Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
56 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı, 45 Mobil Kullanıcı ( 45 Mobil Cihaz )
260.160
Cevap
2.982
Favori
13.344.974
Tıklama
Giriş
    40 Mesaj

hocam bende columbia polarla beraber giyiyorum bu montu ankarada kışın soğuğunda içimde t-shortla geziyorum
    |
    |
    osansaro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yaşın kaç bilmiyorum 2 yıl amerikada yaşadım 2 yılda avrupada senden daha iyi biliyorum herşeyi boş yapma işine bak bu ürün. Normalde kaç fiyat bir 66 euroya sadece anlık düştü normalde 130euroya satılan bir ürün ama caz yapmak için konuşan birisin belli ki. Normalde Türkiyeden bu 1000tl verip alacaktım bu fiyata alınca mutlu oldum ama kapasite meselesi anlamak sende haklısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Arkadaşın böyle bir saate ihtiyacı varsa ve türkiyede 1000 liraya satılıyorsa, 1000lira değerindeki saati 66 euroya almıştır. Sizin mantığınızla burdaki hiçbir ürün sıcak fırsat değildir herkes ederine alıyor ürünleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    noth1nq. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B007K9OIMU/ref=ox_sc_saved_image_5?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Geçen gün indirime girmişti, girerse kaçırmayın derim.

İyi bir kahve makinesi

Kapsüllü almayın tekrar doldurabilsekte bence gereksiz aylardır evde yatıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 12 Aralık 2016; 18:12:58 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat
    |
    Kerasuslu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    131 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: boyleykenboyle

Şimdi baktım diğer ilanlara,
    Da Racer 1'in 970 lira olduğunu görünce bağırdım. Krizi fırsata çevirmeyi herkes yapar ama bu dostumuz fırsatı fırsata çevirmeyi başarmış. Kutluyorum kendisini.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-dekorasyon-mobilya-dx-racer-1-oyuncu-koltugu-361197722/detay

Yuh diğer ilanlarında amazondan fazla ürün var nerdeyse
    Bildiğin amazonun türkiye deposu olmuş

|
    |

• Yüzbaşı
    525 Mesaj
    Merhaba kampanyası ve ücretsiz kargo için sepet 60 olduğunda 50 ye mi düşsün yoksa 50 den 40 a düştüğünde oluyormu bunu tecrübe eden varmı arkadaşlar

Bunu denemek kolay ancak, merhaba kullandıktan sonra tekrar kullandırmayacağını düşündüğüm için yapmadan önce deneyim sahibi arkadaşlardan bilgi almak istedim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

50 den 40 a düşünce oluyor.
    |
    |
    himan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim de eşim için sipariş verdiğim Ray-Ban gözlük geldi. 2 sene önce TR';den bundan haylı yüksek bir fiyata almıştık. Kayboldu. Aynısını 2 sene sonra 250 TL';ye aldım.
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    637 Mesaj
    Evet klasik kapitalizm param var saçıyorum. Senin sıkıntın ne?

Orijinalden alıntı: Bmw.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B007K9OIMU/ref=ox_sc_saved_image_5?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Geçen gün indirime girmişti, girerse kaçırmayın derim.

İyi bir kahve makinesi

Kapsüllü almayın tekrar doldurabilsekte bence gereksiz aylardır evde yatıyor

Çok pahalı bunlar, bu kadar manyağı değilim vereceğim en fazla para 15€ civarı alttaki Melitta nasıl mesela ?

https://www.amazon.de/Melitta-1010-02-Kaffeefiltermaschine-Tropfstopp-Schwenkfilter/dp/B00JM0BYDQ

• Onbaşı
    30 Mesaj
    https://www.amazon.de/gp/product/B001TKYS12/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

bu uzatma kablosu bizim ülkede sorunsuz kullanılır mı? ucu falan uyumlu mu prize
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Time -- 12 Aralık 2016; 18:17:42 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: destroy287

Benim de eşim için sipariş verdiğim Ray-Ban gözlük geldi. 2 sene önce TR';den bundan haylı yüksek bir fiyata almıştık. Kayboldu. Aynısını 2 sene sonra 250 TL';ye aldım.

Amacımız güldürmekti onu olmasa bile seni güldürdük boşver.

ben ihtiyacı var ya da yok demiyorum. bazı insanların anlama kapasiteleri gerçekten hayret ediyorum. istediğini alabilir bende alıyorum aynı şekilde. tabiki türkiye deki fiyatlarına göre karşılaştrıp uygun geldiği için alıyor ve sıcak fırsat oluyor . benim söylemek istediğim 1000 tl değerindeki ürünü 66 euroya alıyorum düşüncesi yanlış veya başka bir üründe olabilir ürünü sanki ürün türkiyede üretiliyorda avrupaya biz ithalat ediyoruz. ürünün değeri 100 eurodur diyelim 66 euroya indirimle alıyordur ama türkiye fiyatına bakıp 1000 tl değerinde bu ürün ben bunu 66 euro ya aldım düşüncesi saçma buluyorum. anlatabildim mi ?
    |
    |
    The Mühendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Edit:parayı çektiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eşom21 -- 12 Aralık 2016; 18:19:4 >
    |
    |

|
    |
    Arkadaşlar bu arada tekrar uyarayım MONT alacaklar çok dikkatli olsun maalesef çok değişken, markadan markayı geçtim aynı markanın farklı modelleri bile acayip farklı aklınızda olsun denemeden almayın diyorum ısrarla veya beden ölçülerini dikkatli ölçün öyle alın.

Mesela bugün denedim bir tane JJ bunda XL cuk oturdu
    https://www.amazon.de/JACK-JONES-jcoHOLLOW-Winterjacke-Regular/dp/B01LZZ1HFL

Bunlarda ufak geldi

1 https://www.amazon.de/JACK-JONES-Herren-Jorbomb-Schwarz/dp/B01HCKEV6E
    2 https://www.amazon.de/JACK-JONES-Herren-Jcocam-Melange/dp/B01KNY5VFQ

vs.vs. değişiyor bu arada Puma eşofmanlara falan baktım 160 TL diyor, JJ montlar 260 300 TL falan, TR'ye bakmıyordum uzun zamandır ekonomi çok eyiye gitmiş uçmuş adeta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 12 Aralık 2016; 18:24:25 >

• Yüzbaşı
    637 Mesaj
    Mantığa bak ben amazona dikkat etmesem 1000tl verecektim 66 euro değil bunu anlamak bu kadar zor mu? Misal iphonenun değeri de 3000tl değil ama Türkiyede bu parayı vermeden alamıyorsun. Herkes burda ürünüm ederini değerini biliyor.

Bey Azura
SEO
son dakika
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.