Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Malesef öyle bi imkanım yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimist27

yaklaşık 2-3 haftadır takip ediyorum ama fiyatı hiç düşmüyor. sertifikalının anlamını birisi söylerse ona göre sipariş vermeyi düşünüyorum

İçinde uçak için dönüştürücü çıkmıyor. sünger pedleri yok orjinal kutuda gönderilmiyor bütün farkları bu kulaklık cloud 2 fark yok ama bence o paraya değmez, indirime girmesini beklemelisin.
  • siyahkukla kullanıcısına yanıt
    Anladım ama şuanda diğer normal sıfır ürün içinde gönderim kapanmış

biraz daha bekleyelim mecbur indirime girse bile gönderimi açılır mı acaba orası da muamma
  • Herkese merhaba. Öncelikle şunu belirteyim, konuyu bir süredir takip etmekle ve amazon hakkında çoğu şeyi öğrenmiş olmakla birlikte tabletler konusunda oldukça bilgisizim ve film izlemek, internete girmek vb. işlerde kullanacağım yalnızca kablosuz bağlantılı bir tablet almayı düşünüyorum.

Forumlarda yaptığım araştırmalar neticesinde aşağıda linkini verdiğim "Samsung Galaxy Tab A (2016) T580N 25,54 cm (10,1 inç) Wi-Fi Tablet Bilgisayar (8 Çekirdekli, 2GB RAM, 16GB eMMC, Android 6.0, yeni sürüm)" ürününün işimi göreceğini değerlendirdim.

https://www.amazon.de/Samsung-Tablet-PC-Octa-Core-Android-Version/dp/B01ERY8650/

Türkiye'de güvenilir sitelerde fiyatı yaklaşık 1.100 TL olan bu tableti amazon.de'den (bildiğim kadarıyla Samsung Avrupa garantisi Türkiye'yi kapsamıyor) 800 TL civarından almakla almamak arasında kaldım açıkçası. Ayrıca ürünü amazon.de'den almam durumunda garanti durumu dışında atladığım başka bir handikap olur mu acaba, ya da bu tablet yerine başka bir tablet mi tercih etmeliyim?

Konudan anlayan birileri yardımcı olursa gerçekten müteşekkir kalacağım. Konu dışına çıktıysam üzgünüm, sonuçta amazon ile ilgili sayılacağını düşünerek buraya yazdım, şayet konu kirlenecekse yardımcı olmak isteyenler özel mesaj ile ulaşabilir.

Şimdiden teşekkürler.

• fatihkilic25 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun sıkıntı olacağını zannetmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ledox

UPS veya akım korumalı priz olabilir

binanın topraklı olup olmaması cihazlarınızın üzerinde bir etkisi yoktur.. toprak hattı olmayan tesisatlar can güvenliği açısından risktir.. topraklı tesisat sisteminde herhangi bir elektrik kaçağında sigorta aşırı akım nedeniyle elektrik devresini keser (halk arasında sigorta attı dedikleri durum oluşur). akım koruma devresi elektrik kaçağını engellemez, ancak sadece elektrik çarpılmaların da veya cihazın aşırı akım çekmesinde kısmi koruma sağlayabilir..
    size tavsiyem kaçak akım rölesi taktırmanızdır.. kaçak akım rölesi sizin can güvenliğiniz için faydalı olacaktır.. eğer imkanınız yeterli değilse ve ucuz yöntem arıyorsanız, evinizin tesisat durumuna göre elektrik tesisat konularında deneyimli kişiler çok uygun maliyetli tek prizli topraklama görevi gören bobinler yapıyorlar.. aslında 2,5 mm tek damar bir kaç metrelik kabloylada işiniz görülebilir..
    maddi imkanınız varsa cihazlarınızı için voltaj koruma devreli cihazlar kullanmanızı öneririm.. buzdolabı için sinüs benzeşimli(online) güç kaynağı veya regülatör oldukça faydalı olacaktır..

• quote:

Orijinalden alıntı: doktorum60

https://www.amazon.de/H...-Black-Red/dp/B01DWJATXI

XL beden puma rüzgarlık 22€
    zamanında aldım çok çok memnunum. Tr fiyatı mağazada 295tl idi...
    Puma kalıpları biraz geniş olabilir...

Ben de zamanında şunu almıştım 10 euroya:https://www.amazon.de/gp/product/B005ZBEA9Q/ref=oh_aui_detailpage_o04_s01?ie=UTF8&psc=1 gayet kaliteli ve güzeller Puma yağmurluklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier76 -- 25 Temmuz 2017; 5:4:11 >

• ankaland kullanıcısına yanıt
    Aslına bakarsanız benim ki sadece bir öneriydi arkadaş için. Siz madem bilgilisiniz bu konuda size Özel Mesaj atıp bir kaç soru sorayım hem burayı meşgul etmeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Corsair Obsidian 750D Full Tower Kasa 114,92€.

https://www.amazon.de/gp/product/B00EB6O4N8/ref=ox_sc_mini_detail?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Burada 700 800 den başlıyor harika fiyat bence

• TheRebeliousTR kullanıcısına yanıt
    Bu konu benim de kafama takılmıştı bayağı, araştırdım, Acer'a, Amazon'a sordum. IPS ekran olduğu konusunda anlaştık.

Question: This laptop listed as having Active Matrix TFT on Acer.com. (VX5-591G-54VG) But here stated as IPS. Which is true?
    Answer: The term "TFT" can apply to either a TN or IPS panel. This model VX5-591G-54VG has an IPS panel.

Meali: "TFT" terimi, bir TN veya IPS paneli için geçerli olabilir. Bu VX5-591G-54VG modeli bir IPS paneline sahiptir.

Bazı incelemelerde -DH incelemesindeki gibi- yayıncılara TN panel bulunan ilk sürüm model gitmiş, son kullanıcıya ulaşacak olan modellerde daha kaliteli IPS ekran olacağı söyleniyordu. Durum bundan ibaret olabilir.

Ayrıca buradan VX-15 modelini alan bir arkadaşımız da var. Kendisi ekran konusndaki ilk izlenimlerinin çok iyi olduğunu belirtmişti. Şahsen benim ekran kalitesi konusunda pek şüphem yok.

• iisskkoocc kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan sipariş zamanı hangisi stokta olursa onu alıcam. Eğer ikiside yoksa Legion.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeqcain

O 500 300 dediğin değerler yazma okuma değerleri hocam. Sistem hızına etki eden işlemlerin okunmasını sağlayan hız IOPS değerleri oluyor diye biliyorum. Ultra II de yüksek biraz daha. Fiyat olarak Ultra 2 ve Crucial Mx300 arasında kararsızım.

Onların arasından MX300 öneririm 3D NAND olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theakoles

Gtx950 ekran kartlı laptop a sahibim. Ekranı küçük geliyor 450 tl ye monitör tavsiyeniz varmı?

İlk sayfadaki VA olabilir f/p ama o da 22" bir üst modeline göz at.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciroc Zee

MSI da uluslararası garanti geçerli mı anazon.com'dan alınca?Fiyatı çok uygun bu arada.

İlk sayfaya göz atın, %99 yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

amazondan barbeku seti almistim ups ile gonderildi

30 kiloyu gectigi icin noter onayli yetki beglesi istiyor ups

Noter ucreti ne kadar tutar bilgisi olan var mi?

100-250 TL arası rakamlar zikrediliyor.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.