :D Söyleyecek çok şey var da pek muhattap olmaya niyetim yok. İyi alışverişler dilerim.

@Brskcr

Havlamayı kesin de indirimleri takip edelim. Gecenin 3 ünde ananısın, babasının eğitemediği insanları biz mi avutacağız.

Seni tanımam görmem , ama yazdıklarına bakılırsa antipatikliğin kitabını yazıyorsun. Şu vakitte burayı saçma sapan muhabbetinle meşgul etmezsen forumca seviniriz. Gerek yok , ne alıyorsan al yazmak zorunda değilsin. Birebir münakaşaya gerek yok.

O zaman 1-2 sayfa geriye gidip tartışmanın nasıl, ne şekilde çıktığını okuma zahmetinde bulunacaksın sonra gelip tanımadığın insanlar hakkında konuşacaksın. Gecenin 3 ünde anlayamıyorum cidden insanlar da bir kuyruk acısıdır gidiyor yok sen şunu yaptın yok şöyle yapmıştın. La blokla geç o zaman yazdığımı görme, okuma sende rahatla bende. Nerede psikolojik rahatsız var BF zamanı buraya çöküyor zaten.

• jetsons kullanıcısına yanıt
    Xbox one s fifa 17 + forza horizon hemde of ki ne of

• şu klavyeye bakıyorum mekanik klavyelerden sevmiyorum çok rahat birşey ne zamandır sepetimde bir türlü alamadım ben comfortable ergonomik siz önerirmisiniz bu klavyeyi ?

https://www.amazon.de/Logitech-Wireless-Keyboard-deutsches-Tastaturlayout/dp/B009N6WMOY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1480032810&sr=8-1&keywords=Logitech+K350

ve ürünün yanında şu yazı çıkıyor bende münhasıran Başbakan üyeler için evet benim sepetimde bu ürün ve ben başbakanlar listesindemiyim acaba ? benden başka bakan yok mu???

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• 
Sayfa: önceki 80278028802980308031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.