Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (5435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54335434543554365437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gsad1905

Gogamat tabanlı ayakkabıları da unutmayalım, yine söylüyorum yeryüzünde giyebileceğiniz en rahat ayakkabıdır, skechers dan çok ayakkabı denedim ama gogamat farklı bir dünya

Bu mu mesela hocam ?
  • Arkadaşlar kaliteli sıcak termos almak istiyorum ne yazsamda çıkar? Bi arkadaş paylaşmıştı 5 saat boyunca suyu sıcak tutuyordu kaybettim onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsad1905

Gogamat tabanlı ayakkabıları da unutmayalım, yine söylüyorum yeryüzünde giyebileceğiniz en rahat ayakkabıdır, skechers dan çok ayakkabı denedim ama gogamat farklı bir dünya

Üstte söylediğim ve Gogamat ayakkabı ikisi de var bende, farklı şeyler bilmiyorum Gel Infused giydin mi ama bundan daha rahat değil, Gogamat'ın amacı farklı daha sert tabanı var genellikle koşu ayakkabılarına koyuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 19 Haziran 2016; 14:52:57 >
  • https://www.amazon.com/gp/product/B002PY7AYI/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1
    Şuan fiyatı çok yükselmiş ama. Biraz beklerseniz düşecektir muhtemelen.
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bu da onlardan biri, ben aşağıda linkini verdiğim ürünü aldım bekliyorum.

https://www.amazon.com/gp/product/B01AI0ADSA/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    İkisini de giydim hocam, gel infused de çok rahattı ama gogamatın verdiği rahatlığı hiçbirinden alamadım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

Arkadaşlar kaliteli sıcak termos almak istiyorum ne yazsamda çıkar? Bi arkadaş paylaşmıştı 5 saat boyunca suyu sıcak tutuyordu kaybettim onu.

boyut olarak nasıl birşey istiyorsunuz, tek kişilik kupa termoslardan mı yoksa büyük litrelik olandan mı
  • "Fulfilled by Amazon" olunca amazon cüzdanımızdaki parayı kullanabiliyormuşuz, "Sold by Amazon" olmasına gerek yokmuş. Yeni farkettim daha
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Heyecan yok hocam bekleyin.
  • arkadaşlar amazondan işbank bankamatik kartı ile alışveriş yapılamıyor mu? şu mesajı alıyorum ''This card is not supported in the United States''
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kauseg

arkadaşlar amazondan işbank bankamatik kartı ile alışveriş yapılamıyor mu? şu mesajı alıyorum ''This card is not supported in the United States''

İnternet alımına ve yurtdışına açık olması gerekmekte değilse bir bankayla görüş öyleyse bilemiyorum ben zaten bazı banka kartlarıyla olmadığını duymuştum.
  • gogamat bencede en rahatı. memolar bir süre sonra kayıp gidiyo hissi veriyo bende çok sorun yaşamaya başladım
  • Paypal Türkiyeden çekildi buna benzer güvenilir başka yerler varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ininal var ama komisyonu yüksek, enpara card açıyor herkes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

Arkadaşlar kaliteli sıcak termos almak istiyorum ne yazsamda çıkar? Bi arkadaş paylaşmıştı 5 saat boyunca suyu sıcak tutuyordu kaybettim onu.

en iyileri thermos - stanley - contigo. bu 3 markadan birinin adını yaz çıkar en uygun fiyatlısı contigo dur.
  • Arkadaşlar amazonda uygun fiyata alınabilecek laptop var mı ? tavsiye verirseniz sevinirim.
  • AnorieL kullanıcısına yanıt
    Amazonda sadece gaming laptoplar uygun 3000 liranın altına TR'ye bakın.
  • Acil yardım edebilecek olan varsa yardım etsin lütfen 'thanks fathers' gift card için 10$ hediye için kontrol ediyodum place order dedim ne oldu satın mı aldım 10$ felan da yok ortada iptal edebiliyormuyum eğer almışsam.
  • Amazondan şu iki psu dan bir tanesini almayı düşünüyorum öneriniz varsa sevinirim:

1- EVGA 650 GQ 80+ GOLD (5 dolar pahalı corsairden)
    2-https://www.amazon.com/Corsair-CX600-CP-9020048-US-Power-Supply/dp/B0092ML0OC/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1466347038&sr=8-3&keywords=Corsair+650

Evganın garantisi var sanırım ama bilmediğim şey kargo ücreti ne kadar ödemem gerekecek? Corsair de garanti nasıl bilmiyorum ama Türkiyede Corsair cx600 100 tl pahalı. Şu durumda Evga ya yakınım, sizin bilginiz öneriniz varsa beklerim yarın almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elf Dragon -- 19 Haziran 2016; 17:42:41 >

• 
Sayfa: önceki 54335434543554365437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.