Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 77227723772477257726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk siparişimi verdim.İnşallah sorunsuz gelir.Kargo dahil 41 dolara geldi g502 teşekkürler murat hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Büyük ekranda oyun keyfi yaşamak isteyenlere bu güzel bir fırsat haberiniz olsun.

ASUS PB277Q 27" WQHD 2560x1440 75Hz 1ms HDMI DVI VGA Eye Care Monitor
    296€ total

TR Fiyatı 812 TL Net Kâr

tr fiyatı 812 tl ise amazonda bize gelen fiyat bu 1.067,42 tr den al daha iyi değil mi ?

• gece gece gitti 40$ hadi hayorlısı.. bu arada çinden iki tane siparişim yolda. ayrıca amazon.co.uk den de siparişim yola cıkacak birde gittim bu gece amazon.com dan mouse aldım sizde gümrükte ne bu kadar sipariş diye sorun çıkarmı ...
  • Nephilis N kullanıcısına yanıt
    Bence de kritik günler / saatlere girdik artık.

O zaman eğlenmeye devam.

Bu caps'te nick ismi versem daha çok patlardı ama sataşmayalım kimseye. (Bu arada caps'in ana fikrine uyun her konuşanı ciddiye almayın, kamu spotu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Kasım 2016; 1:40:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu g502 biraz düzgün olsa alırdım bildiğin sabun kalıbı g300s le mutluyum

g710 indirim gelirse kaçırmam türkçe olayını nasıl hallediyorsunuz ? yada tamamen english olarak mı kullanıyorsunuz aldığınız klavyeleri ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 23 Kasım 2016; 1:39:19 >
  • arslan0058 kullanıcısına yanıt
    One S olan kolu pc nize bluetooth ile bağlayabilirsiniz , one için olan eski kol için ayrı bir wifi adaptör satılıyor onu alacaksınız ekstra ve one s kolu bazı koşullarda bir tık daha gelişmiş..

2 koluda usb ile kablolu kullanabilirsiniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

One S olan kolu pc nize bluetooth ile bağlayabilirsiniz , one için olan eski kol için ayrı bir wifi adaptör satılıyor onu alacaksınız ekstra ve one s kolu bazı koşullarda bir tık daha gelişmiş..

2 koluda usb ile kablolu kullanabilirsiniz...

Cok saolun birde son bir soru pcde kullanmak icin illa for windows mu yazmali yoksa herhangi bir xbox one koluna usb kablo taksam calisirmi pcde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Fırsat bir yana Amerika'dan alınan Logitech ürünlerinde garanti burada geçmiyor, Logitech yardımcı olmuyor. Ürünü Amazon'a göndermek gerekiyor ya da Amazon'un yardımcı olmasını bekleyeceksiniz. Sizinki Almanya/Avrupa'dan alındığı için garantisinin burada da geçmesi gerek. Sitede öyle yazıyor ve telefonda da öyle dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Büyük ekranda oyun keyfi yaşamak isteyenlere bu güzel bir fırsat haberiniz olsun.

296€ total

TR Fiyatı 812 TL Net Kâr

tr fiyatı 812 tl ise amazonda bize gelen fiyat bu 1.067,42 tr den al daha iyi değil mi ?

Oraya bir - koyayım da feci bir yanlış anlaşılma olmuş ama linke girip anlayabilirdin olayı.

• Kongor kullanıcısına yanıt
    Kablosuz olduğu için şahsen önermem. Kablosuz fare kullandığım zamanlar aklıma geldikçe bir kötü oluyorum Elbette bu benim kullandıklarımdan daha kalitelidir. Kullanan arkadaşlara sormanızda fayda var.

Bu arada alın fiyat çok iyi ben doğum günü hediyesi olarak aldım umarım yetişir.
  • yav 5-6 ay önce asus rog aldım, kendimi tutamayıp alıyordum g502'yi. ben amazon.de fırsatlarını bekliyorum, 10 euro mastercard, 8 euro gift indirimi bekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

296€ total

TR Fiyatı 812 TL Net Kâr

Bunu mu anladin o mesajdan?
    Linke bi tiklasan boyle pot kirmicaksin da olur mu olmaz..

• polonyadan cikan kargo almanyaya gitmis köln'e. boyle bi sorun yasayan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Fırsat bir yana Amerika'dan alınan Logitech ürünlerinde garanti burada geçmiyor, Logitech yardımcı olmuyor. Ürünü Amazon'a göndermek gerekiyor ya da Amazon'un yardımcı olmasını bekleyeceksiniz. Sizinki Almanya/Avrupa'dan alındığı için garantisinin burada da geçmesi gerek. Sitede öyle yazıyor ve telefonda da öyle dediler.

Burada geçmek diye bir şey yok unutun onu :) RMA sistemi gibi olur gene.

Buradaki servislerin / distribitörlerin tavırlarına ah bir tanık olsanız ah o havalar o saçma açıklamalar...ANLAYAMAZSINIZ. Hemde bu TR'den alınan bir ürün için bile aynı, yurtdışı dedin mi ürünü suratına fırlatırlar herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Kasım 2016; 1:48:43 >

• sabah iş uyku muyku kalmadı, biraz daha pusuda bekleyeyim
  • MavericKB kullanıcısına yanıt
    g502 aldım zaten daha ilk indirime girdiğinde. bunu alıp pisboğazlık yapıyım mı derdindeyim :)

Ben pro oyuncu olmadığım için, basit pilli mouselarla bile her oyunu oynadım oynuyorum yani. hiç problem yaşamadım bugüne kadar.

ama o fiyatı g602 yerine kulaklık veya klavyeye harcayacağım. umarım g810 veya g410 atlas indirime girer + ortalama bir kulaklık da bekliyorum aynı şekilde wireless olarak.

g933 100 dolar olması dışında nasıl acaba, önerilir mi yani?
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Hocam buraya gereksiz mesaj atmaktan her zaman kacinmisimdir ama senn beni guldurdun Allah ta seni guldursun

• 144 Hz 24" Freesync için beklemedeyiz hala
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Benim ki Almanya Hollanda Belçika rotasini izliyor sorun yok.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Evet ama Amerika'dan alınanda o yok. Amazon'a göndermeniz gerekiyor fareyi. Logitech destek vermiyor. Almanya'dan alınanda RMA ile de olsa Logitech destek verir diye düşünüyorum çünkü sitesinde öyle yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 77227723772477257726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.