Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8026. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.255
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80248025802680278028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ''HD 598cs'' diye geçen kulaklık closed back versiyondur.
  • Beybifeys kullanıcısına yanıt
    biraz kafa yapısına bakıyor
    10€ alıp ese dosta akrabaya dagıtacam yazanları yukarı dogru cıktıkca okuyabilirsin
    bazısıda işte 10€ alıp 150liraya satmaya calısacak,isterse 1000 liraya koysun beni ırgalamaz ha koyarsa 50 liraya hayır duası alır,kiminin duası kiminin parası
    her malın alıcısı var ,bu bizim sövdüğümüz esnaf kafasına benziyor bedavaya yakın alıp 5misline satmak işte ...
  • Millet 5 tane karrimor botu 50€ ya aldı bu kadar tantanası olmadı ki bende 1 tane kaptım kargo dahil 10€ ya. 30€ ya 1 adet bot üstelik BF gelmişken ne kadar sıcak olabilir? tamam kötü değildir de normal yahu ne kadar abarttınız..
  • abi botun 42 sini ekleyip son adıma gelene kadar bitirdiler ya sitede bu ne hız arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nastyobi

Tipi bişeye benzemiyordu botun niye bu kadar muhabbet döndü anlamadım. Kargo 19€ :(

Tipine bile bakmadım alırken inan. Yarın bakarım artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevap için beklemedeyim zaten bu daha başlangıç, sipariş ekranı açıktı kapattım geri
    closed back için at m50x önerilmiş hep onunla SE alırım en kötü
  • Deagle27 D kullanıcısına yanıt
    Aynen kargo 10 euro falan olsa iyiydi de 20 euro olunca 110 lira civarına geliyordu. Fırsatım vardı ama kargodan dolayı almadım, mutluyum Neyse artık kapatalım bu bot konusunu..
  • ismet07 kullanıcısına yanıt
    Link atar mısın hocam sana zahmet
  • eDDiè kullanıcısına yanıt
    valla görmemiştim hocam ü yü gece gece muhteşem haber cumartesi de layout bir klavyem geliyor tr layouta en yakın strafe olacak

• Nastyobi kullanıcısına yanıt
    aynen bende öyle düşünüyorum. Tamam rahatlıkta rahatlıkta bir yere kadar günde 10saat bot giymeyeceksen dışarıda 1 2 saat oda kışın gezerken sırf rahatlığı için bukadar para verilmesi gereksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nastyobi kullanıcısına yanıt
    YANIYOR lafının büyüsüne kapıldılar bence bence de şekli iyi değildi ve de kargo çok yüksekti.
  • Bot 400-500 arası tr de biz 19€ kargoya kıyamyarak 100tl alma fırsatını kaçırdık. 43 talibim hala... 😬😬😬

• Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Millete "şunu şu kadara aldım şu kadar mouse bu kadar mousepad aldım,alıcısını da buldum, şu kadara satacağım şu kadar cebime kalacak"gibi şeyler diyerek gülen arkadaş sizdiniz değil mi? Biraz geç kalmışsınız gibi geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaeNs

Fırsat gibi gözüküyor. 750 gb ssd.

https://www.amazon.de/Crucial-Interne-Festplatte-5mm-Adapter-5-Zoll/dp/B01DUNLMUU/ref=gbph_img_s-3_ccb2_771b7a81?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=9296a4da-46c4-447b-b04c-b7dd5b76ccb2&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=7R528X4CJZW2JGK5W9H1

Dahası olmaz gibime geliyor amerikadaki fiyatın aynısını yaptilar Kısa süreye kalmaz çok sınırlı stok sayilari

• quote:

Orijinalden alıntı: CaeNs

''HD 598cs'' diye geçen kulaklık closed back versiyondur.

closed back versiyonun farkı nedir hocam
  • Aga saat 3 ve dakika başı sayfa atlıyo konu ya. Ben yatıyorum sabah iş var. İnş 9 a kadar güzel indirim gelmez

• 
Sayfa: önceki 80248025802680278028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.